gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ДІАЛОГ З МЕШКАНЦЯМИ ВУЛИЦІ СКОВОРОДИ (19.02.2019р.) Друк
Вівторок, 19 лютого 2019, 22:11

scovorody19

19 лютого 2019 року міський голова м. Жидачева Володимир Левко, його заступник Ярослав Гаврильчук, заступник начальника Міського виробничого управління комунального господарства Богдан Ладика, начальник дільниці з експлуатації та ремонту житлового фонду Жидачівського МВУКГ Ольга Йонка та головний інженер МКП «Жидачівводоканал» Василь Брухаль зустрілися з мешканцями вулиці Г. Сковороди. У ході розмови йшлося про благоустрій цієї території, як і в письмовому зверненні до міської ради, яке надіслали жителі цієї вулиці напередодні.

Учасники діалогу говорили про потребу облаштування дощового водовідведення, належного вуличного освітлення, встановлення ігрових споруд для дітей й створення спеціального майданчика, а також – ремонт дорожнього покриття й створення місця для паркування авто.

Усі прохання мешканців вулиці Сковороди враховано. Роботи розпочнуться з розробки проектної документації. Будуть враховані побажання щодо освітлення вулиці зі сторони вулиці Чайковського та щодо облаштування дитячого майданчика.

У ході розмови йшлося і про благоустрій міста, і про ті заходи, які впроваджує Жидачівська міська рада з метою поліпшення якості водопостачання.

 scovorody19_3

scovorody19_2


Додати коментар: