gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Програмa соціально-економічного та культурного розвитку міста Жидачева на 2011 рік PDF Друк e-mail
Середа, 08 лютого 2012, 17:29

 

  

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

4 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.02.2011                                                  № 90                                                             м. Жидачів

Про затвердження Програми

соціально-економічного та культурного

розвитку міста Жидачева на 2011 рік


З метою забезпечення комплексного розвитку міста Жидачева, відповідно до Закону України „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Жидачева на 2011 рік (додається).
  2. Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради забезпечити виконання основних пріоритетних напрямків та завдань для досягнення цілей і показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Жидачева на 2011 рік і цільових програм та подавати міській раді звіти про хід та результати виконання цих програм.
  3. Оприлюднити Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Жидачева на 2011 рік у міському інформаційному бюлетені „Удеч сьогодні”.
  4. Контроль за виконанням Програми покласти на постійні комісії Жидачівської міської ради.

Міський голова                                           В.Левко.

 

 

 

                                                                                                       ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

ради від 28.02.2011 р. № 90

 

 

 

 

 

 

П Р О Г Р А М А

соціально-економічного та культурного розвитку

міста Жидачева на 2011 рік

 

 

 

 

 

 

 

м. Жидачів – 2011 р.

 

 

 

 

ЗМІСТ

 

1. ВСТУП

2. І. Підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Жидачева у 2010 році.

3. ІІ. Цілі і пріоритети соціально-економічного та культурного розвитку міста Жидачева на 2011 рік:

2.1. Забезпечення сприятливих умов для розвитку економіки, малого і середнього підприємництва:

2.1.1. усунення перешкод для розвитку господарської діяльності;

2.1.2. розвиток конкуренції на ринку житлово-комунальних послуг;

2.1.3. становлення громадського суспільства та підвищення ефективності дій Жидачівської міської ради;

2.1.4. підвищення конкурентоспроможності міста;

2.2. Людина і сталий розвиток:

2.2.1. розвиток трудового потенціалу;

2.2.2. розвиток високоякісної та сучасної освіти;

2.2.3. розвиток соціального захисту населення та охорони здоров’я;

2.2.4. розвиток культури та туризму;

2.2.5. розвиток фізичної культури і спорту;

2.2.6. охорона навколишнього природного середовища.

4. ІІІ. Перелік міських галузевих програм.

5. Додаток до Програми.


 

ВСТУП

 

Методологічною основою розроблення Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Жидачева на 2011 рік (далі – Програма) є Конституція України, Закон України „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України” та Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 р. № 621 „Про розробку прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету”.

Програма є документом, у якому на основі аналізу розвитку міста визначаються цілі та пріоритети соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2011 рік та заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

Метою програми є створення умов для забезпечення сталого розвитку міста, підвищення ефективності використання його природно-ресурсного потенціалу, якості життя населення, розв’язання соціально-економічних проблем.

 

І. ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

МІСТА ЖИДАЧЕВА У 2010 РОЦІ

 

2010 рік був складним роком впливу світової фінансово-економічної кризи та наслідків, які з неї випливають: скорочення обсягів промислового виробництва, будівництва, перевезень вантажів, оптової і роздрібної торгівлі, інвестицій в основний капітал, зменшення поступлень до міського бюджету, зниження рівня життя населення.

Складною залишається і демографічна ситуація в місті. За січень-грудень 2010 року народилося 110 осіб, а померло 164 особи, тобто показник смертності випереджає показник народжуваності на 54 особи (у 2009 році показники народжуваності і смертності становили відповідно 110 і 134). Станом на 01.01.2011 р. кількість населення міста складає 11204 осіб і зменшилася в порівнянні з 2010 роком на 70 осіб.

Проте, не дивлячись на складнощі, у минулому році вдалося зреалізувати основні завдання Програми економічного і соціального розвитку міста Жидачева на 2010 рік. Повністю збережено мережу дошкільних та позашкільних навчальних закладів, установ культури, житлово-комунальних служб міста, надано фінансову підтримку міським громадським організаціям.

У міських дошкільних навчальних закладах перебуває 361 дитина дошкільного віку і частка дітей охоплених дошкільним вихованням в м. Жидачеві складає понад 85 відсотків. У міському центрі творчості для дітей та молоді діють 17 гуртків та охоплено позашкільним вихованням 515 учнів. При міському будинку культури „Папірник” діють 16 самодіяльних колективів, які відвідують 237 осіб.

Підприємствами комунального господарства надано послуг на суму понад 7360,0 тис.грн., вироблено 8,8 тис.ГКал тепла, подано 439,3 тис.м3 питної води, вивезено понад 13,4 тис. м2 твердих побутових відходів, забезпечено освітлення 92 % вулиць міста.

Протягом 2010 року продовжено будівництво побутової каналізації північної частини міста, де освоєно 1367,2 тис.грн. і будівельна готовність складає 32,3 %.

У 2010 році проведено:

-          реконструкцію існуючої каналізації мереж по вул. Симоненка (кошторисна вартість 168,8 тис.грн.);

-          проектно-вишукавальні роботи по будівництву каналізаційної мережі в масиві „За переїздом” на суму 173,4 тис.грн.;

-          виготовлення проекто-кошторисної документації на будівництво зовнішніх газопроводів та реконструкцію внутрішньо-будинкових газопроводів житлових будинків №№ 1а, 3 по вул.Фабрична і будинку № 99 по вул. Шашкевича на загальну суму 67,2 тис.грн.;

-          реконструкцію меліоративного каналу в районі урочища „Боярники” на суму 37,0 тис.грн.;

-          ремонт доріг на загальну суму 596,0 тис.грн., в т.ч., капітальний ремонт вул. Грушевського (187,1 тис.грн.) та вул.Шашкевича (310,2 тис.грн.).

Рішенням Жидачівської ради від 03.09.2010 р. № 6124 затверджено Програму з підготовки та відзначення 850-річчя з дня першої письмової згадки про місто Жидачів на 2010-2014 роки, яка повинна стати пріоритетною програмою на наступне п’ятиріччя. Місто, що включене до Переліку історичних місць України, має розроблений „Історико-архітектурний опорний план м. Жидачева Львівської області”.

ІІ. ЦІЛІ І ПРІОРИТЕТИ СОЦІАЛЬНО- ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ МІСТА ЖИДАЧЕВА НА 2011 РІК

 

2.1. Забезпечення сприятливих умов для розвитку економіки, малого і середнього підприємництва

 

2.1.1. Усунення перешкод для розвитку господарської діяльності

 

Основні цілі Програми на 2011 рік:

-          сприяння відновленню економічного зростання з закладанням інвестиційного фундаменту подальшого стійкого розвитку, що стане базовою передумовою для розв’язання гострих соціальних проблем та загального підвищення добробуту населення;

-          створення передумов для розвитку бізнесу;

-          скорочення процедури започаткування бізнесу та отримання дозволів на розвиток підприємницької діяльності;

-          регулювання земельних відносин.

 

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:

-          кількість зареєстрованих нових суб’єктів господарювання;

-          обсяг виробництва продукції;

-          обсяг реалізації товарів, послуг тощо;

-          кількість створених нових робочих місць.

Основні завдання та заходи Програми на 2011 рік:


-          створення сприятливих умов для започаткування бізнесу (своєчасний перегляд дозвільних регламентів, розроблення та вдосконалення регуляторних актів);

-          усунення перешкод у веденні господарської діяльності (своєчасний розгляд документів дозвільного характеру);

-          адаптація діяльності Жидачівської міської ради до вимог Міжнародної організації зі стандартизації (ISO);

-          сприяння розвитку целюлозно-паперової галузі, як містоутворуючої галузі міста Жидачева;

-          упорядкування відомостей про земельні ділянки їх землекористувачів, створити реальний банк землі, управління земельними ресурсами.

 

2.1.2. Розвиток конкуренції на ринку житлово-комунальних послуг

 

Основні цілі Програми на 2011 рік:


-          підвищення рівня оплати споживачами житлово-комунальних послуг;

-          покращення якості житлово-комунальних послуг;

-          запровадження комплексу заходів з утримання території міста в належному стані.

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:

-          кількість укладених договорів на надання житлово-комунальних послуг;

-          протяжність відремонтованих теплотрас та трубопроводів водопостачання та водовідведення;

-          рівень оплати споживачами житлово-комунальних послуг;

-          протяжність збудованих трас трубопроводів водопостачання та водовідведення;

-          площа відремонтованих покрівель комунального житлового фонду;

-          площа відремонтованого асфальтно-бетонного покриття прибудинкових територій;

-          протяжність відремонтованих вулиць та доріг;

-          відсотки земельних насаджень міста;

-          протяжність реконструйованого зовнішнього освітлення вулиць.

Основні завдання та заходи Програми на 2011 рік:

-          забезпечення збалансованої та економічно обґрунтованої тарифної політики;

-          впровадження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Жидачева на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням Жидачівської міської ради від 09.12.2010 р. № 38;

-          проведення інвентаризації основних фондів комунальних підприємств;

-          запровадження моніторингу якості питної води та стану систем питного водопостачання;

-          проведення заходів і підготовка Програми щодо влаштування каналізаційної мережі по мікрорайонах міста із залученням мешканців;

-          проведення комплексу заходів щодо покращення якості питної води;

-          реконструкція мережі газопостачання будинків №№1а, 3 по вул. Фабрична та № 99 по вул. Шашкевича у зв’язку з відключенням від системи теплопостачання відкритого акціонерного товариства „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат”;

-          проведення капітального ремонту житлового фонду міста та благоустрою прибудинкових територій;

-          налагодження діяльності реорганізованого Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства;

-          сприяння створенню ринку доступного житла згідно Програми будівництва (придбання) доступного житла на 2011-2017 р.р.;

-          сприяння створенню умов для будівництва або придбання житла для громадян, які потребують покращення житлових умов;

-          санітарна очистка міста та влаштування міського сміттєзвалища;

-          догляд за зеленими насадженнями та збільшення площі зелених насаджень міста;

-          систематичний догляд за кладовищами та місцями поховань на території міста, впорядкування та огородження міського кладовища;

-          забезпечення виконання правил благоустрою території міста Жидачева;

-          проведення заходів з реконструкції зовнішнього освітлення м. Жидачева з використанням сучасних технологій;

-          залучення підприємств і підприємців до проведення заходів з благоустрою міста шляхом укладення договорів щодо благоустрою закріплених територій;

-          проведення робіт з ремонту вулиць міста;

-          впорядкування містобудівної документації;

-          влаштування громадської вбиральні;

-          впровадження енергозберігаючих технологій у житлово-комунальному господарстві міста.

2.1.3. Становлення громадянського суспільства та підвищення ефективності дій

           Жидачівської міської ради

 

Основні цілі Програми на 2011 рік:


-          підвищення довіри до рішень Жидачівської міської ради та її виконавчого комітету;

-          зростання рівня участі громадян в управлінні життям і розвитком міста;

-          забезпечення вільного доступу громадян міста до інформації.

 

 

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:


-          кількість проведених громадських слухань, „круглих столів”, семінарів;

-          кількість органів самоорганізації населення;

-          кількість недержавних громадських організацій;

-          кількість випущених примірників інформаційного бюлетеня Жидачівської міської ради „Удеч сьогодні”.

 

Основні завдання та заходи Програми на 2011 рік:

-          сприяння прийняттю рішення про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються Жидачівської міською радою, її виконавчими органами, комунальними підприємствами, установами та організаціями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Жидачева;

-          щорічне оцінювання результатів діяльності службовців Жидачівської міської ради;

-          сприяння підвищенню кваліфікації працівників апарату міської ради;

-          сприяння діяльності інститутів громадянського суспільства на території міста;

-          сприяння залученню громадян до управління містом через органи самоорганізації населення (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, квартальні, вуличні, будинкові комітети тощо);

-          систематичний випуск інформаційного бюлетеня Жидачівської міської ради „Удеч сьогодні”;

-          підтримка міської Інтернет-сторінки;

-          залучення депутатів міської ради до участі в навчальних проектах;

-          участь у діяльності Асоціації міст України та Львівщини;

-          забезпечення доступу громади до інформації щодо діяльності міської ради та її виконавчого комітету;

-          протидія корупції та забезпечення верховенства права.

 

2.1.4. Підвищення конкурентоспроможності міста

 

Основні цілі Програми на 2011 рік:


-          підвищення ефективності використання місцевих ресурсів;

-          покращення інформаційного забезпечення та промоції міста.

 

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:


-          кількість укладених угод;

-          кількість підготовлених і поданих на конкурс проектів;

-          суми інвестицій.


Основні завдання та заходи Програми на 2011 рік:

-          підготовка нових та забезпечення реалізації укладених угод щодо розвитку міста;

-          проведення аналізу реалізації міських стратегій розвитку та співпраці з обласною і районною радами та районною державною адміністрацією;

-          підготовка переліків пріоритетних міських інвестиційних проектів, що потребують першочергової фінансової допомоги у 2011 році з державного, обласного та районного бюджетів;

-          реалізація в рамках підготовки до Євро-2012 року заходів і проектів, спрямованих на підвищення рівня соціально-економічного розвитку міста як прикордонної території, покращення екологічного стану, розбудова прикордонної інфраструктури, розвиток туризму тощо з метою активізації розвитку транскордонного співробітництва;

-          поновлення статутного фонду комунальних підприємств.

2.2. Людина і сталий розвиток

 

2.2.1. Розвиток трудового потенціалу

 

Основні цілі Програми на 2011 рік:


-          своєчасна та в повному обсязі виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери міста;

-          сприяння зменшенню рівня безробіття.

 

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:


-          відсутність фактів затримки виплати заробітної плати;

-          кількість додатково створених робочих місць;

-          кількість осіб, залучених до громадських робіт;

-          демографічні показники.

 

Основні завдання та заходи Програми на 2011 рік:

-          забезпеченість бюджетних установ міста коштами для виплати заробітної плати у розмірі 100 відсотків;

-          сприяння розширенню сфери застосування праці економічно активного населення за рахунок створення робочих місць та залучення до оплачуваних громадських робіт;

-          підтримка вразливих верств населення;

-          надання протягом року пільг та звільнення від батьківської плати в дошкільних навчальних закладах міської комунальної власності громадян із низькими доходами;

-          організація оплачуваних громадських робіт для учнів і студентів.

2.2.2. Розвиток високоякісної та сучасної освіти

 

Основні цілі Програми на 2011 рік:


-          забезпечення вільного доступу до високоякісної дошкільної та позашкільної освіти;

-          сприяння підготовці кваліфікованих кадрів;

-          сприяння розвитку загальної середньої та професійно-технічної освіти.

 

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:


-          чистий показник охоплення дітей дошкільною та позашкільною освітою;

-          кількість гуртків при міському центрі творчості для дітей та молоді;

-          кількість педагогічних працівників, які підвищили кваліфікацію.

 

Основні завдання та заходи Програми на 2011 рік:

-          збереження мережі дошкільних навчальних закладів;

-          забезпечення дошкільних навчальних закладів належним навчально-методичним матеріалом, обладнанням, іграшками, дитячою літературою, іншими засобами необхідними для навчального і виховного процесів;

-          систематичне підвищення кваліфікації педагогічних працівників;

-          залучення педагогічних працівників до участі в міжнародних навчальних проектах;

-          організація та проведення заходів з обміну досвідом між містами-партнерами.

2.2.3. Розвиток соціального захисту населення та охорони здоров’я


Основні цілі Програми на 2011 рік:


-      забезпечення надання пільг та допомоги соціально незахищеним мешканцям (інваліди, діти, сироти);

-      втілення реабілітаційних заходів для осіб з обмеженими фізичними можливостями;

-      сприяння діяльності громадським організаціям інвалідів;

-      створення умов для діяльності соціальних аптек.

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:

 

-          кількість громадян, що отримали матеріальну допомогу;

-          кількість об’єктів, де влаштовано обладнання для осіб з обмеженими фізичними можливостями;

-          кількість аптек, що взяли соціальні зобов’язання.

Основні завдання та заходи Програми на 2011 рік:

-      впорядкувати списки громадян, що потребують соціальної допомоги у місті, дітей-сиріт, багатодітних сімей;

-      контроль за виконанням рішень щодо забезпечення житлом дітей сиріт;

-      реалізація Програми проведення реабілітаційних заходів для осіб з обмеженими фізичними можливостями;

-      надання одноразової матеріальної допомоги;

-      надання комунальних послуг на пільгових умовах для соціально незахищених мешканців міста;

-      укладання договорів з аптеками на виконання соціальних зобов’язань.

2.2.4. Розвиток культури та туризму.

 

Основні цілі Програми на 2011 рік:


-          забезпечення рівних можливостей громадян у створенні, використанні та поширенні культурних цінностей;

-          збереження і примноження культурних надбань;

-          створення умов для творчого розвитку особистості та підвищення культурного рівня громадян;

-          розбудова туристичної інфраструктури, повніше використання культурних і рекреаційних ресурсів міста;

-          відродження духовних цінностей українського народу;

-          збереження та адаптація нерухомої культурної спадщини до сучасних потреб суспільного життя;

-          сприяння формуванню та реалізації державної етнонаціональної політики, забезпеченню прав національних меншин, задоволення їх культурних потреб;

-          створення привабливого інвестиційного клімату для розвитку туристичної галузі.

 

Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:


-          проведені культурно-мистецькі та розважальні заходи;

-          відсоток охоплення населення гуртками художньої самодіяльності та клубами за інтересами;

-          кількість взятих під охорону та зареєстрованих пам’яток культурної спадщини;

-          кількість об’єктів туристичної інфраструктури;

-          кількість туристів, що відвідали місто.

 

Основні завдання та заходи Програми на 2011 рік:

-          проведення різноманітних культурно-масових заходів, в тому числі, приурочених до загальнодержавних і релігійних свят, Дня міста Жидачева та місцевих ювілейних дат, зокрема, відзначення 60-річчя Жидачівському целюлозно-паперовому комбінату;

-          проведення виставок робіт народних умільців міста;

-          влаштування кімнати народознавства у міському будинку культури „Папірник”;

-          створення міської експозиції історико-краєзнавчого характеру та розвитку целюлозно-паперової галузі міста в районному музеї „Жидачівщина”;

-          сприяння завершенню процедури затвердження історико-архітектурного опорного плану міста та охоронних зон об’єктів культурної спадщини;

-          розроблення концепції регенерації центральної частини міста;

-          створення міського центру з питань охорони пам’яток архітектури і містобудування, садово-паркового мистецтва та збереження традиційного характеру середовища історичних населених місць та розвитку туризму;

-          збереження існуючих та відтворення втрачених об’єктів культурної спадщини і збереження традиційного характеру середовища міста як історичного населеного місця;

-          сприяння реалізації Програми збереження і відродження культурної спадщини міста Жидачева та створення передумов для розвитку туризму на 2009-2015 роки;

-          затвердження Правил забудови історичної частини міста;

-          проведення капітального ремонту і часткової реставрації міського будинку культури „Папірник” та реконструкції Народного Дому – нововиявлених пам’яток культурної спадщини міста;

-          сприяння у проведенні ремонту приміщення залізничної станції м. Жидачева – нововиявленої пам’ятки архітектури ХІХ ст.;

-          створення презентаційних матеріалів про місто в рамках підготовки до 850-річниці заснування м. Жидачева;

-          участь у виставкових та ярмаркових заходах з метою пропагування міста.  

2.2.5. Розвиток фізичної культури і спорту

 

Основні цілі Програми на 2011 рік:


-          сприяння якнайширшому залученню всіх верств населення до здорового способу життя.


Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:


-          кількість населення залученого до фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи;

-          кількість влаштованих спортивних майданчиків за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення;

-          забезпечення фінансуванням міських фізкультурно-спортивних програм.


Основні завдання та заходи Програми на 2011 рік:

-          сприяння популяризації здорового способу життя та подолання стану байдужості до свого здоров’я та здоров’я нації;

-          сприяння впровадженню соціальної реклами різних аспектів здорового способу життя та заборони усіх прямих та прихованих видів реклами алкоголю, тютюну, насильства;

-          залучення жителів міста до регулярних занять фізичною культурою і спортом;

-          влаштування спортивних майданчиків за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення;

-          проведення щорічного аматорського турніру з футболу серед команд міста присвяченого Дню міста;

-          сприяння проведенню щорічного юнацького регіонального турніру з футболу на Кубок Удеча;

-          проведення робіт з реконструкції адмінбудинку та утримання міського стадіону „Авангард”;

-          сприяння реалізації загальнодержавних заходів щодо проведення „Євро – 2012”.

2.2.6. Охорона навколишнього природного середовища

 

Основні цілі Програми на 2011 рік:


-          поліпшення екологічної ситуації та підвищення рівня екологічної безпеки;

-          підвищення рівня громадської свідомості з питань охорони навколишнього природного середовища;

-          забезпечення підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій;

-          зменшення обсягу шкідливих викидів, що потрапляють у атмосферу від стаціонарних джерел забруднення.


Кількісні критерії, що будуть свідчити про реалізацію цілей:


-          збільшення площі зелених насаджень у місті;

-          кількість укладених договорів з юридичними та фізичними особами на вивезення твердих побутових відходів;

-          охоплюваність об’єктами берегоукріплення річки Стрий та захисними дамбами.


Основні завдання та заходи Програми на 2011 рік:

-          реалізація комплексу заходів з поліпшення якості питної води та пошуку нових джерел водопостачання;

-          продовження робіт з будівництва в межах міста берегоукріплюючих споруд на правому березі річки Стрий;

-          продовження робіт з будівництва побутової каналізації у північній частині міста;

-          проведення реконструкції та будівництва каналізаційної мережі міста;

-          сприяння продовженню робіт із спостереження за станом грунтів на території житлового масиву „Гора” та попередження провалів;

-          розроблення спільно з відкритим акціонерним товариством „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” заходів з впорядкування сміттєзвалища;

-          контроль за укладенням угод на розміщення відходів з усіма юридичними особами;

-          організація та проведення робіт із санітарної очистки міста і ліквідації стихійних сміттєзвалищ, профілактична робота в цьому напрямку з жителями міста, активізація діяльності інспекції з благоустрою міста;

-          організація та проведення заходів із озеленення міста, благоустрою існуючих міських скверів;

-          вивчення протягом року досвіду міст-партнерів із країн Європейського Союзу щодо природоохоронної діяльності, стимулювання розвитку екологічно безпечних ресурсо- та енергозберігаючих технологій і можливості їх впровадження в місті;

-          збереження біо- та ландшафтного різноманіття, формування екомережі, включаючи посадки лісопаркових зон, зокрема, в урочищі „Біля бойні” (в межах відновлювальних зон екологічної мережі), передбачених рішенням Жидачівської міської ради від 23.12.2008 р. № 3630;

-          зменшення масштабів деградації земель та подальше впорядкування земельних відносин;

-          виготовлення концепції дощової каналізації міста;

-          пошук альтернативних шляхів огрівання міських бюджетних установ;

-          придбання спеціальної техніки для міських комунальних підприємств.

III. ПЕРЕЛІК МІСЬКИХ ГАЛУЗЕВИХ ПРОГРАМ

3.1. Програма з підготовки та відзначення 850-річчя з дня першої письмової згадки про місто Жидачів на 2010-2014 роки (затверджена рішенням Жидачівської міської ради від 03.09.2010 р. № 6124);

3.2. Програма розвитку фізичної культури і спорту у м. Жидачеві на 2011 – 2015 роки (затверджена рішенням Жидачівської міської ради від 28.02.2011 р. № 91);

3.3. Програма розвитку аматорського футболу у місті Жидачеві на 2010-2012 роки (затверджена рішенням Жидачівської міської ради від 25.02.2010 р. № 5302);

3.4.  Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Жидачева на 2010- 2014 роки (затверджена рішенням Жидачівської міської ради від 09.12.2010 р. № 38);

3.5. Програма поліпшення утримання об’єктів благоустрою міста Жидачева на 2008-2011 роки
(затверджена рішенням Жидачівської міської ради від 28.02.2008 р. № 2458);

3.6. Програма співпраці з містами-партнерами міста Жидачева на період до 2012 року
(затверджена рішенням Жидачівської міської ради від 10.06.2008 р. № 2828);

3.7.Програма збереження і відродження культурної спадщини міста Жидачева та створення передумов для розвитку туризму на 2009-2015 роки (затверджена рішенням Жидачівської міської ради від 29.10.2009 р. № 4703);

3.8. Програма проведення реабілітаційних заходів для осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2010-2015 роки (затверджена рішенням Жидачівської міської ради від 03.12.2009 р. № 4903);

3.9. Програма по охороні, раціональному використанню земель та покращенню угідь на території Жидачівської міської ради на 2009-2012 роки (затверджена рішенням Жидачівської міської ради від 24.04.2009 р. № 4006);

3.10.        Програма розроблення пропозицій щодо меж, структури і конфігурації екологічної мережі Жидачівської міської ради, її збереження, відтворення та перспективного розвитку на 2009-2015 роки (затверджена рішенням Жидачівської міської ради від 23.12.2008 р. № 3630);

3.11.        Програма поліпшення становища дітей, які проживають на території міста Жидачева на 2009-2015 роки (затверджена рішенням Жидачівської міської ради від 29.10.2009 р. № 4704).

 

 

 

Секретар міської ради                                                        О.Лешков’ят.

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                       ДОДАТОК до Програми

 

 

П О К А З Н И К И

фінансування заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Жидачева на 2011 рік і міських цільових програм за кошти міського бюджету у 2011 році

 

№ п/п

Назва заходу та цільової програми

Термін виконання

Видатки з міського бюджету

КЕКВ

джерело

кошти

тис.грн

1.

Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Жидачева на 2010-2014 р.р., заходи:

 

 

 

 

 

1.1

побутова каналізація північної частини м. Жидачева Львівської обл. Корегування

2008 -2011

- природоохорон-ного фонду;

-бюджету розвитку

261,10

 

100,0

2123

1.2

реконструкція котельні по вул. Шашкевича

2011

- бюджет            розвитку

45,0

 

1.3

реконструкція котельні по вул. Мазепи

2011

- бюджет розвитку

83,0

 

1.4

реконструкція котельні по вул. Грушевського

2011

- бюджет розвитку

50,0

 

1.5

заміна тепломережі в районі вул. Шкільна

2011

- бюджет розвитку

43,2

 

1.6

заміна тепломережі в районі вул. Кобзарева

2011

- бюджет розвитку

43,2

 

1.7.

заміна тепломережі в районі вул. Зелена

2011

- бюджет розвитку

13,5

 

1.8.

облаштування котелень приладами обліку теплової енергії

2011

- бюджет розвитку

10,8

 

1.9

облаштування котелень приладами обліку природного газу з коректорами (3шт)

2011

- бюджет розвитку

13,5

 

1.10

переоснащення мереж зовнішнього освітлення вулиць м. Жидачева

2011

- бюджет розвитку

69,9

 

1.11

придбання нових сміттєвозів (загальна вартість 520,0 тис.грн.)

2011

- бюджет розвитку

47,3

 

2.

Будівництво зовнішніх газопроводів та реконструкція внутрішньо будинкових газопроводів будинків №№1а, 3 по вул.Фабрична та № 99 по вул.Шашкевича у зв’язку з відключенням від системи теплопостачання ВАТ «ЖЦПК»

2011

- бюджет розвитку

200,0

2123

3.

Проведення капітального ремонту житлового фонду міської ради (кошти направляються Жидачівському МВУКГ або ОСББ)

2011

- бюджет розвитку

300,0

 

4.

Проведення робіт з ремонту автомобільних доріг і вулиць міста

2011

- дорожній фонд

396,0

 

5.

Впорядкування і виготовлення містобудівної документації   (планування і зонінг)

2011

- спецфонд

50,0

 

6.

Влаштування громадської вбиральні

2011

кооперовані кошти

 

7.

Санітарна очистка міста і влаштування міського сміттєзвалища

2011-2012

кооперовані кошти

 

 

8.

Впровадження енергозберігаючих технологій у ЖКГ міста та бюджетних установ

2011

кошти КП і бюджетних установ

 

9.

Програма поліпшення утримання об’єктів благоустрою м. Жидачева на 2008-2011 роки (затверджено рішенням міської ради від 20.02.2008 р. № 2958), зокрема:

2008-2011 р.р.

 

 

 

9.1

проведення робіт по благоустрою міста

2011

- загальний фонд

1300,0

 

10.

Упорядкування відомостей про земельні ділянки їх землекористувачів, створення реального банку землі, управління земельними ресурсами

2011

- загальний фонд

38,523

 

11.

Проведення різноманітних культурно-масових заходів, в т.ч., приурочених до загальнодержавних і релігійних свят, Дня міста та місцевих ювілейних дат

2011

- загальний фонд

59,5

 

12.

Надання одноразової матеріальної допомоги на виконання цілей Програми по розділу «Розвиток соціального захисту населення і охорони здоров’я».

2011

- загальний фонд

35,0

 

13.

Програма поліпшення становища дітей, які проживають на території м. Жидачева на 2009-2015 роки, зокрема:

2009-2015р.р.

 

 

 

13.1

на заходи з позашкільного виховання

2011

- загальний фонд

54,0

 

14.

Програма з розвитку фізичної культури і спорту

2011

- загальний фонд

50,0

 

15.

Програма по охороні, раціональному використанню земель та покращення угідь та територій Жидачівської міської ради на 2009-2012 роки

2011

- спеціальний фонд

20,0

 

16.

Програма розроблення пропозицій щодо меж, структури і конфігурації екологічної мережі Жидачівської міської ради, її збереження, відтворення та перспективного розвитку на 2009-2015 роки

2011

 

 

 

17.

Поповнення статутного фонду комунальних підприємств

2011

- бюджет розвитку

135,0

 

18.

Сприяння діяльності інститутів громадського суспільства на території міста

2011

- загальний фонд

1,3

 

19.

Систематичний випуск інформаційного бюлетня Жидачівської міської ради «Удеч сьогодні»

2011

- загальний фонд

23,7

 

20.

Програма співпраці з містами-партнерами м. Жидачева на період до 2012 р.

2011

- загальний фонд

35,0

 

 

 

 

         Заступник міського голови                                                         Я.Гаврильчук.

Додати коментар: