gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Програмa приватизації комунального майна територіальної громади міста Жидачева на 2011-2015 роки PDF Друк e-mail
Четвер, 09 лютого 2012, 12:05

 

  

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

4 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.02.2011                                                  № 92                                                         м. Жидачів

Про затвердження Програми приватизації

комунального майна територіальної громади

міста Жидачева на 2011-2015 роки

 

               З метою забезпечення соціально-економічного розвитку та запланованих надходжень до міського бюджету міста Жидачева, керуючись Законом України „Про приватизацію державного майна”, Законом України „Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, п.п. 30 п. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

1.      Затвердити Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Жидачева на 2011-2015 роки (додається).

2.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства і комунальної власності (М.Сивик).    

 

 

 

 

Міський голова                                                         В.Левко.

 

 

 

   ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

ради від28.02.2011 р. № 92

 

П Р О Г Р А М А

приватизації комунального майна

територіальної громади міста Жидачева на 2011-2015 роки

 

ВСТУП

 

               Відповідно до чинного законодавства України територіальним громадам належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, землю, природні ресурси, підприємства, установи, організації тощо. Оскільки органи місцевого самоврядування – ради є представницьким органом територіальних громад, вони від імені та в інтересах територіальних громад здійснюють правомочності щодо володіння, користування та розпорядження об’єктами права комунальної власності, в тому числі виконують усі майнові операції, можуть передавати об’єкти права комунальної власності у користування юридичним та фізичним особам, здавати їх в оренду, продавати, купувати тощо. Доцільність, порядок та умови відчуження обєктів права комунальної власності визначаються радою. Доходи від відчуження об’єктів права комунальної власності зараховуються до міського бюджету і спрямовуються на фінансування заходів, передбачених бюджетами розвитку.

               Рішенням Жидачівської міської ради від 23.05.2007 р. № 1528 затверджено Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Жидачева (далі – Перелік). В цей Перелік входять майнові комплекси міських комунальних підприємств, інженерні мережі, будівлі, житло, памятники тощо.

 

1.      ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

 

1.1. Програма приватизації комунального майна територіальної громади міста Жидачева на 2011-2015 роки (далі – Програма) розроблена у відповідності до Закону України „Про приватизацію державного майна”, Закону України „Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та Статуту територіальної громади м. Жидачева.

1.2. Дана Програма діє до затвердження чергової програми приватизації комунального майна територіальної громади м. Жидачева.

 

2. МЕТА І ПРІОРИТЕТИ ПРИВАТИЗАЦІЇ

 

2.1. У Програмі визначено основну мету, пріоритети та умови приватизації комунального майна територіальної громади міста Жидачева на 2011-2015 роки.

2.2. Основною метою приватизації у 2011-2015 роках є підвищення ефективності використання майна, створення конкурентного середовища, залучення інвестицій з метою забезпечення соціально-економічного розвитку міста, а також забезпечення надходження коштів від приватизації до міського бюджету м. Жидачева.

2.3. До пріоритетів проведення приватизації в 2011-2015 роках належать:

-          продаж дрібних і малоліквідних обєктів нерухомого майна;

-          продаж об’єктів незавершеного будівництва;

-          досягнення максимальної ефективності продажу обєктів приватизації;

-          забезпечення збільшення надходжень до бюджету м. Жидачева від приватизації   через   підвищення   конкурентності та прозорості продажів.

 

3. ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ПРИВАТИЗАЦІЇ

 

3.1. Основними принципами приватизації є:

-          досягнення максимального економічного ефекту від продажу обєкта приватизації;

-          вибір способу приватизації обєкта виходячи з його виробничо-технічного та фінансово-майнового стану, аналізу попиту потенційних покупців;

-          індивідуальний підхід під час підготовки обєкта до приватизації;

-          визначення економічної доцільності приватизації обєкта.

 

4. ЗАВДАННЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ

 

4.1. Виходячи з мети, пріоритетів та основних принципів приватизації, визначених цією Програмою, встановлюються завдання щодо:

-         приватизації обєктів, подальше перебування у комунальній власності яких є економічно недоцільним;

-         забезпечення надходження коштів від приватизації комунального майна у сумі, передбаченій у міському бюджеті м. Жидачева на відповідний рік.

 

5. ПІДГОТОВКА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ДО ПРИВАТИЗАЦІЇ

 

5.1. Відповідальні працівники міської ради, міські комунальні підприємства, інші установи, на балансі яких знаходиться майно територіальної громади, щороку з 1 квітня по 1 червня у письмовій формі подають на засідання виконкому переліки об’єктів права комунальної власності, які за результатами аналізу їх фінансового і виробничо-технічного стану за минулий рік та ефективності використання майна можуть бути включені до переліків об’єктів, що підлягають приватизації.

5.2. Для реалізації приватизації виконавчий комітет Жидачівської міської ради (далі – виконком) в межах своїх повноважень за погодженням з постійною комісією з питань житлово-комунального господарства і комунальної власності Жидачівської міської ради:

-       здійснює заходи   по   організації   досліджень доцільності і ефективності приватизації запропонованого комунального майна;

-       за результатами досліджень подає   пропозиції   щодо затвердження переліків об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, які підлягають приватизації;

-       здійснює прогноз надходження коштів від приватизації комунального майна, яке включене в перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, які підлягають приватизації;

-       за результатами формування переліку об’єктів, визначає послідовність   приватизації комунального майна.

5.3. Жидачівська міська рада за поданням виконкому та за погодженням з постійною комісією з питань житлово-комунального господарства і комунальної власності щорічно не пізніш як за місяць до затвердження міського бюджету на відповідний рік затверджує перелік об’єктів, що підлягають приватизації, з метою виконання прогнозу надходження коштів.

 

6. ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ СПОСОБІВ ПРИВАТИЗАЦІЇ

 

6.1. Обєкти приватизації:

-          окреме індивідуально визначене рухоме та нерухоме майно (в тому числі будівлі, споруди окремо від земельних ділянок, нежитлові   приміщення);

-          обєкти незавершеного будівництва, які не можуть бути добудовані за рахунок коштів міського бюджету.

6.2. Приватизація комунального майна здійснюється з дотриманням вимог діючого законодавства України.

6.3. Продаж земельних ділянок комунальної власності, на яких розташовані об’єкти, які  підлягають приватизації, здійснюється відповідно до Земельного кодексу України.

6.4. Приватизація обєктів незавершеного будівництва здійснюється відповідно до Закону   України   „Про особливості приватизації обєктів незавершеного будівництва”.

6.5. На пропозицію виконкому і постійної комісії з питань житлово-комунального господарства і комунальної власності відповідно до рішення Жидачівської міської ради умовою приватизації об’єкта може бути збереження його профілю. Обєкти приватизації, які не функціонують більше трьох років або знаходяться в аварійному стані, можуть бути приватизовані без збереження профілю.

 

7. ВИЗНАЧЕННЯ ЦІНИ ОБЄКТІВ ПРИВАТИЗАЦІЇ

 

7.1. З метою приватизації об’єктів у межах ринкових цін визначення вартості об’єктів здійснюється шляхом незалежної оцінки відповідно до діючого законодавства України.

7.2. Ціна продажу обєкта при приватизації способом викупу погоджується з постійною комісією з питань житлово-комунального господарства і комунальної власності.

7.3. Надання пільг з оплати за об’єкти приватизації комунальної власності чи зменшення ціни продажу об’єктів комунальної власності не допускаються.

 

8. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

8.1. Кошти, одержані від приватизації комунального майна, інші надходження, безпосередньо пов’язані з процесом приватизації (за подання заяви   на   приватизацію, суми   штрафних   санкцій за несвоєчасні розрахунки за придбані об’єкти приватизації, відсотки, нараховані на суму відстрочених платежів тощо), зараховуються до міського бюджету м. Жидачева.

8.2. Фінансування видатків   на   забезпечення   процесу приватизації передбачається в міському бюджеті м. Жидачева на поточний рік.

8.3. Зазначені у пункті 8.2. кошти використовуються відповідно до затверджених у встановленому порядку кошторисів доходів і видатків за напрямками:

-          оплата послуг,   повязаних   з проведенням аукціонів, відкритих торгів тощо;

-          послуг суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання, пов’язаних з оцінкою майна для підготовки приватизації;

-          провадження інформаційно-пропагандистської   та   рекламної діяльності з проведення приватизації, висвітлення приватизаційних процесів у засобах масової інформації.

9. ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ПРИВАТИЗАЦІЇ

9.1. З   метою   сприяння   процесу приватизації, формування позитивного іміджу міста Жидачева протягом строку дії цієї Програми у межах виділених  на зазначені цілі коштів, виконком реалізує комплекс заходів, спрямованих на забезпечення прозорості   приватизації шляхом оприлюднення у друкованих виданнях, на міській Інтернет-сторінці інформації про оголошення конкурсів (торгів, аукціонів тощо), умови продажу об’єктів приватизації та інших відомостей з метою інформування потенційних інвесторів   щодо приватизації комунального майна.

9.2. Виконком публікує інформацію про приватизацію у строки та в порядку, визначені законодавством. Інформація про результати всіх видів продажу   підлягає публікації у міському інформаційному бюлетені „Удеч сьогодні” та на міській Інтернет-сторінці не пізніше 30 днів після укладення договору купівлі-продажу.

10. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ І ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

10.1. Виконком за погодженням з постійною комісією Жидачівської міської ради з питань житлово-комунального господарства і комунальної власності організовує роботу по виконанню Програми приватизації шляхом формування переліків об’єктів, що підлягають приватизації, внесення змін в ці переліки, участі в роботі комісій з приватизації об’єктів, конкурсних комісій по продажу об’єктів приватизації.

11. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРОГРАМИ

11.1. Контроль за виконанням цієї Програми здійснює постійна комісія Жидачівської міської ради з питань житлово-комунального господарства і комунальної власності.

     

 

               Секретар міської ради                                               О.Лешковят.

Додати коментар: