gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

«ДЕ ЩАСТЯ І ДОЛЯ» РОСТИСЛАВИ ПАВЛИШИН Друк
Четвер, 13 червня 2019, 17:55

pavlysh19_6

13 червня 2019 року у «Літературній вітальні» Жидачівської районної бібліотеки відбулася презентація нової книги відомої львівської журналістки Ростислави Павлишин «Де щастя і доля». Гостю нашого міста представив головний редактор часопису Жидачівщини «Новий час» Андрій Данилець.

Ростислава Павлишин – член Спілки журналістів з 1970 року. Після закінчення Львівського Національного університету ім. І. Франка у 1966 році працювала в багатьох виданнях засобів масової інформації. Друкувалася у республіканських журналах «Україна» та «Жінка». Авторка – лауреат багатьох творчих республіканських та обласних конкурсів, нагороджена Почесним дипломом «Золоте перо».

Дві попередні книги пані Ростислави – «Америка: втрачений чи віднайдений рай?» та збірка «50 історій про життя». Гостя бібліотеки розказала, що третя книга «Де щастя і доля» побудована на основі її спогадів, переживань та житейського досвіду. «У цій книзі я описала післявоєнний Львів, його індустріалізацію та акціонування підприємства «Електрон». На цьому заводі я працювала більше 30 років. Далі у книзі розповідається про приватизацію «Електрону», коли було звільнено більше 50 тисяч працівників. Велика частина цих людей стали заробітчанами. Власне, через різні долі людей, я хотіла показати, до чого ми дійшли. Цей процес і ці часи. Щоб прочитавши, читач задумався, що треба робити далі. Адже і досі триває знищення того великого потенціалу, який був у нас, українців, та розпорошився по світу», – розповіла Ростислава Павлишин.

В цілому, авторка презентує в образах, історіях та рефлексіях свої переживання за Україну та українців. Багато думок та аналізу стосовно питання: «Чому українці стали чужими на своїй землі?». Книга надрукована у видавництві ЛА «Піраміда» і складається із 156 сторінок. Цікавою є титульна сторінка, яка показує поєднання двох світів пані Ростислави: домашнього львівського та еміграційного американського, у якому вісім років жила авторка.

Затишна зустріч пройшла у формі діалогу, а на її завершення заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук подякував гості міста Ростиславі Павлишин за її працю, за співпереживання за долю України і за цікаву презентацію.

pavlysh19_2

pavlysh19_3

pavlysh19

pavlysh19_4

pavlysh19_5

Додати коментар: