gototopgototop
ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ-21 Друк
Четвер, 18 лютого 2021, 08:22

NS21

До Дня Героїв Небесної сотні, який Україна вшановує щороку 20 лютого, у Жидачівській міській територіальній громаді пройдуть пам’ятні заходи.

У п’ятницю, 19 лютого, о 12 годині біля пам'ятного знака на Алеї Героїв відбудуться поминальні заходи і тиха акція «Ангели Майдану» на вшанування пам'яті Небесної сотні за участю духовенства і громади міста.

Того ж дня до 8-ї річниці Революції Гідності в Жидачівській міській публічній бібліотеці о 14 годині відбудеться відкриття виставки «Жидачівщина у полум'ї революції та російсько-української війни». На ній буде представлено частину речей експозиції. яку створив Герой України Тарас Матвіїв у 2017 році. Зокрема, оригінальні речі з Майдану та східного фронту, амуніція сотень самооборони, форма воїнів-добровольців, різновиди макетів зброї, особисті фотографії, та багато іншого.

У неділю, 21 лютого, в Міському Будинку культури «Удеч» (МБК «Папірник») пройде прем'єра документального фільму «Гідний ранкового сонця» про життєвий шлях Героя України Тараса Матвіїва. Режисер та автор стрічки - наша землячка, журналіст Олена Огоновська. Початок о 16 годині. Вхід вільний з дотриманням карантинних обмежень.

Додати коментар: