gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Програми „Питна вода Жидачева” на 2016–2018 роки PDF Друк e-mail
Четвер, 28 січня 2016, 11:05

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

3 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

24.12.2015                                                             № 34                                         м. Жидачів

Про затвердження міської цільової

Програми „Питна вода Жидачева”

на 2016–2018 роки

 

З метою забезпечення територіальної громади міста Жидачева питною водою в необхідних обсягах та відповідно до встановлених нормативів, керуючись статтею 144 Конституції України, підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. 1.Затвердити міську цільову Програму „Питна вода Жидачева” на 2016 – 2018 роки (додається).
  2. 2.Відділу фінансів і бюджету Жидачівської міської ради здійснювати фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджеті м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
  3. 3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з питань житлово-комунального господарства та екології.

 

 

 

Міський голова                                                         В.Левко

 

 

 

ДОДАТОК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

ради від 24.12.2015 р. № 34

 

 

 

П Р О Г Р А М А

„Питна вода Жидачева”

на 2016 – 2018 роки

 

  1. Загальна частина

Міська цільова Програма „Питна вода Жидачева” на 2016-5018 роки (надалі – Програма) розроблена на виконання основних вимог законів України „Про Загальнодержавну цільову програму „Питна вода України на 2011-2020 роки”, „Про питну воду та питне водопостачання” і Програми „Питна вода” на території Жидачівського району до 2020 року, затвердженої рішенням Жидачівської районної ради від 15.10.2010 р. № 448

Виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення по місту Жидачеву є міське комунальне підприємство „Жидачівводоканал”. На замовлення Жидачівської міської ради у 1994 році державним інститутом проектування комунального будівництва „Львівдіпрокомунбуд” розроблена Схема водопостачання міста Жидачева, яка частково виконана щодо закільцювання водопровідної мережі, будівництва нових водопроводів. Проте в даний час вказана схема втратила свою актуальність, зокрема в частині освоєння водозабору „Гніздичів”, використання водонапірної вежі та резервуара для води ємкістю 300 м3, які розташовані на території житлового масиву „Гора”. Суттєво знизилися обсяги реалізації питної води підприємствами (ПАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат”, ТзДВ „Жидачівськмй сирзавод”) та населенням міста. Виникла нагальна потреба розроблення нової схеми оптимізованого водопостачання та проведення робіт по заміні водопроводів, належній очистці питної води, реконструкції свердловин тощо.

  1. Мета Програми

Метою Програми є забезпечення територіальної громади міста Жидачева якісною питною водою в необхідних обсягах та відповідно до встановлених нормативів.

  1. Шляхи і способи розв’язання проблеми

 

Варіантом розв’язання проблеми є розвиток та реконструкція системи централізованого водопостачання міста, охорона джерела питного водопостачання, доведення якості питної води до вимог державних стандартів, розроблення та впровадження науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок із застосуванням новітніх матеріалів, технологій, обладнання та приладів.

Проблему передбачається розв’язати шляхом:

-         приведення до нормативних вимог зон санітарної охорони джерел питного водопостачання, проведення оцінки екологічного та гігієнічного стану джерел питного водопостачання на відповідність установчими вимогами;

-         розроблення сучасної схеми оптимізації роботи системи централізованого водопостачання;

-         будівництва та впровадження станцій (установок) доочищення питної води із застосуванням новітніх матеріалів, обладнання, технологій.

4. Завдання і заходи Програми

Основним завданням Програми є:

-         упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання;

-         розроблення схеми оптимізації системи централізованого водопостачання Жидачева;

-         оснащення лабораторії контролю якості води та стічних вод сучасним контрольно-санітарним обладнанням;

-         будівництво і реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж з використанням новітніх технологій;

-         капітальний ремонт чи реконструкція артезіанських свердловин;

-         упровадження станції (установок) доочищення питної води у системах централізованого водопостачання для водозабезпечення дошкільних, шкільних і лікувальних закладів.

5. Очікувані результати, ефективність Програми

У результаті виконання Програми очікується:

-         забезпечити реалізацію вимог у сфері питної води та питного водопостачанню;

-         підвищити якість питної води при цілодобовому постачанні води населенню;

-         поліпшити санітарно-епідемічну та екологічну ситуацію в місті;

-         забезпечити охорону джерел питного водопостачання;

-         впровадити у міському комунальному підприємстві „Жидачівводоканал” новітні технології якісного централізованого водопостачання;

-         зменшити втрати питної води.

6. Обсяги та джерела фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету; власних коштів міського комунального підприємства „Жидачівводоканал”; зовнішніх і внутрішніх запозичень, грантів, благодійних внесків.

Обсяги фінансування Програми уточнюються під час підготовки проектів міського бюджету на відповідний рік у межах видатків на реалізацію заходів Програми, виконавцем яких є міське комунальне підприємство „Жидачівводоканал” та Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на поточний рік.

Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 930,0 тис. грн, з яких за рахунок коштів міського бюджету – 830,0 тис. грн, за рахунок власних коштів міського комунального підприємства „Жидачівводоканал” – 100,0 тис. грн (додаток 1).

  1. 7.Контроль за реалізацією Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з питань житлово-комунального господарства та екології.

Громадський контроль за ходом реалізації Програми відповідно до діючого законодавства здійснюється представниками громадських організацій за їх згодою.

  1. 8.Прикінцеві положення

 

Координація діяльності з виконання Програми покладається на виконавчий комітет міської ради.

Впродовж терміну виконання Програми рішеннями міської ради можуть вноситися зміни і доповнення до неї.

Секретар міської ради                                                         О.Лешков’ят

Додати коментар: