gototopgototop
ДІАЛОГ З МЕШКАНЦЯМИ ВУЛИЦІ СКОВОРОДИ (19.02.2019р.) Друк
Вівторок, 19 лютого 2019, 22:11

scovorody19

19 лютого 2019 року міський голова м. Жидачева Володимир Левко, його заступник Ярослав Гаврильчук, заступник начальника Міського виробничого управління комунального господарства Богдан Ладика, начальник дільниці з експлуатації та ремонту житлового фонду Жидачівського МВУКГ Ольга Йонка та головний інженер МКП «Жидачівводоканал» Василь Брухаль зустрілися з мешканцями вулиці Г. Сковороди. У ході розмови йшлося про благоустрій цієї території, як і в письмовому зверненні до міської ради, яке надіслали жителі цієї вулиці напередодні.

Учасники діалогу говорили про потребу облаштування дощового водовідведення, належного вуличного освітлення, встановлення ігрових споруд для дітей й створення спеціального майданчика, а також – ремонт дорожнього покриття й створення місця для паркування авто.

Усі прохання мешканців вулиці Сковороди враховано. Роботи розпочнуться з розробки проектної документації. Будуть враховані побажання щодо освітлення вулиці зі сторони вулиці Чайковського та щодо облаштування дитячого майданчика.

У ході розмови йшлося і про благоустрій міста, і про ті заходи, які впроваджує Жидачівська міська рада з метою поліпшення якості водопостачання.

 scovorody19_3

scovorody19_2


Додати коментар: