gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Програми функціонування та розвитку вулиць і доріг, що перебувають у комунальній власності у місті Жидачеві, на 2013 – 2015 роки PDF Друк e-mail
Вівторок, 27 листопада 2012, 16:17

  

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

20 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.11.2012                                                 № 548                                                       м. Жидачів

 

Про затвердження Програми функціонування

та розвитку вулиць і доріг, що перебувають у

комунальній власності у місті Жидачеві, на

2013 – 2015 роки

 

На виконання законів України „Про дорожній рух”, „Про автомобільні дороги” та „Про джерела фінансування дорожнього господарства в Україні”, з метою забезпечення належного функціонування та подальшого розвитку мережі автомобільних доріг міста Жидачева у 2013 – 2015 роках, керуючись ст. 144 Конституції України, п.п. 22 п. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму функціонування та розвитку вулиць і доріг, що перебувають у комунальній власності у місті Жидачеві, на 2013 – 2015 роки (додається).
 2. Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради передбачити необхідні кошти для реалізації завдань вказаної у пункті 1 даного рішення Програми при щорічному формуванні бюджету міста на відповідні роки.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісіії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності (М.Сивик) і з питань бюджету та розвитку підприємництва (Р.Мачоган).

Міський голова                                                         В.Левко.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

ради від 20.11.2012 р. № 548

 

 

П Р О Г Р А М А

функціонування та розвитку вулиць і доріг,

що перебувають у комунальній власності у місті Жидачеві,

на 2013 – 2015 роки

 

 

 1. 1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Програма розвитку вулиць і доріг, що перебувають у комунальній власності у місті Жидачів, на 2013 – 2015 роки (надалі – Програма) ґрунтується на законах України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про дорожній рух”, „Про автомобільні дороги” та „Про джерела фінансування дорожнього господарства в Україні”.

Програма визначає основні напрямки будівництва, реконструкції, розвитку мережі автомобільних доріг, упорядкування фінансового забезпечення дорожнього господарства. На основі цієї Програми здійснюватиметься прийняття рішень щодо забезпечення належного функціонування мережі автомобільних доріг міста Жидачів та подальшого її розвитку у 2013 – 2015 роках.

У місті Жидачів протяжність шляхів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста становить 36 376 м, з них з гравійним покриттям протяжністю 10 709 м та з асфальто-бетоним покриттям протяжністю 25 667 м.

Поширені останнім часом ремонт та реконструкція дорожніх об’єктів не вирішують повною мірою проблему на основних напрямках транспортних потоків. Потребують реконструкції та ремонту існуючі дороги та тротуари. Від технічного стану міських доріг значною мірою залежать витрати на їх поточний ремонт, економічні втрати від дорожньо-транспортних пригод. Стан доріг прямо пов’язаний із станом економіки міста.

 1. 2.МЕТА ПРОГРАМИ

 

Головною метою Програми є створення належних умов руху транспортних засобів, значне підвищення безпеки руху автотранспорту та пішоходів, зниження аварійності на дорогах, збереження існуючої мережі доріг, подальший розвиток дорожнього господарства міста.

Основним завданням Програми є розширення вулично-дорожньої мережі міста, впровадження нових технологій будівництва, ремонту та утримання доріг, проведення паспортизації вулично-шляхової мережі з метою визначення технічного стану доріг та їх подальшого експлуатаційного призначення. Координація діяльності щодо виконання Програми здійснюється виконавчим комітетом міської ради.

3. ОБГРУНТУВАННЯ ШЛЯХІВ І СПОСОБІВ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМИ

 

            Основна проблема полягає в тому, що транспортно-експлуатаційний стан автомобільних доріг у місті Жидачеві не забезпечує комфортного, економічного і безпечного руху транспортних засобів, та пішоходів.

Розв’язання цієї проблеми буде здійснюватися за такими напрямами:

 • розвиток мережі автомобільних доріг;
 • поліпшення транспортно-експлуатаційного стану існуючих автомобільних доріг;
 • влаштування стоянок автотранспорту;
 • будівництво нових та реконструкція і ремонт діючих автомобільних доріг;
 • будівництво, реконструкція і ремонт тротуарів;
 • підвищення безпеки дорожнього руху та екологічної безпеки автомобільних доріг;
 • влаштування велосипедних доріжок.

Способи розв’язання проблеми полягають у значному збільшенні обсягів робіт щодо будівництва, реконструкції і ремонту автомобільних доріг та інженерних споруд на них.

Вагомою залишається проблема проїзду великогабаритного транспорту по вул. Січових-Стрільців у зв’язку із заниженою висотою під залізничним мостом, який належить відкритому акціонерному товариству „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат”. Більше восьми років не вирішується питання передачі у державну власність дорожнього покриття вулиць Фабрична та Тернопільськ, а також будівництво транзитної дороги вздовж залізничної колії до вул. Д.Галицького.

4. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

 

            Програмою визначено такі основні завдання:

 • будівництво, реконструкція та ремонт автомобільних доріг;
 • влаштування нових та ремонт існуючих зупинок;
 • влаштування велосипедних доріжок;
 • будівництво та ремонт тротуарів і пішохідних доріжок;
 • розвиток мережі міських автомобільних доріг;
 • підвищення безпеки дорожнього руху;
 • захист навколишнього природного середовища в процесі будівництва і реконструкції автомобільних доріг та інженерних споруд на них.

Першочергово здійснюватимуться роботи, спрямовані на збереження існуючої мережі міських автомобільних доріг для поліпшення технічних показників доріг міста Жидачів та роботи з експлуатаційного утримання доріг. Необхідно з службою автомобільних доріг у Львівській області вирішити питання передачі у державну власність доріг вулиць Фабрична та Тернопільська, будівництва транзитної дороги та проведення пониження дорожнього полотна по вул. Січових Стрільців під залізничним мостом.

5. МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

 

            Координацію діяльності та систематичний контроль за виконанням передбачених Програмою заходів, ефективним та цільовим використанням коштів її виконавцями, залучення до виконання Програми в установленому законодавством порядку підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та відомчого підпорядкування здійснює виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Джерела фінансування Програми визначаються відповідно до місцевого бюджету на поточний рік та Закону України „Про джерела фінансування дорожнього господарства в Україні”, а також згідно Положення про Жидачівський міський дорожній фонд, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 28.02.2011 р. № 133.

6.ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Виконання Програми дасть змогу забезпечити:

 • поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг і тротуарів, приведення його у відповідність до вимог нормативних документів;
 • створення належної дорожньої інфраструктури;
 • створення мережі велосипедних доріжок;
 • зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод;
 • збільшення обсягів дорожніх робіт;
 • підвищення ефективності використання бюджетних коштів.

Виконання Програми створить комфортні умови автотранспорту та пішоходам міста.

7. ОСНОВНІ ЗАХОДИ ПРОГРАМИ

 

            Структура заходів Програми функціонування та розвитку вулиць і доріг, що перебувають у комунальній власності у місті Жидачеві, на 2013 – 2015 роки наведена нижче в табличній формі (додатки №№ 1-8 до Програми).

Паспорт Програми додається (додаток № 9).


Секретар міської ради                                       О.Лешков’ят.

dod-1-programa-dorig

dod-2-8-548

                                                 Додаток № 9

до Програми функціонування

та розвитку вулиць і доріг,

що перебувають у комунальній

власності у місті Жидачеві,

на 2013 – 2015 роки

 

П А С П О Р Т

 

           Програми функціонування та розвитку вулиць і доріг, що перебувають

у комунальній власності у місті Жидачеві, на 2013 – 2015 роки

1.

Ініціатор розроблення програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

2.

Підстава для розроблення програми

Стратегічний план економічного розвитку м. Жидачева, затверджений рішенням міської ради від 20.01.2012 р. № 353

3.

Розробник програми

Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства (МВУКГ)

4.

Співрозробники програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

5.

Відповідальний виконавець програми

Начальник Жидачівського МВУКГ

6.

Учасники програми

 

7.

Термін реалізації програми

2013 – 2015 р.р.

7.1.

Етапи виконання програми

(для довгострокових програм)

нема

8.

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм)

Міський бюджет, обласний бюджет, цільова субвенція з державного бюджету

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, у тому числі:

6992,5 тис.грн.

9.1.

коштів міського бюджету

4212,5 тис.грн.

9.2.

коштів інших джерел

2780,0 тис.грн.

 

 

 

Погоджено:

 

Заступник міського голови                         _____________ Я.Гаврильчук

 

Заступник міського голови                         _____________ І.Камінський

 

Начальник відділу фінансів та бюджету     _____________ Н.Бурда

 

Головний бухгалтер                                     _____________ О.Приймак

 

В.о. начальника Жидачівського МВУКГ _____________ В.Петрінець


Додати коментар: