gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ФОРМУВАННЯ НОВОГО ГРОМАДСЬКОГО ПРОСТОРУ НА вул. МАЗЕПИ, 10а

Mazepy10_2

15 травня міський голова м. Жидачева Володимир Левко зустрівся з мешканцями будинку №10а, що на вулиці Мазепи. Саме на цій прибудинковій території розпочався капітальний ремонт. Мер міста, заступник міського голови Ярослав Гаврильчук, начальник Міського виробничого управління комунального господарства Володимир Петрінець та начальник дільниці з експлуатації і ремонту житлового фонду Ольга Йонка спілкувалися з власниками квартир, котрі висловили прохання збільшити площу для стоянки автомобілів, облаштувати місця для відпочинку лавками, поновити ринви і встановити дашки над входами у підвальні приміщення.

Володимир Семенович детально розповів про, що передбачено зробити для того, щоб прилегла територія Мазепи, 10а також стала ще одним комфортним громадським простором Жидачева. Адже саме це передбачено і в проектній документації. Доріжки будуть акуратно вистелені бруківкою, зелені клумби відгороджені бордюрами, комунальні служби наведуть лад і подвір’я багатоквартирного дому набуде нового ошатного вигляду. На ці роботи з міського бюджету буде виділено понад 600 тисяч гривень.

Mazepy10

Mazepy10_3

Mazepy10_4

Mazepy10_1

Додати коментар: