gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ЧЕРГОВА НАРАДА З ПИТАНЬ КАНАЛІЗУВАННЯ «ПРИБЕРЕЖНОГО»

narada-kanalizyv-1 29 листопада за ініціативи міського голови Володимира Левка відбулася чергова нарада з питань будівництва побутової каналізації мікрорайону «Прибережний». Для обговорення робочих питань були запрошені представники підрядної організації «Ві. Ай. Пі. Будівельна компанія» Роман Черкас та Юрій Олійник, представники міського комунального підприємства «Жидачівводоканал» директор Ігор Ковалець та головний інженер Василь Брухаль, інженер з питань технічного нагляду за будівництвом ТзОВ «Агробуд» Микола Лалак і заступник міського голови Ярослав Гаврильчук.

На нараді Володимир Левко висловився щодо невиконання графіку проведення підрядною організацією будівельних робіт та зосередив увагу представників організації на недоліках їхньої роботи.

За словами представника «Ві. Ай. Пі. Будівельна компанія» Романа Черкаса причиною відхилення від термінів роботи на території масиву «Прибережний» були проблеми з постачанням матеріалів для будівництва та відмова міського водоканалу як замовника робіт підписувати виконавцям Акти виконаних робіт, що стало причиною відсутності коштів для виплати заробітної плати працівникам ТзОВ «Ві. Ай. Пі. Будівельна компанія».

Спірним на нараді стало підняте Ігорем Ковальцем питання щодо виявлення комунальним підприємством розбіжностей у механізмі виконання підрядником інженерних робіт. Відтак міський голова наголосив на доцільності залучити до аналізу окремих моментів будівництва каналізації службу з технічного нагляду.

У результаті обговорення було визначено новий графік виконання підрядною організацією робіт по будівництві каналізації та терміни їх завершення.

narada-kanalizyv-2

Додати коментар: