gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
Про проведення громадських слухань щодо укладення угод про захоронення твердих побутових відходів, які утворюються у м. Львові та у прилеглих до м. Жидачева населених пунктах Друк
П'ятниця, 05 травня 2017, 16:24

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

Від 05.05.2017                                                     № 44                                                   м. Жидачів

 

Про проведення громадських слухань щодо

укладення  угод про захоронення твердих

побутових   відходів,   які   утворюються   у

м. Львові та у прилеглих до м. Жидачева

населених пунктах Жидачівського району

 

            З метою обговорення та отримання пропозицій щодо укладення угод про захоронення твердих побутових відходів (надалі – ТПВ), які утворюються у м. Львові та у прилеглих до м. Жидачева населених пунктах Жидачівського району, на сміттєзвалищі у м. Жидачеві на вул. Заводська, 1, беручи до уваги Меморандум про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розташовані полігони/звалища захоронення твердих побутових відходів, щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у м. Львові (надалі – Меморандум), укладений 21.04.2017 р., на виконання статті 18 Статуту територіальної громади м. Жидачева, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 31.03.2004 р. № 1801 та зареєстрованого управлінням юстиції в Жидачівському районі 17.05.2004 р. за № 1, керуючись статтями 13, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Провести 15 травня 2017 року о 16.00 год. у приміщенні залу засідань Жидачівської міської ради (вул. Шашкевича, 2, перший поверх) громадські слухання «Про укладення угод щодо захоронення твердих побутових відходів, які утворюються у м. Львові та у прилеглих до м. Жидачева населених пунктах Жидачівського району, на сміттєзвалищі у м. Жидачеві на вул. Заводська, 1».
 2. Створити дорадчий комітет з провадження громадських слухань у складі:
  1. Гаврильчука Ярослава Григоровича, заступника міського голови;
  2. Лешков’ят Ольги Йосипівни, секретаря міської ради;
  3. Петрінця Володимира Васильовича, начальника Жидачівського МВУКГ;
  4. Данилів Наталії Миколаївни, начальника відділу економічного розвитку та інвестицій;
  5. Баранкевич Олександри Антонівни, члена громадської організації «Наші візії» (за згодою);
  6. Йонки Романа Петровича, депутата Жидачівської міської ради (за згодою);
  7. Гапуна Богдана Євгеновича, представника громади (за згодою).
 3. Визначити:

- головою дорадчого комітету Гаврильчука Ярослава Григоровича;

- відповідальною за проведення громадських слухань Лешков’ят Ольгу Йосипівну.

4.Дорадчому комітету до 12.05.2017 р. розробити та оприлюднити рекомендації з питання, що виноситься на громадські слухання.

5.Інформацію про час і місце проведення громадських слухань розмістити на офіційному сайті Жидачівської міської ради 05.05.2017 року.

6.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                         В.Левко

Додати коментар: