gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ Друк
Понеділок, 15 жовтня 2018, 12:22

den_zshysnyka1

14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці, Жидачів відзначив День захисника України, річницю створення УПА і День козацтва. У Міському Будинку культури «Папірник» відбулися урочисті заходи, приурочені цьому знаменному дню.

Працівники, вихованці МБК «Папірник», Центру творчості для дітей та молоді, учні навчальних закладів Жидачева підготували змістовну тематичну програму. У ній звучали пісні, поетичні рядки, присвячені нашій Покровительці – Діві Марії та усім, хто стоїть на сторожі миру України, презентували українські хореографічні композиції.

Пам'ять тих героїв, котрі віддали своє життя за незалежність нашої держави, вшанували панахидою, яку відслужили отці Василь Юрів, Ярослав Турик і Роман Котів. Хвилиною мовчання віддали шану загиблим. Пластуни запалили лампадки і поклали квіти до пам’ятного знаку на Алеї Героїв та до Меморіалу жертвам політичних репресій на Замковій Горі.

Міський голова м. Жидачева Володимир Левко від імені громади міста подякував усім мужнім захисникам України, зокрема нашим землякам, котрі від 2014 року беруть участь у бойових діях на Сході України в АТО-ООС. «Завдяки їхній мужності ми можемо мирно працювати заради розвитку нашого міста», - зазначив мер Жидачева.

Від імені учасників АТО Жидачівщини виступив Михайло Микитин, котрий зазначив, що 14 жовтня – це свято пам’яті полеглих за свою Батьківщину, яка є єдиною державою, а Донецьк і Луганськ – це її невід’ємна частина.

Того ж дня у центральній частині міста відбулося урочисте відкриття пластового року (фото Ірени Гаврильчук). У рамках цього заходу відбулася тернова гра, функціонувало пластове містечко, пройшли ігри і традиційний ярмарок.

den_zshysnyka7

den_zshysnyka2

den_zshysnyka3

den_zshysnyka4

den_zshysnyka5

den_zshysnyka8

den_zshysnyka6

den_zshysnyka9

den_zshysnyka10

den_zshysnyka11

den_zshysnyka12

den_zshysnyka13

den_zshysnyka14

den_zshysnyka15

den_zshysnyka16

den_zshysnyka17

den_zshysnyka18

den_zshysnyka19

den_zshysnyka20

den_zshysnyka22den_zshysnyka21


Додати коментар: