gototopgototop
ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ-2019 Друк
П'ятниця, 23 серпня 2019, 14:11

prapor19_12

У День Прапора, 23 серпня 2019 року, у м. Жидачеві, на площі Свободи, відбулися урочистості з нагоди цього синьо-жовтого свята, які розпочалися виконанням Державного Гімну України. У церемонії підняття Державного Прапора України, прапора ЄС, району й міста Жидачева взяли участь: міський голова м. Жидачева Володимир Левко, керівник апарату, т.в.о. голови Жидачівської райдержадміністрації Світлана Самсонова, староста Бендзинський Себастіан Шаленєц (Польща), голова Жидачівської районної ради Ігор Кос.

    Громада хвилиною мовчання вшанувала пам’ять полеглих захисників Незалежності й територіальної цілісності України.

    На площі Свободи лунали пісні й поетичні рядки про Україну, про синьо-жовтий прапор, про наших Героїв. Окрасою свята стали яскраві художньо-хореографічні композиції у виконанні дітей та молоді – вихованців МБК «Папірник» і Центру творчості для дітей та молоді.

В урочистостях взяли участь й зарубіжні гості – делегація Бендзинського повіту Республіки Польща, яка в ці дні перебуває на Жидачівщині.

   Завершилися урочистості молодіжним велопробігом вулицями м. Жидачева, який стартував із площі Свободи й проходив по вул. М. Шашкевича, Кобзаревою, Д. Галицького, М. Грушевського, І. Франка й завершився на вул. М. Шашкевича (біля адмінбудинку райдержадміністрації).

 prapor19_5

prapor19.1

prapor19_3

prapor19_9

prapor19_6

prapor19_11


 

Додати коментар: