gototopgototop
3-а СЕСІЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIIІ СКЛИКАННЯ Друк
Вівторок, 05 січня 2021, 16:23
sesija

5 січня 2021 року відбулося пленарне засідання 3-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

Основні питання, з яких приймалися рішення, стосувалися зміни засновника та перейменування комунальних закладів, засновниками яких була Жидачівська районна рада. Це стосувалося Жидачівської районної централізованої бібліотечної системи, Жидачівського Районного Народного дому, Жидачівської мистецької школи, Інклюзивно-ресурсного центру, Центру творчості для дітей, юнацтва та молоді. Відповідно засновком цих комунальних установ стала Жидачівська міська рада.

Прийнято рішення про передачу відповідного комунального майна на баланс та в оперативне управління відділам освіти, культури та охорони культурної спадщини Жидачівської міської ради, Жидачівському міському управлінню комунального господарства, КНП Жидачівська міська лікарнята Жидачівській міській раді.

Депутати розглянули земельні питання. У «Різному» йшлося про передачу архівної документації районних установ, засновниками яких стала Жидачівська міська рада, про вуличне освітлення у населених пунктах Жидачівської територіальної громади, про моніторинг тих, хто займається пересувною торгівлею та вивіз сміття на території Жидачівської громади. Окремо йшлося про створення міської комісії ТЕБ та НС.

67_skasuv_rish_46

68_biblioteka

69_Narodny_dim

70_muzshkola

71_reorganizaciya_kultury

72_IRC

73__CTDM

74_osvita

75_zminy_rishennia_osvita

76_majno_osvita

77_majno_kultura

78_majno_rada

79_majno_komungosp

80_likarnja

81_zemlja_lesi_ukrainky_7

82_zemlja_vilhivci_melnyshyn

Додати коментар: