gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Схема отримання адміністративних послуг Друк
П'ятниця, 08 листопада 2013, 11:19
sxema-otrumannay-adminposlyg-01
 
ПОРЯДОК БЕЗОПЛАТНОГО ОТРИМАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ІЗ ЗЕМЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, А ТАКОЖ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ І ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА НЕЇ Друк
Четвер, 07 листопада 2013, 12:53

Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної чи комунальної власності у таких розмірах:

- для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство;

- для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

- для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

- для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

- для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

- для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

Увага! Земельний кодекс України встановлює, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах вказаних норм, провадиться один раз по кожному виду використання.

Для того, щоб безоплатно отримати земельну ділянку, громадянину України необхідно здійснити наступні ПОКРОКОВІ ДІЇ:

КРОК 1. Громадянин звертається у Жидачівську міську раду з клопотанням про безоплатне надання земельної ділянки у власність (набір документів: заява, викопіювання з кадастрової карти (плану) (його можна замовити в управлінні Дерземагенства у Жидачівському районі) або інші графічні матеріали, на яких слід зазначити бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства), копію документу, що посвідчує особу (наприклад, паспорту громадянина України).

КРОК 2. За наслідками розгляду клопотання Жидачівська міська рада у місячний строк приймає рішення

-          про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

-          або надає відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яке має бути мотивоване (підставами відмови згідно статті 118 Земельного кодексу України можуть бути лише невідповідність місця розташування об'єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів.

КРОК 3. Жидачівська міська рада у десятиденний термін повідомляє громадянина про прийняття рішення.

КРОК 4. Громадянин замовляє у землевпорядній організації роботи з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Щоб знайти таку організацію можна: звернутися до сусідів чи знайомих, які вже оформили документи на землю, та запитати їх, яка організація це робила, звернутися до місцевої ради – як правило, на території сільської чи міської ради працюють декілька землевпорядних організацій;
-звернутися до районного (міського) відділу (управління) Держземагентства України та дізнатися, які організації працюють на території Вашого району або населеного пункту, здійснити пошук в мережі Інтернет.

Увага! Виконавцем робіт у обраній Вами землевпорядній організації може бути лише особа, що має сертифікат інженера-землевпорядника. Перелік таких осіб розміщений на офіційному сайті Держземагентства за адресою: http://www.dazru.gov.ua (підрозділ «Державний реєстр сертифікованих інженерів-землевпорядників» розділу «Ліцензування та сертифікація»). Без наявності такого сертифікату у виконавця робіт проект землеустрою буде вважатись недійсним і державну реєстрацію земельної ділянки здійснено не буде.

Важливо знати! Складання документації із землеустрою передбачає, що інженер-землевпорядник має визначити точні межі земельної ділянки, їх геодезичні координати та скласти кадастровий план земельної ділянки. При потребі, землевпорядник встановить межові знаки. Це необхідно для того, щоб внести відомості про Вашу земельну ділянку до Державного земельного кадастру. У подальшому це дозволить, при потребі, відновлювати межі Вашої ділянки і краще захистити Ваше право на землю.

КРОК 5. Громадянин укладає із землевпорядною організацією відповідний договір, в якому обов’язково обумовлює вартість та строки виконання робіт.

Увага! Важливо знати! Будьте уважні при укладенні договору! Обов’язково повністю прочитайте проект договору, а якщо якісь із його умов Вам незрозумілі – зверніться по допомогу до юристів (або родичів, сусідів, знайомих). Типовий договір, форма якого затверджена Кабінетом Міністрів України, Ви зможете знайти на Земельному порталі України ZEM.ua.

Зверніть увагу на те, щоб в договорі були вказані конкретні терміни виконання робіт! Строк виконання робіт згідно законодавства не може перевищувати 6 місяців. Землевпорядна організація має виконати геодезичні роботи і розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у строки, встановлені договором. Межі земельної ділянки, при потребі, мають бути закріплені межовими знаками встановленого зразка. Проект землеустрою має бути складений у паперовій формі та у формі електронного документу.

Увага! Вимагайте від землевпорядної організації надання Вам примірника виготовленої землевпорядної документації у паперовій формі. У разі виникнення спору щодо меж земельної ділянки у суді, вона буде слугувати доказом.

Важливо знати! Земельний кодекс України встановлює обов’язковість погодження меж земельної ділянки із власниками та користувачами суміжних ділянок при проведенні кадастрових зйомок. Проте це не означає, що сусід може безпідставно відмовити у такому погодженні, вимагаючи перенесення межі на свою користь. Всі свої вимоги він має аргументувати і підтвердити документально.

КРОК 6. Землевпорядна організація, яка розробляє проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки після її погодження, відповідно до рішення міської ради і договору про розроблення проекту подає державному кадастровому реєстратору управління Держземагенства у Жидачівському районі заяву про державну реєстрацію земельної ділянки.

КРОК 7. Подана землевпорядною організацією заява на протязі 14 днів розглядається державним кадастровим реєстратором управління Держземагентства у Жидачівському районі, за наслідком чого, у разі, якщо подані документи складені вірно, а межі ділянки не порушують меж вже зареєстрованих ділянок, державний кадастровий реєстратор реєструє земельну ділянку у Державному земельному кадастрі і видає Витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку із зазначенням у ньому кадастрового номеру.

КРОК 8. Громадянин подає у Жидачівську міську раду клопотання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її безоплатно у власність. До клопотання необхідно додати: примірник погодженого проекту та Витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

КРОК 9. Жидачівська міська рада у місячний строк має прийняти рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її безоплатно у власність.

Увага! У рішенні обов’язково має бути зазначена площа, місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки, який зазначений у Витязі із Державного земельного кадастру.

КРОК 10. Жидачівська міська рада у десятиденний термін повідомляє громадянина про прийняття рішення.

КРОК 11. Отримавши рішення про передачу у власність земельної ділянки, громадянин подає до Реєстраційної служби Жидачівського районного управління юстиції заяву про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку (бланк заяви можна завантажити з офіційного сайту Державної реєстраційної служби за адресою: http://www.drsu.gov.ua/show/10163, до якої додаються копія документу, що посвідчує особу заявника, копія реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків (крім випадків, коли особа через свої релігійні або інші переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податку, офіційно повідомила про це відповідні органи державної влади та має відмітку в паспорті громадянина України), документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Державного реєстру прав, документ про сплату державного мита (крім випадків, коли особа звільнена від сплати державного мита), засвідчена копія рішення про безоплатну передачу земельної ділянки та витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

КРОК 12. Подана заява на протязі 14 днів розглядається Державним реєстратором, за наслідком чого, у разі, якщо подані документи складені вірно, громадянину видається Свідоцтво про право власності на земельну ділянку та Витяг із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

З цього часу громадянин є власником земельної ділянки!

 

 
Адміністративні послуги міської ради (11-19) Друк