gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ДЛЯ МІСТА І ГРОМАДИ Друк
Вівторок, 21 вересня 2021, 14:32

18_19_ver_foto004

Більше трьох сотень дітей та їхніх батьків 19 вересня в рамках відзначення Дня міста Жидачева взяли участь у заходах у "Дитячому містечку розваг", які було організовано центром творчості для дітей та молоді, службою у справах дітей та КУ "Центр надання соціальних послуг" Жидачівської міської ради.

"Дитяче містечко розваг"" запропонувало дітям та їхнім батькам цікаву та різноманітну програму: фотозону "Маленькі люди великої громади", малюнок на тему "У кожному малюночку сонце", майстер-класи: вишивка стрічками, розмальовування пряників, виготовлення вітальної листівки. Також було організовано руханку для дітей з казковими героями, спільне виготовлення банера "Майбутнє Жидачівської громади - це ми!", автограф-сесію з актором Остапом Вакулюком, виконавцем головної ролі у фільмі Кшиштофа Зануссі "Ефір", "Вільний мікрофон" - вітання громаді від юних мешканців, фотовиставку "Переживемо це ще раз", боді арт для дітей, дитячі конкурси: надуй повітряну кульку, ланцюжок зі скріпок та інші.

Найважливішим стало те, що діти раділи, весело провели час, відчули себе щасливими, для них це було справжнім святом.

А допомогли організувати свято для дітей та їхніх батьків благодійною підтримкою підприємства , установи міста і громади та небайдужі люди.

Слова подяки за надання благодійної підтримки в організації свята для дітей виконавчому директору ТОВ "МОНДІ ПЕКЕДЖІНГ БЕГС ЮКРЕЙН" Петру Потерейку, генеральному директору Пакувальної компанії "Сидор" Івану Сидору, керівнику ТзОВ "Стариця" Сергію Струцькому.

Волонтерську підтримку в організації "Дитячого містечка розваг" також надали: Марія Ремез (виготовлення фотозони), Ірина Салдан (майстер-клас з розписування пряників), Ніна Пронюк (боді-арт), Вероніка Сагайдак (благодійні кульки).

Слова подяки також Ірині Берник - за інформаційну підтримку "Жидачів-FM - радіо громад" організації та проведення заходів із відзначення Дня міста, за чудові вітання нашому місту від дітей, які звучали у програмах "Жидачів-FM" та активно поширювались у соціальних мережах.

Студія юних журналістів центру творчості для дітей та молоді також багато зробила для того, щоб свято для дітей було цікавим. Суттєво допомогли в організації свята для дітей керівники дошкільних установ нашого міста.

Організатори "Дитячого містечка розваг" вдячні актору Остапу Вакулюку за участь в заходах, адже спілкування дітей із нашими знаменитостями запам'ятається назавжди й надихатиме в подальшому до здобуття життєвого успіху, що дуже важливо для наших дітей.

Керівництво Жидачівської міської територіальної громади висловлює слова подяки всім, хто долучився до організації та проведення заходів з відзначення Дня міста Жидачева. Сподіваємось на те, що нашими спільними зусиллями ми зможемо зробити ще багато добрих справ для нашого міста і громади, для щасливого майбутнього наших дітей.

Додати коментар: