gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

01.04.2020. КАРАНТИН СOVID-19 Друк
Середа, 01 квітня 2020, 10:42

 

covidЯк інформує КНП «Жидачівська центральна районна лікарня», за даними, отриманими від ДУ «Львівський обласний лабораторний центр», у пацієта з м. Жидачева, який 25 березня цього року був скерований у Львівську обласну інфекційну лікарню з підозрою на COVID-19, ДІАГНОЗ НЕ ПІДТВЕРДИВСЯ.

Ще однією позитивною новиною від ЖЦРЛ є інформація про те, що від сьогодні, 1 квітня 2020 року, у нашому закладі охорони здоров’я розпочали тестування на COVID-19 для осіб, які прибули з країн, де зафіксовано захворювання на коронавірус.

Для проведення обстеження створено мобільну бригаду у складі сімейного лікаря та медичної сестри. Обстеження проводиться швидкими тестами, результат лікар отримує впродовж 10 хвилин. Проведення тестування необхідно з метою виявлення інфікованих осіб та попередження поширення інфекції. 

Тому ще раз нагадуємо, що запорука нашої безпеки – в дотриманні карантинних заходів.

Не забувайте часто мити руки з милом протягом не менше 30 секунд, робити вологе прибирання приміщень та провітрювати їх.

У магазинах, аптеках дотримуйтеся дистанції один від одного – не менше 1,5 метри та одягайте медичну маску.

Вбережіть своїх дітей від зайвих прогулянок. Пам’ятайте, що карантин це не канікули.

Без зайвої потреби не відвідуйте громадські місця.

При появі перших симптомів респіраторних захворювань одразу телефонуйте сімейному лікарю.

Якщо ви повернулися з країни, де зафіксовано захворюваність на коронавірус, залишайтеся на самоізоляції щонайменше 14 днів.

Бережіть себе і ваших рідних!

 

 

 

 

 

Додати коментар: