gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ДІАЛОГ З ГРОМАДСЬКІСТЮ Друк
Вівторок, 02 лютого 2016, 18:13


dialog-z-gromadkisty-1 2 лютого у залі засідань Жидачівської міської ради відбулася зустріч міського голови Володимира Левка з представниками громадських організацій, головами постійних депутатських комісій міської ради, керівниками міських комунальних підприємств та мешканцями м. Жидачева з питань розвитку міста у 2016 році.

Розпочинаючи діалог, Володимир Семенович акцентував увагу на стратегічних напрямах розвитку міста, які відображені у міському бюджеті – 2016, Програмі соціально-економічного і культурного розвитку м. Жидачева на цей рік та у міських цільових програмах. Основним пріоритетом у роботі міської влади мер Жидачева назвав розвиток інфраструктури міста. Міська рада продовжить проведення капітальних та поточних ремонтів доріг, тротуарів і прибудинкових територій, каналізування вулиць і благоустрій міста. Будуть продовжені роботи на берегах озера «Промінь» і річки Стрий, споруджуватимуться дитячі й спортивні майданчики. Міська рада й надалі дбатиме про соціальний захист мешканців міста, зокрема учасників АТО.

dialog-z-gromadkisty-2

Йшлося про виробництво, яке працює на території міста, проаналізовано роботу Міських комунальних підприємств, згадували й про ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат», яке, на жаль, продовжує «простоювати».

Володимир Левко окремо зупинився на змінах у Податковому кодексі, що стосуються місцевих податків і зборів і дав детальне роз’яснення ставок єдиного податку, податку на нерухоме майно та плати за землю. Саме цим питанням було приділено найбільше уваги. Позицію підприємців висловили Ігор Николин, Володимир Швед, Володимир Мелех, від імені депутатів міської ради висловилися – Ольга Йонка та Святослав Багрій.

У ході діалогу учасники заходу також подавали пропозиції щодо благоустрою міста. Богдан Вербовський, Андрій Кобетяк, Афанасій Білуха, Тарас Стефанів зокрема говорили про утримання комунальних будинків, благоустрій вулиць міста, прибудинкових територій й прибережних смуг, впорядкування дорожніх знаків тощо.

dialog-z-gromadkisty-3

Додати коментар: