gototopgototop
     Податки і збори на території міста Жидачів на 2017 рік: - єдиний податок (тут); податок на не рухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) ***  Про виконання міського бюджету за 2016 рік (тут) *** Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Увага! з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місяць - 3200 грн., мінімальний страховий внесок в пенсійний фонд - 704 грн. *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 вер   жовтень 2017   лис

нпвсчпс
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Julianna Walker Willis Technology
Програмa надання премій Жидачівської міської ради спортсменам та тренерам за визначні досягнення у спорті на 2017-2020 роки Друк
Понеділок, 03 липня 2017, 22:44

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

16 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017                                                             № 343                                                       м. Жидачів  

 

Про затвердження Програми надання премій

Жидачівської міської ради спортсменам та

тренерам за визначні досягнення у спорті на

2017-2020 роки


            З метою відзначення спортсменів і тренерів м. Жидачева, які досягли визначних успіхів та результатів у спортивних змаганнях державного і міжнародного рівнів, олімпійських, параолімпійських та дефлімпійських іграх, а також популяризації фізичної культури і спорту та підтримки талановитих і перспективних спортсменів, керуючись статтею 144 Конституції України, Законом України „Про фізичну культуру і спорт”, підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму надання премій Жидачівської міської ради спортсменам та тренерам за визначні досягнення у спорті на 2017-2020 роки (додається).
 2. Фінансування Програми здійснювати за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

                    

 

Міський голова                                                     В.Левко

 

 

 

ДОДАТОК

 

                 ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

   ради від 29.06.2017 р. № 343

 

 

П Р О Г Р А М А

надання премій Жидачівської міської ради спортсменам та тренерам за визначні досягнення у спорті на 2017-2020 роки

 

Вступ

 

            Жидачів завжди був спортивним містом. Мешканці районного центру приймали участь у різноманітних спортивних змаганнях.

Витоки сучасного спорту у нашому місті припадають на кінець ХІХ – початок ХХ століття і означені створенням спортивно-гімнастичного товариства «Сокіл». В цей час спостерігалося своєрідне піднесення національного духу, активізація участі мешканців у суспільному та громадському житті, повернення до власної української культури. Саме виразником цього процесу стало товариство, яке також заповзялося до активізації спортивного життя в Жидачеві, і завдяки різноманітним формам роботи сприяло вихованню свідомого, фізично здорового патріота України, захисту української мови, культури, готувало українську, а саме місцеву молодь до боротьби за самостійність. «В здоровому тілі – здорова душа» - це гасло «соколів» оживало в їх діях, зокрема в спортивних заходах, що стали популярним видовищем і вкрай необхідним і корисним соціальним явищем.

З середини ХХ століття з розвитком папероробної промисловості у Жидачеві набирає нових обертів розвиток різних видів спорту і для цього створюються відповідні умови, зокрема будівництво спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи, стадіону «Авангард». Створені умови та професійний тренерсько-викладацький склад сприяють організації навчань і змагань з волейболу, гандболу, футболу, баскетболу, легкої атлетики, велоспорту.

У 1981 році у спортивній школі відкрито відділення важкої атлетики. Юні важкоатлети відкрили нову сторінку в історії спорту міста Жидачева, записуючи до неї неодноразові перемоги на обласних та республіканських змаганнях, які здобували вихованці Найда І., Мацук І., Михайлюк З., Петрина О., Корченюк І., Федорів І., Кліпін В., Гаврильців О. (смт. Гніздичів), Микитчин Р. (смт. Гніздичів). В перші роки незалежності України серед інших видів спорту в Жидачеві домінує важка атлетика. Спортсмени цього виду спорту досягають вагомих результатів, стають переможцями обласних змагань, призерами Чемпіонатів України – це майстри спорту Корченюк І., Лишега Ю., Боднарук Р., Єсін С., Пилипів Р., майстер спорту міжнародного класу, учасник європейського чемпіонату Гентош А., неодноразові переможці й призери обласних та Всеукраїнських змагань сестри Кулян Мар’яна та Лілія, Цар Ольга та майстер спорту Джива Юрій.

У 2009 році в м. Жидачеві створено міський спортивний важкоатлетичний клуб «Аполон». Засновники цього клубу тренери з важкої атлетики Андрій та Володимир Гентоші підготували багатьох вихованців клубу для участі в змаганнях найвищого державного та міжнародних рівнів, зокрема в Чемпіонатах Європи, Світу, Олімпійських іграх, які стали переможцями і призерами змагань, зокрема Володимира Гозу, який у 2016 році на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро виборов звання одного з десяти найсильніших важкоатлетів світу.

Високих спортивних результатів досягають жидачівські гандболістки – неодноразові призери чемпіонату України на призи клубу «Стрімкий м’яч», неодноразові переможці обласних змагань, юні футболісти – неодноразові переможці та призери розіграшу чемпіонату області з футболу, переможці чотирьох літніх юнацьких спортивних ігор Львівщини, бронзові призери Міжнародного футбольного турніру «НорхальнКамп», що проходив у Данії, призери міжнародного турніру «КомМінт», що проводиться в різних країнах Європи.

Мешканці Жидачева виявляють шану і гордість за своїх земляків-спортсменів, які показують найвищі спортивні результати і своєю працею і перемогами відстоюють престиж держави і міста.

Оцінкою заслуг спортсменів є їх нагороди, визнання. Жидачівська міська рада сприяє в межах своїх повноважень створенню умов для розвитку різних видів спорту в місті та тренувально-підготовчого процесу спортсменів. Одним із видів відзначення спортсменів та тренерів за визначні досягнення у спорті міська рада пропонує надання премій за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева.

 

 1. Мета Програми

 

1.1. Метою Програми надання премій Жидачівської міської ради спортсменам та тренерам за визначні досягнення у спорті на 2017-2020 роки (надалі – Програма) є відзначення талановитих та перспективних спортсменів і тренерів, а також стимулом для досягнення ще кращих спортивних результатів, прикладом втілення спортивних мрій, розвиток і популяризація фізичної культури і спорту у м. Жидачеві, а також залучення дітей та молоді до здорового способу життя.

 

2. Завдання Програми

 

2.1. Завданням Програми є підтримка талановитих та перспективних спортсменів і тренерів міста Жидачева через надання їм премій – одноразових грошових винагород за результатами визначних спортивних досягнень.

 

3. Шляхи і засоби реалізації Програми

 

           3.1. Засобом реалізації Програми є надання премій Жидачівської міської ради – одноразових грошових винагород спортсменам і тренерам міських спортивних клубів та організацій м. Жидачева і Жидачівської дитячо-юнацької спортивної школи з усіх видів спорту, офіційно визнаних в Україні.

3.2. Пропозиції щодо надання грошових винагород спортсменам і тренерам можуть подавати керівники спортивних федерацій, керівники міських спортивних клубів, організацій, дитячо-юнацької спортивної школи. До пропозицій додаються підтверджуючі документи про визначні досягнення у спорті спортсмена і тренерів.

3.3. До осіб, яким може надаватися премія Жидачівської міської ради належать спортсмени спортивних клубів та організацій м. Жидачева і Жидачівської дитячо-юнацької спортивної школи і їх тренери, які були учасниками спортивних змагань з усіх видів спорту, офіційно визнаних в Україні, на Олімпійських іграх, Європейських іграх, Чемпіонатах світу, Чемпіонатах Європи, які здобули 1, 2 або 3 місце на Чемпіонатах України.

3.4. Рішення про надання грошової винагороди, суму винагороди спортсменам і тренерам за визначні досягнення у спорті приймається на сесії Жидачівської міської ради.

3.5. Розмір премії Жидачівської міської ради надається залежно від змагань, у яких спортсмен приймав участь, виборов перемогу чи здобув призове місце.

 

з/п

Вид спортивних змагань

Сума винагороди

(тис. грн)

 

1.

Олімпійські, Параолімпійські, Дефлімпійські ігри

100,0

2.

Чемпіонат світу, Кубок світу:

 

-          за І місце

50,0

-          за ІІ місце

40,0

-          за ІІІ місце

30,0

-          за участь

20,0

3.

Європейські ігри, Чемпіонат Європи

 

-          за І місце

25,0

-          за ІІ місце

20,0

-          за ІІІ місце

15,0

-          за участь

10,0

4.

Чемпіонат України

 

-          за І місце

15,0

-          за ІІ місце

12,0

-          за ІІІ місце

10,0

-          за участь

5,0

 

3.6. Сума грошової винагороди тренерам, які підготували спортсмена, котрий здобув високих спортивних результатів на міжнародному та національному рівнях становить до 25 відсотків премії, наданої спортсмену.

 

 1. 4.Фінансове забезпечення

 

4.1. Фінансування Програми та реалізація її заходів здійснюватиметься відповідно до чинного законодавства за рахунок коштів міського бюджету у межах передбачених у бюджеті міста Жидачева на відповідний рік та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

 

5. Контроль за реалізацією Програми

 

5.1. Контроль за виконанням Програми здійснюють постійні комісії Жидачівської міської ради з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

5.2. Громадський контроль за ходом реалізації Програми здійснюється представниками громадських організацій, за їх згодою, ініціативними групами мешканців.

 

 

 

            Секретар міської ради                                                        О.Лешковят

rezylt-16-sesii-10

 
Bнесення змін до показників Міського бюджету м. Жидачева на 2017 рік Друк
Понеділок, 03 липня 2017, 22:43

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

16 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

29.06.2017                                                 № 340                                                     м. Жидачів

Про внесення змін до показників

Міського бюджету м. Жидачева

на 2017 рік

            Керуючись Бюджетним кодексом України, статтями 59, 65 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до показників міського бюджету, затверджених рішенням Жидачівської       міської ради від 22.12.2016 року № 227 „Про міський бюджет міста Жидачева на 2017 рік”, а саме:

1.1.   провести перерозподіл доходів загального фонду міського бюджету в межах річних призначень на 2017 рік (додаток 1);

1.2.   збільшити загальний обсяг видатків міського бюджету на суму 475,135 тис. грн, в тому числі: збільшити по загальному фонду на суму 620,805 тис. грн, зменшити по спеціальному фонду на суму 145,670 тис. грн, з них бюджету розвитку – 145,670 тис. грн та внести відповідні зміни до показників міського бюджету за тимчасовою класифікацією видатків (додаток 2);

1.3.   зменшити профіцит загального фонду міського бюджету на суму 620,805 тис. грн за рахунок збільшення залишку коштів загального фонду міського бюджету на початок 2017 року в сумі 475,135 тис. грн та з урахуванням коштів, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 145,670 тис. грн (додаток 3);

1.4.   зменшити дефіцит спеціального фонду (бюджету розвитку) міського бюджету на суму 145,670 тис. грн за рахунок зменшення коштів, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 145,670 тис. грн (додаток 3);

1.5.   внести зміни до переліку об`єктів, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком 4;

1.6.   внести зміни до переліку місцевих (регіональних) програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів бюджету м. Жидачева у 2017 році згідно з додатком 5.

 1. Додатки 1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

 

              

 

Міський голова                                                     В.Левко

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до рішення Жидачівської міської ради від 29 червня 2017 року

«Про внесення змін до показників міського бюджету м. Жидачева на 2017 рік»

           У рішення Жидачівської міської ради „Про внесення змін до показників міського бюджету м. Жидачева на 2017 рік” включено наступні зміни:

 1. 1.Відповідно до змін до бюджетної класифікації доходів бюджету та проаналізувавши надходження до загального та спеціального фондів міського бюджету за 5-ть місяців 2017 року провести перерозподіл в розрізі видів доходів, а саме:

* збільшити акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (пальне) на суму 490 тис. грн та акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пальне) на суму 1 млн. 690 тис. грн за рахунок зменшення акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на суму 2 млн. 180 тис. грн.

* збільшення надходжень від плати за надання адміністративних послуг на суму 390 тис. грн за рахунок скасування сплати державного мита, пов’язаного з видачею та оформленням закордонних паспортів та паспортів громадян України.

   2. Збільшення видатків загального фонду на суму 620,805 тис. грн, зокрема:

            - на заробітну плату з нарахуваннями на неї працівникам апарату міської ради відповідно до постанови КМУ від 24.05.2017 року № 353 – 296 тис. грн;

            - на надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста – 120 тис. грн;

            - на надання грошової винагороди учаснику Олімпійських ігор Гозі В. – 100,0 тис. грн;

- на благоустрій міста – 104,805 тис. грн за рахунок спрямування вільного залишку коштів загального фонду міського бюджету, який склався станом на 1 січня 2017 року, на загальну суму 475,135 тис. грн за рахунок коштів переданих із спеціального фонду до загального фонду та передбачених по капремонту вуличного освітлення на суму 145,670 тис. грн.

     3. По видатках спеціального фонду провести перерозподіл, зокрема:

    * збільшення видатків на капітальний ремонт вулиць Шкільна – 299,265 тис. грн та Вокзальна – 1 млн. грн, на буд-во спортмайданчика з штучним покриттям по вул.Шкільна,8 – 1,270 тис. грн, на придбання огорожі по вул. Я.Мудрого – 18 тис. грн, на встановлення та придбання огорожі, придбання споруд для дитячих ігрових майданчиків по вул. Княжий брід, між вул. Богуна та Партицького, «За переїздом» – 44,585 тис. грн. за рахунок зменшення видатків по будівництву проїздів в мікрорайоні індивідуальної забудови "За лікарнею" – 136,3 тис. грн; по капремонту вул. Дерев’янка від перехрестя з вул. І.Мазепи до перехрестя з вул. Шашкевича – 1223,1 тис. грн, капремонту вуличного освітлення – 3,720 тис. грн;

       * збільшення видатків спеціального фонду на природоохоронний захід «Придбання сміттєвоза для збирання та транспортування ТПВ» на суму 1700,0 тис. грн (КТКВ 9120) за рахунок зменшення видатків на поповнення статутного капіталу суб’єктів господарювання – 1700,0 тис. грн (КТКВ 7470).

Головний бухгалтер                                                І.Николин

rezylt-16-sesii-7

 
"Ясьок" - пам`ятний знак присвячений самоназві мешканців Жидачева" Друк
Понеділок, 22 травня 2017, 16:10

go-yasok-1

go-yasok-2

go-yasok-3

go-yasok-4

go-yasok-5

go-yasok-6

 
Звіт про виконання міського бюджету міста Жидачева за 9-ть місяців 2016 року Друк
Понеділок, 24 жовтня 2016, 16:40

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

11 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.10.2016                                                           № 191                                                 м. Жидачів

 

Затвердження звіту про виконання

міського бюджету міста Жидачева

за 9-ть місяців 2016 року

 

            Заслухавши звіт про хід і результати виконання міського бюджету міста Жидачева за 9-ть місяців 2016 року, відповідно до статті 80 Бюджетного кодексу України, керуючись підпунктом 23 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада  

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити звіт про виконання міського бюджету міста Жидачева за 9-ть місяців 2016 року, зокрема:

1.1.   по доходах в загальній сумі надходжень 13236,210 тис. грн, при уточненому плані 13394,442 тис. грн, в розрізі надходжень отримано доходів:

-          до загального фонду в сумі 12810,888 тис. грн (уточнений план – 12679,325 тис. грн), що становить 101,0 % до бюджетних призначень;

-          до спеціального фонду в сумі 425,322 тис. грн (уточнений план – 715,117 тис. грн), що становить 59,5 % до планових призначень.

         Разом по двох фондах з врахуванням одержаних трансфертів виконання міського бюджету по доходах становить 98,8 %, без врахування трансферт – 104,6%.  

     1.2. по видатках в загальній сумі виконання становить 9159,738 тис. грн, в т.ч.:

-          загальний фонд в сумі 5324,242 тис. грн, що становить 88,9 % (планові призначення – 5987,525 тис. грн);

-          спеціальний фонд в сумі 3835,496 тис. грн, що становить 44,9 % (планові призначення – 8552,329 тис. грн).

Всього по видатках виконання міського бюджету становить 70,0%.

 

 

 

Міський голова                                                   В.Левко

 

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до звіту про виконання міського бюджету

міста Жидачева за 9-ть місяців 2016 року

 

ДОХОДИ

До міського бюджету за 9-ть місяців поточного року по двох фондах разом поступило 13236,2 тис. грн, виконання становить 98,8%.    

До загального фонду міського бюджету за 9-ть місяців поточного року поступило податкових, неподаткових та інших надходжень (без урахування трансферт) в сумі 10032,0 тис. грн при уточнених планових призначеннях 9778,6 тис. грн. У процентному відношенні виконання становить 104,6 %, перевиконання в грошовому еквіваленті – 253,4 тис. грн. В порівнянні з відповідним періодом 2015 року надходження збільшились на суму 3519,6 тис. грн.

Найбільшу питому вагу в міському бюджеті займають місцеві податки, їх частка у загальному фонді становить 58,4%, а у грошовому виразі надходження становлять 5858,8 тис. грн при планових показниках – 5824,6 тис. грн. Виконання по цьому виду податку становить 100,6%.

            За 9-ть місяців поточного року виконання акцизного податку становить 103,1% або 2825,1 тис. грн, його частка у загальному фонді міського бюджету – 28,2%, на 1058,5 тис. грн більше від 9-ти місяців минулого року.

           Виконання єдиного податку за 9-ть місяців 2016 року становить 3105,0 тис. грн. В порівнянні з відповідним періодом 2015 року надходження збільшились на суму 1286,7 тис. грн.

           Плата за надання інших адміністративних послуг за 9-ть місяців поточного року виконано на суму 414,9 тис. грн, та на 143,7 тис. грн більше від 9-ти місяців минулого року.

           Виконання надходжень державного мита у 2016 році становить 109,7%, або 505,3 тис. грн, на 59,0 тис. грн більше від минулого року.

             До загального фонду міського бюджету поступило офіційних трансфертів в сумі 2778,9 тис. грн, в тому числі: субвенція з ДБ місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 2142,0 тис. грн, інші субвенції – 636,9 тис. грн (з районного бюджету на утримання МБК «Папірник»- 477,9 тис. грн, з обласного бюджету на капітальний ремонт приміщень ДНЗ «Барвінок» та «Теремок», які знаходяться на балансі міської ради – 124,0 тис. грн, з міського бюджету м.Львова – 35,0 тис грн на вирішення соціально-економічних проблем)

       До спеціального фонду міського бюджету за 9-ть місяців поточного року поступило 425,3 тис. грн при уточненому плані 715,1 тис. грн, виконання 59,5%. Є надходження по окремих видах надходжень, які не планувалися, зокрема:

-          екологічний податок – 32,1 тис. грн;

-          надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту – 93,1 тис. грн;

-          плата за оренду майна, що надаються бюджетними установами (МБК «Папірник») – 4,4 тис. грн.

 

ВИДАТКИ

 

     Видатки загального фонду складають 5324,2 тис. грн або 88,9 % до уточненого плану 9-ти місяців поточного року (це більше на 267,3 тис. грн від відповідного періоду минулого року). За 9-ть місяців 2016 року видатки на утримання органів місцевого самоврядування склали 1097,4 тис. грн, за 9-ть місяців 2015р.- 811,0 тис. грн. Видатки на соціальний захист для виплати одноразової матеріальної допомоги жителям міста та учасникам АТО, їх родинам проведено на суму 125,3 тис. грн (уч.АТО – 54,0 тис грн, іншим – 71,3 тис. грн), у 2015 році – 120,6 тис. грн. На благоустрій міста за 9-ть місяців 2016 року направлено 1161,0 тис. грн, за 9-ть місяців 2015р. – 1241,6 тис. грн; на поточні ремонти вулиць, тротуарів та утримання доріг, що перебувають у комунальній власності – на суму 1807,3 тис. грн, що становить 33,9 % загального фонду (у 2015р. – 1776,2 тис. грн). За рахунок субвенції з районного бюджету за 9-ть місяців проведено видатки на утримання МБК «Папірник» на суму 465,4 тис. грн, у відповідному періоді 2015 року – 437,0 тис. грн.

     Видатки 9-ти місяців поточного року спеціального фонду склали разом 3835,5 тис. грн, що на 316,8 тис. грн більше, чим у відповідному періоді 2015 року. В розрізі функцій виконання становить:

-          на придбання ком’ютерів та сервера для апарату міської ради (КФК 010116) – 49,8 тис. грн;

-          на капітальний ремонт приміщень ДНЗ «Барвінок» та «Теремок», які знаходяться на балансі міської ради (КФК 070101) – 335,1 тис. грн;

- благоустрій міста (КФК 100203) – 350,8 тис. грн (по мікропроектах: влаштування благоустрою водойми озера «Промінь» - 92,5 тис грн, модернізація мережі вуличного освітлення – 175,1 тис. грн, влаштування вуличних тренажерів по вул. Д.Галицького – 23,3 тис. грн; придбання дитячого майданчику – 59,9 тис. грн);

- капітальні вкладення (КФК 150101) – 555,1 тис. грн (на будівництво дамби для захисту території індивідуальної житлової забудови «За територією лікарні» від підтоплення водами р.Стрий» - 256,7 тис. грн, будівництво побутової каналізації північної частини м.Жидачева Львівської області по вул. Лісна – вул.Валова, вул.Виговського – 177,6 тис. грн, будівництво каналізаційної мережі по вул. Сагайдачного – 78,0 тис. грн, комплексна схема оптимізації системи водопостачання м. Жидачева – 23,9 тис. грн, облаштування спортивного майданчику з штучним покриттям – 18,8 тис. грн);

- видатки на проведення робіт, пов’язаний із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автодоріг (КФК 170703) – 2508,8 тис. грн (на буд-во проїздів в мікрорайоні індив. житл. забудови "За лікарнею" – 178,1 тис. грн, капремонт по вулицях Мазепи – 543,4 тис. грн, Чайковського – 897,4 тис. грн, Грушевського – 530,3 тис. грн, тротуару по вул. Січ.Стрільців – 359,6 тис. грн)

- на МБК «Папірник» (КФК 110204) для придбання канцелярських та господарських товарів за рахунок здачі в оренду приміщення – 5,9 тис. грн.

  Станом на 1 жовтня 2016 року повністю проведені виплати по видатках загального та спеціального фондів, дебіторська та кредиторська заборгованість відсутня.

 

 

 

Головний бухгалтер                                                     І.Николин

 

 

 
Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Жидачева та цільових програм за 2015 рік Друк
Понеділок, 29 лютого 2016, 10:20

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

5 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.02.2016                                                           № 81                                                 м. Жидачів

 

Про результати   виконання Програми

соціально-економічного та культурного

розвитку міста Жидачева та цільових

програм за 2015 рік

 

Заслухавши звіт про результати виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Жидачева та цільових програм за 2015 рік, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Звіт про результати виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Жидачева та цільових програм за 2015 рік прийняти до відома (додається).
 2. Оприлюднити інформацію вказану у пункті 1 цього рішення на офіційному сайті Жидачівської міської ради.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Жидачівської міської ради (О.Лешков’ят)

 

 

Міський голова                                                   В.Левко

 

 

 

ДОДАТОК

до рішення Жидачівської міської

ради від 25.02.2016 р. № 81

 

 

ЗВІТ

про результати виконання Програми соціально – економічного

та культурного розвитку міста Жидачева та цільових програм за 2015 рік

 

Звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Жидачева за 2015 рік, яка затверджена рішенням Жидачівської міської ради від 23.03.2015 р. № 912, та цільових програм підготовлений на підставі наявних статистичних даних, показників діяльності міського будинку культури „Папірник” та міських комунальних підприємств.

Доходи міського бюджету у 2015 році склали в загальній сумі надходжень 10843,5 тис. грн, зокрема по загальному фонду в сумі 10245,4 тис. грн і по спеціальному фонду в сумі 598,1 тис. грн. Разом по двох фондах без врахування одержаних трансферів виконання міського бюджету по доходах становить 117,4 %.

При міському будинку культури „Папірник” діють 18 самодіяльних колективів, з них чотири мають звання народні, які відвідують 270 осіб. Протягом 2015 року проведено 53 культурно-масових та інших заходів, якими охоплено 17,5 тис. осіб., в т.ч. 2,8 тис. дітей.

В 2015 році оптимально працювали комунальні підприємства міста. Жидачівським міським виробничим управлінням комунального господарства надано послуг на суму 3607,7 тис. грн, з них по благоустрою – 1235,4 тис. грн, по утриманню будинків та прибудинкових територій – 1459,3 тис. грн, вивезенню твердих побутових відходів – 594,3 тис. грн, платних послуг – 68,4 тис. грн, інші – 250,3 тис. грн. Проводилися значні роботи з впорядкування зон зелених насаджень, вдосконалення мережі вуличного освітлення, влаштування громадських просторів.

Міським комунальним підприємством „Жидачівводоканал” надано послуг на централізоване водопостачання та водовідведення на суму 3596,8 тис. грн, піднято питної води 413,9 тис. м3, реалізовано питної води 318,4 тис. м3, очищено 247,8 тис. м3 каналізаційних стоків. Замінено 930 м.п. водопроводу на пластикові труби та встановлено 1620 м.п. каналізаційних мереж. У 2015 році до централізованої каналізаційної мережі під’єднались 68 будинків.

Міським комунальним підприємством „Жидачівтеплокомуненерго” надано послуг з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії на суму 4539,0 тис. грн та вироблено 6031 Гкал теплової енергії, а реалізовано 5153 Гкал. Всі котельні обладнанні газовими лічильниками з коректорами. На індивідуальне опалення у 2015 році перейшли 27 квартир і на даний час 72 % квартир мають індивідуальне опалення.

Всього у 2015 році міськими комунальними підприємствами надано послуг на суму 11743,5 тис. грн.

Значна частина міського бюджету у 2015 р. була направлена на капітальні видатки. Так, проведено капітальні ремонти доріг вулиць комунальної власності та тротуарів на загальну суму 2343,463 тис. грн (загальною площею доріг 6787,2 м2 і тротуарів – 1439,8 м2), зокрема вул. Мазепи (площа дороги 1917 м2, тротуару – 188,8 м2), вул. Зелена (площа дороги 2843 м2, тротуару – 360,0 м2), вул. Садова (площа дороги 534,4 м2, пішохідна доріжка і майданчик – 681 м2), вул. Симоненка (площа дороги 1492,8 м2, тротуару – 210 м2). На 43 об`єктах благоустрою (дороги, тротуари, пішохідні доріжки, прибудинкові території) проведено поточні ремонти на загальну суму 2209,930 тис. грн. (загальною площею 8537,6 м2).

З метою виконання Програми охорони навколишнього природного середовища на заходи направлено 659,7 тис. грн та, залучивши капітальні видатки на суму 663,7 тис.грн, проведено роботи по каналізуванню вулиць Сагайдачного-Дерев`янка, Дерев`янка, Д.Галицького, Січових Стрільців, Лісна – Валова – Виговського, та будівництву КНС і колектора „За переїздом”.

Рішенням Львівської обласної ради „Про нагородження переможців щорічного обласного конкурсу „Екологічно чистий населений пункт у 2015 р.” місто Жидачів зайняло ІІ-е місце і реалізувало природоохоронний захід „Проведення робіт з благоустрою водойми - озера „Промінь” на суму 70,0 тис. грн. За підсумками всеукраїнського конкурсу Міністерства екології та природних ресурсів України „До чистих джерел” м. Жидачів визнано переможцем та вручено диплом за ІІІ-є місце.

За 2015 рік на виконання Програми соціального захисту населення було виплачено одноразової матеріальної допомоги на загальну суму 158,55 тис. грн. Суттєвим чинником у 2015 році був розгляд питань соціального характеру учасників антитерористичної операції на сході України та їх родин. Учасникам бойових дій та їх сім`ям виділено одноразову матеріальну допомогу на суму 73 тис. грн й звільнено від сплати за комунальні послуги (водопостачання і водовідведення, теплопостачання, збір твердих побутових відходів та утримання будинків і прибудинкових територій) на загальну суму 15,2 тис. грн. Згідно наданої державної субвенції придбано житло для сім`ї загиблого учасника АТО Мар`яна Козака на суму 617,4 тис.грн. З метою виділення земельних ділянок під будівництво житла для учасників АТО затверджено детальний план території мікрорайону садибної забудови (індивідуальної житлової забудови) „За лікарнею” орієнтовною площею 7,2 га. Згідно містобудівних вимог виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво дамби для захисту даної території від підтоплення річкою Стрий. Готуються матеріали щодо розподілу вказаних земельних ділянок серед учасників бойових дій в зоні АТО. Розпочалось виготовлення містобудівної документації на розроблення детального плану резервної території мікрорайону садибної забудови „За переїздом” орієнтовною площею 15,16 га.

Демографічна ситуація в місті залишається ще складною. Протягом 2015 року в Жидачеві народилося 93 особи, а померло 136 осіб, тобто показник смертності переважає показник народжуваності на 43 особи. В місто прибуло 109 осіб, а вибуло 149 осіб, тобто кількість населення зменшилася на 40 осіб. Станом на 01.01.2016 р. кількість населення міста складає 11017 осіб і зменшилося в порівнянні з 2014 роком на 83 особи (у 2014 році зменшення складало 43 особи).

Найбільшою втратою та проблемою в місті Жидачеві залишається припинення протягом 2015 року діяльності публічного акціонерного товариства „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат”, що вплинуло на хід виконання міського бюджету минулого звітного року та зростання соціальної напруги у місті. А тому пріоритетним завданням міської ради на 2016 рік є сприяння щодо відновлення виробничої діяльності комбінату, пошук інших джерел поповнення міського бюджету шляхом створення робочих місць, розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності.

Задовільну господарську діяльність на території міста здійснює товариство з додатковою відповідальністю „Жидачівське заводоуправління цегельних заводів”, товариство з обмеженою відповідальністю „Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн”,, товариство з обмеженою відповідальністю „Інтерпак”, товарство з обмеженою відповідальністю „Вудіндастріс”. Протягом 2015 року було укладено чотири договори про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева на загальну суму 23 859 грн.

Секретар міської ради                                                   О.Лешков’ят

81-rich-ses

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 19