gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
«АВАНГАРД» І «КАР'ЄР-ДНІСТЕР» – НІЧИЯ Друк
П'ятниця, 10 травня 2019, 22:24

footb19_05_4

9 Травня у м. Жидачеві відбулась гра четвертого туру Першості Львівщини з футболу. ФК «Авангард», лідер першої ліги, приймав на своєму полі команду «Кар'єр-Дністер» (Старий Самбір/Торчиновичі). Гра, як і передбачалось, видалась видовищною та запеклою.

Наші спортсмени почали матч досить впевнено, однак зразу забити м'яч не вдавалось. Гості демонстрували більш закритий футбол з надіями на контратаки. Моментами команда «Кар'єр-Дністер» була надзвичайно напористою. Відкрити рахунок на 30-ій хвилині матчу вдалось Володимиру Витаку. На 45-ій хвилині матчу рахунок був 1-0 на користь господарів поля.

Другий тайм розпочався так, як і перший, з впевненої гри наших хлопців. Однак після спірних рішень від суддів «Авангард» отримав вилучення –Тарас Микуш отримав червону картку.

Наша команда залишилася в меншості. Як результат – гол у ворота жидачівців на 60-ій хвилині матчу. Фінальний рахунок матчу: 1-1.

Юнаки не отримали перемоги (3:4), пропустивши гол наприкінці матчу.

Наступний матч відбудеться після невеличкої перерви 19 травня. ФК «Авангард» їде у Золочів, щоб зіграти п’ятий тур проти місцевої команди ФК «Сокіл».