gototopgototop
01.04.2020. КАРАНТИН СOVID-19 Друк
Середа, 01 квітня 2020, 10:42

 

covidЯк інформує КНП «Жидачівська центральна районна лікарня», за даними, отриманими від ДУ «Львівський обласний лабораторний центр», у пацієта з м. Жидачева, який 25 березня цього року був скерований у Львівську обласну інфекційну лікарню з підозрою на COVID-19, ДІАГНОЗ НЕ ПІДТВЕРДИВСЯ.

Ще однією позитивною новиною від ЖЦРЛ є інформація про те, що від сьогодні, 1 квітня 2020 року, у нашому закладі охорони здоров’я розпочали тестування на COVID-19 для осіб, які прибули з країн, де зафіксовано захворювання на коронавірус.

Для проведення обстеження створено мобільну бригаду у складі сімейного лікаря та медичної сестри. Обстеження проводиться швидкими тестами, результат лікар отримує впродовж 10 хвилин. Проведення тестування необхідно з метою виявлення інфікованих осіб та попередження поширення інфекції. 

Тому ще раз нагадуємо, що запорука нашої безпеки – в дотриманні карантинних заходів.

Не забувайте часто мити руки з милом протягом не менше 30 секунд, робити вологе прибирання приміщень та провітрювати їх.

У магазинах, аптеках дотримуйтеся дистанції один від одного – не менше 1,5 метри та одягайте медичну маску.

Вбережіть своїх дітей від зайвих прогулянок. Пам’ятайте, що карантин це не канікули.

Без зайвої потреби не відвідуйте громадські місця.

При появі перших симптомів респіраторних захворювань одразу телефонуйте сімейному лікарю.

Якщо ви повернулися з країни, де зафіксовано захворюваність на коронавірус, залишайтеся на самоізоляції щонайменше 14 днів.

Бережіть себе і ваших рідних!

 

 

 

 

 

Додати коментар: