gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ДІАЛОГ З МЕШКАНЦЯМИ ВУЛИЦІ СКОВОРОДИ (19.02.2019р.) Друк
Вівторок, 19 лютого 2019, 22:11

scovorody19

19 лютого 2019 року міський голова м. Жидачева Володимир Левко, його заступник Ярослав Гаврильчук, заступник начальника Міського виробничого управління комунального господарства Богдан Ладика, начальник дільниці з експлуатації та ремонту житлового фонду Жидачівського МВУКГ Ольга Йонка та головний інженер МКП «Жидачівводоканал» Василь Брухаль зустрілися з мешканцями вулиці Г. Сковороди. У ході розмови йшлося про благоустрій цієї території, як і в письмовому зверненні до міської ради, яке надіслали жителі цієї вулиці напередодні.

Учасники діалогу говорили про потребу облаштування дощового водовідведення, належного вуличного освітлення, встановлення ігрових споруд для дітей й створення спеціального майданчика, а також – ремонт дорожнього покриття й створення місця для паркування авто.

Усі прохання мешканців вулиці Сковороди враховано. Роботи розпочнуться з розробки проектної документації. Будуть враховані побажання щодо освітлення вулиці зі сторони вулиці Чайковського та щодо облаштування дитячого майданчика.

У ході розмови йшлося і про благоустрій міста, і про ті заходи, які впроваджує Жидачівська міська рада з метою поліпшення якості водопостачання.

 scovorody19_3

scovorody19_2


Додати коментар: