gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
«ДЕ ЩАСТЯ І ДОЛЯ» РОСТИСЛАВИ ПАВЛИШИН Друк
Четвер, 13 червня 2019, 17:55

pavlysh19_6

13 червня 2019 року у «Літературній вітальні» Жидачівської районної бібліотеки відбулася презентація нової книги відомої львівської журналістки Ростислави Павлишин «Де щастя і доля». Гостю нашого міста представив головний редактор часопису Жидачівщини «Новий час» Андрій Данилець.

Ростислава Павлишин – член Спілки журналістів з 1970 року. Після закінчення Львівського Національного університету ім. І. Франка у 1966 році працювала в багатьох виданнях засобів масової інформації. Друкувалася у республіканських журналах «Україна» та «Жінка». Авторка – лауреат багатьох творчих республіканських та обласних конкурсів, нагороджена Почесним дипломом «Золоте перо».

Дві попередні книги пані Ростислави – «Америка: втрачений чи віднайдений рай?» та збірка «50 історій про життя». Гостя бібліотеки розказала, що третя книга «Де щастя і доля» побудована на основі її спогадів, переживань та житейського досвіду. «У цій книзі я описала післявоєнний Львів, його індустріалізацію та акціонування підприємства «Електрон». На цьому заводі я працювала більше 30 років. Далі у книзі розповідається про приватизацію «Електрону», коли було звільнено більше 50 тисяч працівників. Велика частина цих людей стали заробітчанами. Власне, через різні долі людей, я хотіла показати, до чого ми дійшли. Цей процес і ці часи. Щоб прочитавши, читач задумався, що треба робити далі. Адже і досі триває знищення того великого потенціалу, який був у нас, українців, та розпорошився по світу», – розповіла Ростислава Павлишин.

В цілому, авторка презентує в образах, історіях та рефлексіях свої переживання за Україну та українців. Багато думок та аналізу стосовно питання: «Чому українці стали чужими на своїй землі?». Книга надрукована у видавництві ЛА «Піраміда» і складається із 156 сторінок. Цікавою є титульна сторінка, яка показує поєднання двох світів пані Ростислави: домашнього львівського та еміграційного американського, у якому вісім років жила авторка.

Затишна зустріч пройшла у формі діалогу, а на її завершення заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук подякував гості міста Ростиславі Павлишин за її працю, за співпереживання за долю України і за цікаву презентацію.

pavlysh19_2

pavlysh19_3

pavlysh19

pavlysh19_4

pavlysh19_5

Додати коментар: