gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Програма "Питна вода Жидачева" на 2018-2022 рр. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 04 січня 2019, 11:39

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

23 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

22.02.2018                                                       № 452                                               м. Жидачів  


Про затвердження Програми „Питна вода

Жидачева” на 2018–2022 роки

З метою забезпечення територіальної громади міста Жидачева якісною питною водою в необхідних обсягах та відповідно до встановлених нормативів, керуючись статтею 144 Конституції України, підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити Програму „Питна вода Жидачева” на 2018 – 2022 роки (додається).
 2. Здійснювати фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
 3. Визнати такою, що втратила чинність міська цільова Програма „Питна вода Жидачева” на 2016 – 2018 роки, затверджена рішенням Жидачівської міської ради від 24.12.2015 р. №
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з питань житлово-комунального господарства та екології.

 

 Міський голова                                                                 В.Левко


 

ДОДАТОК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

ради від 22.02.2018 р. № 452

 


П Р О Г Р А М А

„Питна вода Жидачева”

на 2018 – 2022 роки

 

 1. Загальна частина

 

          Програма „Питна вода Жидачева” на 2018-2022 роки (надалі – Програма) розроблена на виконання основних вимог законів України „Про Загальнодержавну цільову програму „Питна вода України на 2011-2020 роки”, „Про питну воду та питне водопостачання” і Програми „Питна вода” на території Жидачівського району до 2020 року, затвердженої рішенням Жидачівської районної ради від 15.10.2010 р. № 448.

Місто Жидачів – адміністративний центр Жидачівського району Львівської області розташоване на відстані 60 км на південь від м. Львова. Його населення складає 10 900 осіб. У останні два десятиліття спостерігається незначне, але постійне зменшення кількості мешканців у місті. Окрім мешканців, абонентами по водоспоживанню в м. Жидачеві, як районному центрі Жидачівського району, є низка державних бюджетних установ, промислові підприємства.

Найбільшим промисловим підприємством, а відтак, і основним споживачем води на території міста (до 30% загального водоспоживання міста) протягом останніх п’яти десятиліть був Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат. З вересня 2014 року публічне акціонерне товариство „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” зменшив свою виробничу діяльність на 70%. Проте у місті функціонують інші підприємства – абоненти водопостачання. А саме, товариство з обмеженою відповідальністю „ВУД ІНДАСТРІС”, товариство з обмеженою відповідальністю „Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн”, товариство з додатковою відповідальністю „Жидачівське заводоуправління цегельних заводів”. У місті працюють три дитячі дошкільні установи, три загальноосвітні школи, Жидачівська дитячо-юнацька спортивна школа, музична школа, професійний ліцей, районна лікарня на 220 ліжко-місць, два будинки культури, мережа закладів торгівлі.

За даними міського комунального підприємства „Жидачівводоканал” в даний час видобуток підземних вод складає 440 тис. куб. метрів за рік, реалізація води – 325 тис. куб. метрів в рік, з них 247 тис. куб. метрів – мешканцям. Оскільки система централізованого водопостачання міста Жидачева була збудована у 1950-х роках паралельно із будівництвом Жидачівського целюлозно-паперового комбінату, термін її експлуатації дійшов до завершення. Дана система складається з трьох свердловин, водопровідних очисних споруд, насосної станції та водопровідної мережі і обслуговується міським комунальним підприємством „Жидачівводоканал”.

З трьох свердловин вода подається почергово на станцію знезалізнення.

Від водопровідної насосної станції до міста вода подається трьома водоводами. Всі три водоводи функціонують від початку роботи системи централізованого водопостачання Жидачева, а це більше 60-ти років, і в даний час їх технічний стан є незадовільний. Водоводи № 1 і № 2 майже повністю проходять приватною територією Жидачівського целюлозно-паперового комбінату. А це кілометри водопроводу з великою кількістю поворотів, які місцями проходять під існуючими спорудами підприємства (залізничні колії, склади, аеродромні плити) і є важкодоступними для проведення ремонтних робіт. Водопровідні труби часто пролягають в не утеплених каналах, що несе загрозу їх замерзанню і порушенню роботи всієї системи. Щодо аварій, які стаються на території Жидачівського целюлозно-паперового комбінату, то для ліквідації їх наслідків, особливо в зимовий період, „Жидачівводоканал” для проведення відповідних робіт змушений часто залучати інші організації з більш досконалою спецтехнікою, позаяк ці ремонтні роботи потребують більш потужної техніки для розкопування замерзлого ґрунту і відкачування великої кількості води.

Скорочення діяльності промислового підприємства як масового споживача є причиною зменшення швидкості руху води згаданого водопроводу, а це сприятливі умови для утворення корозійних процесів, залізобактерій на стінках металевих труб. В результаті в трубах утворилася значна шорсткість – місцями із заглибленням до 12,5 мм. На деяких ділянках стальних трубопроводів пошкодження настільки часті, що при ремонтних роботах доводиться замінювати значну частину труб. Процеси ліквідації аварій супроводжуються відключенням  ділянок водогону  або всієї системи водопостачання (останов) з негативними наслідками для жителів міста. Окрім абонентів неабиякі втрати несе й балансоутримувач – міське комунальне підприємство „Жидачівводоканал”. Енергетичні затрати при запуску системи і втрата водних ресурсів ведуть до збиткової діяльності підприємства. Закільцювання дозволять суттєво підвищити надійність роботи водопровідної мережі у районах віддалених від центру міста, а також оптимізує потокорозподіл у центральній та східній його частинах.

Перекладання водоводів № 1 і № 2 (реконструкція і нове будівництво) з чавунних труб на поліетиленові з гідравлічним випробуванням діаметром 250 мм загальною протяжністю 4060 метрів від водопровідної насосної станції (ВНС) другого підйому до міста в обхід території публічного акціонерного товариства „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” підвищить надійність системи водопостачання міста, покращить гідравлічний режим роботи водогонів внаслідок значного зменшення кількості поворотів. Це все надасть можливість зниження напору подачі води в мережу, а отже і зменшаться втрати електроенергії.

 

 1. Мета Програми

 

Метою Програми є забезпечення територіальної громади міста Жидачева якісною питною водою в необхідних обсягах та відповідно до встановлених нормативів.

 1. Шляхи і способи розв’язання проблем

 

У 2016 році міське комунальне підприємство „Жидачівводоканал” провело очистку двох свердловин (вартість робіт склала 130 тис. грн). Також на водопровідній насосній станції замінено два енергоефективні насоси марки Wilo NP 65-200 на суму 80 тис. грн.

Варіантом розв’язання проблеми є розвиток та реконструкція системи централізованого водопостачання міста, доведення якості питної води до вимог державних стандартів, розроблення та впровадження науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок із застосуванням новітніх матеріалів, технологій, обладнання та приладів. З метою вирішення питань функціонування системи міського водопостачання на замовлення міського комунального підприємства „Жидачівводоканал” товариство з обмеженою відповідальнісью „Цифрові технології-Захід” розробило Комплексну схему оптимізації роботи системи водопостачання міста Жидачева. Ця документація пройшла експертну оцінку Державним підприємством „Західний ЕТЦ” № 16.В.46.01.45.33.3 3464/3851 для підтвердження правильності прийнятих проектних рішень запропонованих Комплексною системою водопостачання міста Жидачева, та затверджена рішенням Жидачівської міської ради від 20.10.2016 р. № 196.

 

 1. 4.Завдання і заходи Програми

 

Основним завданням Програми є:

-          заміна ділянок магістральної розподільчої водопровідної мережі міста, яка знаходиться у незадовільному технічному стані, загальною протяжністю 2057 м;

-          прокладання нових ділянок водопровідної мережі, в тому числі закільцювань, загальною протяжністю 4250 м;

-          встановлення загальнобудинкових водомірних вузлів у 135-ти багатоквартирних житлових будинках;

-          прокладання нових ділянок магістральної розподільної мережі на території двох запроектованих районів індивідуальної житлової забудови для учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції на сході України – мешканців міста Жидачева.

Заходи Програми:

 1. 1)перекладання водоводів № 1 та № 2 (реконструкція) від існуючої водопровідної насосної станції до межі земель запасу Жидачівської міської ради в обхід території Жидачівського ЦПК м. Жидачева Львівської обл.;
 2. 2)перекладання водоводів № 1 та № 2 (нове будівництво) від межі території Жидачівського ЦПК по вул. Гніздичівська, Січових Стрільців, Фабрична до міської розподільної мережі м. Жидачева Львівської обл.;
 3. 3)встановлення водомірних вузлів в оголовках водозабірних свердловин № 2, № 6, № 7 з водолічильниками електромагнітного типу DN 100 мм з метою організації приладного обліку добутої підземної води;
 4. 4)встановлення загальнобудинкових водомірних вузлів у 135-ти багатоквартирних житлових будинках з метою скорочення втрат та не облікованих витрат води;
 5. 5)перекладення ділянок водорозподільної мережі м. Жидачева, які знаходяться у незадовільному технічному стані;
 6. 6)заміна ділянок водопровідної мережі на вул. Фабричній, вул. Шкільній, вул. Дерев’янка, вул. Мазепи, вул. Я.Мудрого. Загалом планується замінити 2057 м старих чавунних труб на поліетиленові труби (ПЕ 100) SDR 17 (РТ 1,0 МПа) діаметрами DN 250мм (707м) та DN 250 мм;
 7. 7)прокладання нових ділянок магістральної водопровідної мережі на території двох проектованих районів житлової забудови (мікрорайони індивідуальної садибної забудови „За лікарнею” та „За переїздом”). Матеріали труб - ПЕ 100, SDR 17 (PN 1.0 МПа), діаметри ділянок - DN 63 мм, DN 75 мм та DN 90 мм, довжина ліній відповідно 1450 м, 1200 м, 850 м;
 8. 8)прокладання нових ділянок магістральної водопровідної мережі довжиною 495 м для створення додаткових закільцювань з метою підвищення надійності подачі води до абонентів, ефективності роботи розподільної мережі. Матеріал – труби діаметром DN 110 мм-423 м; DN 90 мм-44 м; DN 63 мм-28 м;
 9. 9)заміна свердловиних насосів на водозабірних свердловинах;
 10. 10)заміна на водопровідній насосній станції двох існуючих протипожежних насосів;
 11. 11)заміна на насосній станції підкачки водопровідних очисних споруд двох існуючих насосів;
 12. 12)ремонтно-відновлювані роботи на двох існуючих резервуарах чистої води;
 13. 13)застосування нових технологій по очистці питної води;
 14. 14)заміна внутрішньобудинкових горизонтальних водогонів у будинках № 6 на вул. Сковороди, № 5 А на вул. Я.Мудрого, № 23 на вул. Б.Лепкого;
 15. 15)прочистка внутрівшньобудинкових існуючих пластикових водогонів (вертикальних).

 1. Очікувані результати, ефективність Програми

 

Реалізація Програми дасть можливість підвищити надійність системи водопостачання, знизити втрати водних ресурсів, покращити якість води, знизити необліковані витрати води, підвищити ефективність обліку її використання та покращити економічні показники роботи міського комунального підприємства „Жидачівводоканал”.

У результаті виконання Програми очікується:

-          забезпечити реалізацію вимог у сфері питної води та питного водопостачанню;

-          підвищити якість питної води при цілодобовому постачанні води населенню;

-          поліпшити санітарно-епідемічну та екологічну ситуацію в місті;

-          забезпечити охорону джерел питного водопостачання;

-          впровадити у міському комунальному підприємстві „Жидачівводоканал” новітні технології якісного централізованого водопостачання;

-          зменшити втрати питної води.

 1. 6.Обсяги та джерела фінансування Програми

 

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, власних коштів міського комунального підприємства „Жидачівводоканал”, власних коштів Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства (надалі – МВУКГ), зовнішніх і внутрішніх запозичень, грантів, благодійних внесків.

Обсяги фінансування Програми уточнюються під час підготовки проектів міського бюджету на відповідний рік у межах видатків на реалізацію заходів Програми, виконавцем яких є міське комунальне підприємство „Жидачівводоканал”, та заходів, які будуть виконуватися по внутрішньобудинкових мережах Жидачівським МВУКГ й Програми економічного та соціального розвитку міста Жидачева на поточний рік.

Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 27148,72 тис. грн, з яких за рахунок коштів міського бюджету 5016,417 тис. грн, за рахунок власних коштів міського комунального підприємства „Жидачівводоканал” 1723,5 тис. грн (додаток 1 до Програми).

 1. 7.Контроль за реалізацією Програми

 

Контроль за виконанням Програми здійснюють постійні комісії Жидачівської міської ради з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з питань житлово-комунального господарства та екології.

Громадський контроль за ходом реалізації Програми відповідно до діючого законодавства здійснюється представниками громадських організацій за їх згодою.

 1. 8.Прикінцеві положення

 

Координація діяльності з виконання Програми покладається на виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Впродовж терміну виконання Програми рішеннями міської ради можуть вноситися зміни і доповнення до неї.

Секретар міської ради                                                   О.Лешков’ят

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ДОДАТОК 1

до Програми                                                                                                                                                                                              

      

ПОТРЕБА

в обсягах фінансування заходів на виконання Програми „Питна вода Жидачева” на 2018 – 2022 роки

 

 

 

 

№ з/п

 

 

 

Назва заходу

Обсяг фінансування за бюджетами (тис. грн)

Фінансування за роками

                                       (тис. грн)

всього

міський бюджет

інші кошти

2018

2019

2020

2021

2022

 

 

 

 

міський бюджет

 

інші кошти

міський бюджет

інші кошти

 

кошти МКП

міський бюджет

інші кошти

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1.

Перекладання водоводів № 1 та № 2 (ре-конструкція) від існуючої водопровідної насосної станції до межі земель запасу Жида-чівської міської ради в обхід тери-торії Жидачівського ЦПК в м. Жидачеві Львівської області

2277,417

34,13

2243,287

34,13

2243,287

 

 

-

-

 

 

-

 

 

-

 

 

-

-

-

2.

Перекладання водоводів №1 та №2 (нове будівництво) від   межі території Жида-чівського ЦПК по вул. Гніздичівська, Січо-вих Стрільців, Фабрична до міської розподільної мережі в м.Жидачеві Львівської області

6799,798

2150,4

4649,398

2150,4

4649,398

 

 

-

-

 

 

-

 

 

-

 

 

 

-

-

-

3.

Встановлення водомірних вузлів в оголо-вках водозабірних свердловин № 2, № 6, № 7 з водолічильниками електромагніт-ного типу DN 100 мм з метою організації приладного обліку добутої підземної води

141

-

 

 

141

-

 

 

-

 

 

-

-

 

 

141

 

 

-

 

 

-

-

-

4.

Встановлення загальнобудинкових водо-мірних вузлів у 135-ти багатоквартирних житлових будинках з метою скорочення втрат та не облікованих витрат води

1598

1000

 

 

598

-

 

 

-

 

 

 

-

1000

 

 

598

 

 

-

 

 

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

5.

Перекладення ділянок водорозподільної мережі м. Жидачева, які знаходяться у незадовільному технічному стані

1770

770

 

1000

-

 

-

 

770

1000

 

-

 

-

 

-

-

-

6.

Заміна ділянок водопровідної мережі на вул. Фабричній, вул. Шкільній, вул. Дере-в’янка, вул. Мазепи, вул. Я.Мудрого. Загалом планується замінити 2057 м   старих чавунних труб на поліетиленові труби (ПЕ 100) SDR 17 (РТ 1,0 МПа) діа-метрами DN 250 мм (707 м) та DN 250 мм

7969

969

 

 

 

7000

-

 

 

 

-

 

 

 

-

-

 

 

 

-

 

 

 

969

 

 

 

7000

-

-

7.

Прокладання нових ділянок магістральної водопровідної мережі на території двох проектованих районів житлової забудови (мікрорайони «За лікарнею» та «За переїздом»). Матеріали труб - ПЕ 100, SDR 17 (PN 1.0 МПа), діаметри ділянок - DN 63 мм, DN 75 мм та DN 90 мм, довжи-на ліній відповідно 1450 м,1200 м, 850 м

3984,5

-

 

 

 

 

3984,5

-

 

 

 

 

-

 

 

 

 

-

3000

 

 

 

 

984,5

 

 

 

 

-

 

 

 

 

-

-

-

8.

Прокладання нових ділянок магістральної водопровідної мережі довжиною 495 м для створення додаткових закільцювань з метою підвищення надійності подачі води до абонентів, ефективності роботи розподільної мережі. Матеріал – труби   діаметром DN110мм-423м; DN 90 мм-44м; DN 63мм-28м

368

-

 

 

 

 

368

-

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

-

-

 

 

 

 

-

 

 

 

 

-

 

 

 

 

-

-

368

9.

Заміна свердловиних насосів на водозабірних свердловинах

936

-

 

936

-

 

-

 

-

-

 

-

 

-

 

-

748,8

187,2

10.

Заміна на водопровідній насосній станції двох існуючих протипожежних насосів

-

-

 

-

-

 

-

 

-

-

 

-

 

-

 

-

-

-

11.

Заміна на насосній станції підкачки водопровідних очисних споруд двох існуючих насосів

936

-

 

936

-

 

-

 

 

-

-

 

-

 

-

 

-

-

936

12.

Ремонтно-відновлювані роботи на двох існуючих резервуарах чистої води.

269

-

 

269

-

 

-

 

-

-

 

-

 

-

 

-

-

269

13.

Застосування нових технологій по очистці питної води

-

-

 

-

-

 

-

 

-

-

 

-

 

-

 

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

14.

Заміна внутрішньобудинкових горизон-тальних водогонів у будинках № 6 на вул. Сковороди, № 5 А Я.Мудрого, № 23 Б.Лепкого

100

-

 

 

100

-

 

 

-

 

 

-

-

 

 

-

 

 

-

 

 

-

-

100

15.

Прочистка внутрівшньобудинкових існуючих пластикових водогонів (вертикальних)

в рамках тарифного фінансування

 

 

РАЗОМ

27148,715

4923,53

22225,185

2184,53

6892,685

770

5000

1723,5

969

7000

748,8

1860,2

 

 

 

 

                                               Секретар міської ради                                                                  О.Лешковят

 

 

 

 

 

ВІЗИ

 

Начальник відділу міської ради _____________ Н.Данилів

 

Директор МКП «Жидачівводоканал» _______________ І.Ковалець

 

Начальник Жидачівського МВУКГ _______________ В.Петрінець

 


ДОДАТОК 2

до Програми

 

 

ПАСПОРТ

Програми „Питна вода Жидачева”

на 2018–2022 роки

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

2.

Підстава розроблення Програми

На виконання Стратегічного плану економічного розвитку міста Жидачева, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 20.01.2012 р. № 353

3.

Розробник Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

4.

Співрозробники Програми

Міське комунальне підприємство «Жидачівводоканал», Жидачівське МВУКГ

5.

Відповідальний виконавець

МКП «Жидачівводоканал», Жидачівське МВУКГ

6.

Учасники Програми

Субєкти господарської діяльності, організації, установи та мешканці міста

7.

Термін реалізації Програми

2018 – 2022 роки

8.

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Міський бюджет, бюджет міського комунального підприємства «Жидачівводоканал», бюджет Жидачівського МВУКГ, обласний бюджет, державний бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього,

у тому числі:

 

 

27 148,715 тис. грн

9.1.

коштів міського бюджету

4 923,53 тис. грн

9.2.

коштів інших джерел

22 225,185 тис. грн

 

 

Додати коментар: