gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ДІАЛОГ З ФАХІВЦЯМИ ЖИДАЧІВСЬКОГО МВУКГ (17.02.2020р.) Друк
Понеділок, 17 лютого 2020, 21:05

MVUKG20_3

17 лютого міський голова Жидачева Володимир Левко зустрівся з інженерно-технічним персоналом Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства. Діалог мер міста розпочав з тих питань, які турбують працівників МВУКГ. Продовженням стало звернення очільника міста до фахівців.

Зокрема йшлося про організацію якісної роботи цього комунального підприємства. Володимир Семенович наголосив на особливому й ретельному ставленні до роботи. Крім того, йшлося про те, що збільшилася кількість комунальних об’єктів, відповідно, додалося роботи й працівникам МВУКГ, а кількість персоналу не змінилася. Це спонукає переглянути структуру підрозділу з благоустрою і доукомплектувати цей відділ штатними одиницями з належною оплатою праці.

Не оминув мер міста своєю увагою і борги за надані комунальні послуги мешканцям багатоквартирних будинків, управителем яких є МВУКГ (765 тис. грн). Саме ця ділянка роботи потребує особливої уваги і результативності у відповідності до реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Тому потрібно організувати роботу так, щоб відповідні фахівці належно виконували свої функціональні обов’язки з утримання будинків та прибудинкових територій.

Як наголосив міський голова, заради якісної роботи Міського комунального підприємства його керівництво має переглянути структуру підприємства з чітким окресленням завдань і посад у кожному з відділів уже найближчим часом.

На завершення йшлося про організацію проведення заходів з благоустрою та прибирання міста.

MVUKG20

MVUKG20_2 

Додати коментар: