gototopgototop
COVID-19 ТРИВАЄ Друк
Вівторок, 28 липня 2020, 14:45

cov19_07.20

За інформацією КНП «Жидачівська центральна районна лікарня» станом на 27 липня 2020 року у Жидачівському районі зафіксовано 89 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. З них – 33 мешканці міста Жидачева. Одужали 26 осіб, померли – 4.

Враховуючи погіршення ситуації із захворюванням на COVID-19, адміністрація КНП «Жидачівська ЦРЛ» вимушена посилити карантинні заходи. А саме: буде обмежений доступ до поліклінічного відділу. На вході медичні працівники перевірятимуть наявність масок, вимірюватимуть температуру.

Прийом хворих з підвищеною температурою проводиться у кабінеті №1Б. До сімейних лікарів, вузьких спеціалістів та для проведення додаткових методів обстеження пацієнтів прийматимуть по 1 особі до кожного спеціаліста за записом у реєстратурі. Проведення медичних профілактичних оглядів наразі призупинено. Адміністрація лікарні просить з розумінням віднестися до таких вимушених заходів і не забувати про карантинні норми, часте миття рук, використання масок у громадських місцях та дотримання соціальної дистанції. 

 

Додати коментар: