gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Програми функціонування та розвитку вулиць і доріг, що перебувають у комунальній власності у місті Жидачеві, на 2016 – 2018 роки PDF Друк e-mail
Четвер, 28 січня 2016, 11:03

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

3 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

24.12.2015                                                             № 32                                             м. Жидачів

Про затвердження Програми функціонування

та розвитку вулиць і доріг, що перебувають у

комунальній   власності у місті Жидачеві, на

2016 – 2018 роки

З метою забезпечення належного функціонування та подальшого розвитку мережі автомобільних доріг у місті Жидачеві, у відповідності до законів України „Про дорожній рух”, Про автомобільні дороги” та „Про джерела фінансування дорожнього господарства в Україні”, керуючись статтею 144 Конституції України, підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Програму функціонування та розвитку вулиць і доріг, що перебувають у комунальній власності у місті Жидачеві, на 2016 – 2018 роки (додається).
 2. Відділу фінансів і бюджету Жидачівської міської ради здійснювати фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

Міський голова                                                         В.Левко

 

 

ДОДАТОК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

ради від 24.12.2015 р. № 32

 

 

 

П Р О Г Р А М А

функціонування та розвитку вулиць і доріг,

що перебувають у комунальній власності у місті Жидачеві,

на 2016 – 2018 роки

 

 

 1. Загальна частина

Програма розвитку вулиць і доріг, що перебувають у комунальній власності у місті Жидачеві, на 2016 – 2018 роки (надалі – Програма) розроблена у відповідності до законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про дорожній рух”, Про автомобільні дороги” та „Про джерела фінансування дорожнього господарства в Україні”.

Програма визначає основні напрямки будівництва, реконструкції, розвитку мережі автомобільних доріг, упорядкування фінансового забезпечення дорожнього господарства. На основі цієї Програми здійснюватиметься прийняття рішень щодо забезпечення належного функціонування мережі автомобільних доріг міста Жидачева та подальшого її розвитку у 2016 – 2018 роках.

У місті Жидачеві протяжність шляхів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, становить 36 376 м, з них з гравійним покриттям протяжністю 10 709 м та з асфальтобетонним покриттям протяжністю 25 667 м.

Поширені останнім часом ремонт та реконструкція дорожніх об’єктів не вирішують в повному обсязі проблему на основних напрямках транспортних потоків. Потребують реконструкції та ремонту існуючі дороги та тротуари. Від технічного стану міських доріг значною мірою залежать витрати на їх поточний ремонт, економічні втрати від дорожньо-транспортних пригод. Стан доріг прямо пов’язаний із станом економіки міста, комфортними умовами для автомобілів та пішоходів.

2.Мета Програми

   

  Головною метою Програми є створення належних умов для руху транспортних засобів, значне підвищення безпеки руху автотранспорту та пішоходів, зниження аварійності на дорогах, збереження існуючої мережі доріг, подальший розвиток дорожнього господарства міста.

  Основним завданням Програми є розширення вулично-дорожньої мережі міста, впровадження нових технологій будівництва, ремонту та утримання доріг, проведення паспортизації вулично-шляхової мережі з метою визначення технічного стану доріг та їх подальшого експлуатаційного призначення.

  3. Обгрунтування шляхів і способів розв’язання проблеми

   

              Основна проблема полягає в тому, що транспортно-експлуатаційний стан автомобільних доріг у місті Жидачеві не в повній мірі забезпечує комфортного, економічного і безпечного руху транспортних засобів, та пішоходів.

  Розв’язання цієї проблеми буде здійснюватися за такими напрямами:

          розвиток мережі автомобільних доріг;

          поліпшення транспортно-експлуатаційного стану існуючих автомобільних доріг;

          влаштування стоянок автотранспорту;

          будівництво нових та реконструкція і ремонт діючих автомобільних доріг;

          будівництво, реконструкція і ремонт тротуарів;

          підвищення безпеки дорожнього руху та екологічної безпеки автомобільних доріг;

          влаштування і ремонт пішохідних доріжок.

  Способи розв’язання проблеми полягають у значному збільшенні обсягів робіт щодо будівництва, реконструкції і ремонту автомобільних доріг та інженерних споруд на них.

  Вагомою залишається проблема проїзду великогабаритного транспорту по вулиці Січових-Стрільців у зв’язку із заниженою висотою під залізничним мостом, який належить публічному акціонерному товариству „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат”. Не вирішується питання передачі у державну власність дорожнього покриття вулиць Фабрична та Тернопільської, а також будівництво транзитної дороги вздовж залізничної колії до вулиці Д.Галицького та безпечне утримання старого моста через річку Стрий.

  4. Основні завдання Програми

   

              Програмою визначено такі основні завдання:

          будівництво, реконструкція та ремонт автомобільних доріг;

          влаштування нових та ремонт існуючих зупинок;

          влаштування велосипедних доріжок (при необхідності);

          будівництво та ремонт тротуарів і пішохідних доріжок;

          розвиток мережі міських автомобільних доріг;

          підвищення безпеки дорожнього руху;

          захист навколишнього природного середовища в процесі будівництва і реконструкції автомобільних доріг та інженерних споруд на них.

  Першочергово здійснюватимуться роботи, спрямовані на збереження існуючої мережі міських автомобільних доріг для поліпшення технічних показників доріг міста Жидачева та роботи з експлуатаційного утримання доріг. Необхідно з службою автомобільних доріг у Львівській області вирішити питання передачі у державну власність доріг вулиць Фабрична та Тернопільська, будівництва транзитної дороги та проведення пониження дорожнього полотна по вулиці Січових Стрільців під залізничним мостом.

  5. Основні заходи Програми

   

              Структура заходів Програми функціонування та розвитку вулиць і доріг, що перебувають у комунальній власності у місті Жидачеві, на 2016 – 2018 роки наведена у додатку 1 до цієї Програми.

  6. Механізм управління виконання Програми

   

              Координацію діяльності та систематичний контроль за виконанням передбачених Програмою заходів, ефективним та цільовим використанням коштів її виконавцями, залучення до виконання Програми в установленому законодавством порядку підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та відомчого підпорядкування здійснює виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

  7. Очікувані результати

  Виконання Програми дасть змогу забезпечити:

          поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг і тротуарів, приведення його у відповідність до вимог нормативних документів;

          створення належної дорожньої інфраструктури;

          створення мережі велосипедних доріжок;

          зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод;

          збільшення обсягів дорожніх робіт;

          підвищення ефективності використання бюджетних коштів.

  Виконання Програми створить у місті комфортні умови для автотранспорту та пішоходів.

  8. Джерела фінансування

  Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджеті м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік, інших передбачених законом джерел, зокрема відповідно до Закону України „Про джерела фінансування дорожнього господарства в Україні”, а також згідно Положення про Жидачівський міський дорожній фонд, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 28.02.2011 р. № 133.

  Обсяги фінансування Програми уточнюються під час підготовки проектів міського бюджету на відповідний рік у межах видатків на реалізацію заходів цієї Програми та Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на поточний рік.

  Орієнтовний обсяг фінансування виконання заходів Програми наведений у додатку 1, що є невід’ємною частиною цієї Програми.

  1. 9.Контроль за реалізацією Програми

  Контроль за виконанням Програми здійснюють постійні комісії Жидачівської міської ради з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

  Громадський контроль за ходом реалізації Програми здійснюється представниками громадських організацій, за їх згодою, ініціативними групами мешканців.

  1. 10Прикінцеві положення

  Впродовж терміну виконання цієї Програми рішенням міської ради можуть вноситися зміни і доповнення до неї.

   

   

   

  Секретар міської ради                                                     О.Лешковят

  Додати коментар: