gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ДОРАДЧОГО КОМІТЕТУ

go-sluchannja

Запрошуємо мешканців м. Жидачева на громадські слухання «Про укладення угод щодо захоронення твердих побутових відходів, які утворюються у м. Львові та у прилеглих до м. Жидачева населених пунктах Жидачівського району, на сміттєзвалищі у м. Жидачеві на вул. Заводська, 1», які відбудуться 15 травня 2017 року о 16.00 год. у приміщенні залу засідань Жидачівської міської ради (вул. Шашкевича, 2, перший поверх).


РЕКОМЕНДАЦІЇ

дорадчого комітету з провадження громадських слухань

«Про укладення угод щодо захоронення твердих побутових відходів,

які утворюються у м. Львові та у прилеглих до м. Жидачева населених пунктах Жидачівського району, на сміттєзвалищі у м. Жидачеві на вул. Заводська, 1».

  1. Прийняти до відома інформацію щодо небезпечної санітарно-епідеміологічної ситуації, що склалася у м. Львові через надмірне накопичення невивезених побутових відходів на вулицях, і вимагає невідкладного вжиття заходів по захороненню твердих побутових відходів (надалі – ТПВ), що утворилися у м. Львові, на діючих сміттєзвалищах Львівської області.

Для вирішення цієї екологічно та епідеміологічно небезпечної проблеми Львівська громада просить партнерської допомоги у громад області, які на своїй території мають діючі сміттєзвалища.

2.Відзначити, що стан сміттєзвалища в м. Жидачеві потребує вдосконалення й покращення шляхом облаштування і оснащення відповідними технологічними та технічними засобами з його подальшою рекультивацією. На цю мету необхідне залучення значних додаткових коштів, що гарантує Меморандум про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розташовані полігони/звалища захоронення твердих побутових відходів, щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у м. Львові (надалі – Меморандум), укладений 21.04.2017 р.

3.Доручити міському голові м. Жидачева В.Левку від імені Жидачівської міської ради відповідно до Меморандуму укласти угоду з Львівською міською радою на предмет захоронення на сміттєзвалищі у м. Жидачеві на вул. Заводська, 1 твердих побутових відходів, які утворюються у м. Львові, з наступними обов’язковими зобов’язаннями Львівської міської ради:

3.1.   обсяг захоронення ТПВ, які утворюються у м. Львові, не може перевищувати 20 тонн в добу протягом 5 робочих днів в тиждень;

3.2.   надання технічної допомоги сміттєзвалищу у м. Жидачеві для забезпечення належного захоронення ТПВ з м. Львова;

3.3.   виділення коштів у 2017 – 2018 рр. для покращення матеріально-технічної бази (придбання сміттєвоза, бульдозера (екскаватора) та проведення робіт з рекультивації сміттєзвалища у м. Жидачеві;

3.4.   фінансування об’єктів соціально-економічного розвитку м. Жидачева згідно погодженого переліку об’єктів та графіка їх фінансування, що є невід’ємною частиною угоди;

3.5.   термін дії угоди щодо захоронення ТПВ, що утворюються у м. Львові, 24 (двадцять чотири) місяці з дня її підписання сторонами (або інші пропозиції щодо терміну дії угоди ).

4.Звернутися у Львівську обласну державну адміністрацію в рамках Меморандуму щодо перероблення ТПВ зі сміттєзвалища у м. Жидачеві та утворених відходів у м. Жидачеві на новозбудованих обласних комплексах утилізації (перероблення) побутових відходів.

5.Звернутися у Львівську обласну раду в рамках Меморандуму щодо виділення коштів у 2017 – 2018 рр. з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на покращення матеріально-технічної бази та рекультивацію сміттєзвалища у м. Жидачеві, на якому здійснюватиметься складування ТПВ, що утворюються у м. Львові.

6.Доручити начальнику Жидачівського МВУКГ Петрінцю В.В. укласти угоду з фізичною особою-підприємцем Колегою Мар’яною Ігорівною на предмет захоронення ТПВ на сміттєзвалищі у м. Жидачеві, які утворені у прилеглих до міста Жидачева населених пунктах Жидачівського району, в обсягах не більше 120 тонн в місяць терміном на два роки (або інші пропозиції щодо терміну дії угоди ).

7.Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради:

7.1.   згідно діючого законодавства створити при Жидачівській міській раді громадську раду з питання захоронення ТПВ на сміттєзвалищі у м. Жидачеві та розроблення стратегії поводження з ТПВ у м. Жидачеві;

7.2.   з метою впровадження роздільного способу збору ТПВ розробити оновлену схему санітарної очистки м. Жидачева відповідно до вимог діючого законодавства в галузі поводження з відходами;

7.3.   отримати від Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА та Державної екологічної інспекції у Львівській області висновків про можливість   додаткового прийняття щоденно протягом двох років до 20 тонн ТПВ, які утворюються у м. Львові, для захоронення їх на Жидачівському сміттєзвалищі. Об’єм додаткового захоронення ТПВ на Жидачівському сміттєзвалищі на рік становитиме 7300 тон, а на два роки 14600 тон відходів.


Додати коментар: