gototopgototop
40 СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ. ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ Друк
П'ятниця, 20 березня 2020, 15:49

sesija_radyНа черговій сесії Жидачівської міської ради, що відбулася 20 березня 2020 року, депутати прийняли рішення про внесення змін до показників бюджету м. Жидачева на 2020 рік, яким передбачено фінансування робіт з ремонту водоочисних споруд (станції знезалізнення «Деферум»), капітального ремонту міських доріг, прибудинкових територій, розроблення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки сільськогосподарського призначення в урочищі «На Заболотівці», яка планується для розподілу учасникам АТО. Виділено кошти на заплановані роботи з каналізування житлового масиву «За переїздом» та санації (відновлення) каналізаційного колектора по вул. Д.Галицького. Передбачено кошти на співфінансування проєкту співробітництва територіальних громад, а саме придбання для комунального некомерційного підприємства «Жидачівська центральна районна лікарня» ультразвукової системи візуалізації і автоматичної машини для миття та дезінфекції ендоскопів, а також для придбання іншого обладнання.


Розглянуто клопотання і прийнято відповідні рішення з питань землекористування.

Депутати обговорили заходи профілактики захворювань, спричинених коронавірусом, готовність медиків надавати допомогу таким хворим, акцентували увагу на необхідності обов’язкового дотримання обмежувальних заходів.

На завершення сесії прийнято звернення до Президента України, Народного депутата України Андрія Кота, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої Ради правосуддя, Державної судової адміністрації України, начальника територіального управління ДСА України у Львівській області щодо функціонування Жидачівського районного суду щодо необхідності призначення або відрядження суддів у м. Жидачів. З липня 2019 року у м. Жидачеві суд не здійснює свої повноваження через відсутність суддів (для довідки: у Жидачівському районному суді є 4 (чотири) вакантні посади суддів, станом на 5 березня 2020 року в Жидачівському районному суді є 1106 справ).

811_budzhet

812_Furykev

813_Havrylchuk

814_Kravec

815_Melesh

816_Koval_Bovkit

817_Mykytyn

818_Vasylevs

819_Hrynevsk

820_Shlach_Bud

821_Shlach_Zalizn

822_Roksolana

823_Hyvel

824_Nasibov

825_Pakizh

16_Ribun


Додати коментар: