gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ДІАЛОГ З УЧАСНИКАМИ АТО (9.10.2019р.) Друк
Середа, 09 жовтня 2019, 10:12

ATO_19

9 жовтня міський голова Жидачева Володимир Левко зустрівся з учасниками АТО – мешканцями Жидачева. У ході діалогу мер розповів про важливі роботи з благоустрою міста. Зокрема йшлося про будівництво нового водогону за межами ПАТ «Жидачівський ЦПК», завершення каналізування вулиці Пушкіна та про будівництво каналізаційного колектора у мікрорайоні «За переїздом». Окремо йшлося про підтримку учасників АТО нашого міста, зокрема у вигляді щорічної матеріальної допомоги.

Володимир Семенович розповів про вагомі плани щодо розвитку інфраструктури міста, які в перспективі будуть внесені у Стратегію розвитку Львівщини до 2025 року.

Порушувалися питання продовження укріплення дамби, що на території «За лікарнею», можливості будівництва водогону з селища Журавна, впровадження інших заходів з поліпшення якості питної води, залучення інвесторів, створення нових робочих місць, виділення земельних ділянок під будівництво учасникам АТО у мікрорайоні «За переїздом».

Створення об’єднаної територіальної громади – окрема тема засідання. Запитували учасники АТО і про переваги, і про можливості такого процесу, і про фінансове забезпечення ОТГ.

На завершення зустрічі міський голова привітав учасників бойових дій, учасників АТО з Днем захисника України, побажавши перемоги, здоров’я і розвитку.

ATO_19_2

ATO_19_1

Додати коментар: