gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
COVID-19 _ САМОДИСЦИПЛІНА _ САМООРГАНІЗАЦІЯ Друк
Понеділок, 25 травня 2020, 16:49

25_05_20

Як живе Жидачів в час карантину? На цей момент носіїв коронавірусу в Жидачеві нема. Проте, кожен розуміє, що якщо в сусідніх з Жидачівським районом територіальних громадах виявлені носії коронавірусу, то в результаті міграції населення (доїзди на роботу, відвідини родичів тощо), рано чи пізно, covid-19 з’явиться і у нас.

Щоб максимально убезпечити громадян від небезпечної хвороби владою всіх рівнів були прийняті рішення щодо запровадження обмежувальних заходів. Такі розпорядження були видані і міським головою Володимиром Левком. Крім цього Жидачівський міський голова неодноразово звертався до мешканців через засоби масової інформації щодо НЕОХІДНОСТІ СУВОРОГО ДОТРИМАННЯ КАРАНТИНУ.

Найперше акцентувалася увага на уникненні скупчень, зборів, легковажності при дотриманні правил особистої гігієни. Ці застереження на початку оголошеного карантину виконувалися, але протягом останнього місяця мешканці щораз більше своєю поведінкою, своїми висловлюваннями   ігнорували й ігнорують обмежувальні заходи.

Незважаючи на обов’язкове носіння масок/респіраторів, їх носять одиниці; незважаючи на дотримання соціальної дистанції, в громадських місцях спостерігаються велелюдні скупчення; незважаючи на заборону вуличної торгівлі, самовільно організовуються стихійні торгові місця. Про засоби індивідуального захисту, про соціальну дистанцію, про самооргазанцію, про самодисципліну почали забувати, а часто – нехтувати.

Незрозумілою є поведінка людей, які знаючи, що спілкувалися з хворими на коронавірус чи носями covid-19, НЕ САМОІЗОЛЬОВУЮТЬСЯ, приходять в колектив, контактують з іншими особами.

Часто чути іронічні висловлювання, що ніякого коронавірусу нема.

А ТЕПЕР, КОЛИ ВІН НА ПІДСТУПАХ ДО МІСТА – ПОВІРИТЕ?!

 

Вчергове звертаємося до жидачівської громади: НЕ ЗНЕВАЖАЙТЕ ЗАХОДАМИ ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОРЮВАННЯ НА СOVID-19!

 

Сьогодні ваші витрати – це купівля маски/респіратора, часте миття рук, дотримання правил особистої гігієни, мінімізувати контакти з іншими особами, а завтра, у разі захворювання, – ЦЕ ЦІНА ВАШОГО ЗДОРОВ’Я, А ТО Й ЖИТТЯ!

ВАШЕ ЗДОРОВ’Я У ВАШИХ РУКАХ!

БУДЬТЕ ОБАЧНИМИ, МУДРИМИ, САМООРГАНІЗОВАНИМИ, ДИСЦИПЛІНОВАНИМИ І ЗДОРОВИМИ!

Додати коментар: