gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

25-ий ЮВІЛЕЙ НЕЗАЛЕЖНОСТІ Друк
Четвер, 25 серпня 2016, 12:01

25-den-nezalegnosti-1 У 25-річний ювілей нашої держави в Жидачеві було людно. 24 серпня 2016 року у всіх храмах Жидачева відбулася молитва за Україну та її народ. Основні святкування пройшли у сквері біля Міського Будинку культури «Папірник». Урочиста програма «Незалежній Україні нині слава і вовік!» розпочалася виконанням Державного й духовного Гімнів України у виконанні хору Жидачівської музичної школи. Керівники міста і району, учасники революції Гідності та антитерористичної операції, волонтери привітали велелюдну громаду з цим світлим святом. Більше фото тут...

Міський голова м. Жидачева Володимир Левко зі сцени зауважив, що Незалежність нам далася нелегко і в наш час ми боремося за неї на східних рубежах України. Та завдяки героїзму українців ми маємо соборну державу, тож тільки від нас залежить, як Україна житиме далі.

Сучасних героїв Жидачівщини, котрі віддали своє життя за незалежність України під час революції Гідності та в зоні АТО, усі часники дійства й глядачі вшанували мовчазною хвилиною молитви.

Святкування продовжилося врученням різноманітних нагород й відзнак тим, хто в різних сферах прославляє свій рідний край, або стоїть на його обороні.

Україна звучала у патріотичних піснях та ліричних рядках, запальні танці тішили глядачів. Святкову програму організували працівники Районного Народного Дому, участь у ній взяли представники МБК «Папірник», Центру творчості для дітей та молоді, Жидачівської музичної школи, Народних домів Жидачівського району. А завершальним став виступ усіма шанованих «Галичан».

25-ий День Незалежності також прикрасила розгорнута ілюстративно-книжкова виставка під відкритим небом «Україно, незборима зроду, ти душа великого народу», яку організувала Районна центральна бібліотека. У сквері також працювали експозиції майстрів народного мистецтва і художників Жидачівського краю, пластуни Жидачева проводили цікаві ігри й забави, а ГО «Народний легіон» потішив глядачів кіносеансом.

Додати коментар: