gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ДОБРА РОБОТА КОМУНАЛЬНИКІВ В ПЕРІОД СНІГОПАДІВ

z-m-r 5 лютого відбулася нарада з керівниками міських комунальних підприємств Жидачева.

Міський голова м. Жидачева Володимир Левко проаналізував роботу комунальників в період снігопадів, що пройшлися територією міста цими вихідними. Працівники Міського виробничого комунального господарства у неділю, 4 лютого, з 4 ранку прибирали сніг з доріг, тротуарів та прибудинкових територій. Крім того, було очищено вулиці від гілок, які були зламані від ваги снігу, полагоджено електропроводи на вул. Клубній і М. Коцюбинського.

Йшлося про раптові відключення електрики на окремих вулицях міста, які почастішали останнім часом. Відповідне звернення щодо своєчасного попередження про відключення від електроспоживання Жидачівська міська рада направить до Жидачівського РЕМ.

Було наголошено на потребі проведення активної роботи щодо визначення управителів комунальних будинків. Вирішивши це питання, міська рада зможе розв'язати спільно з мешканцями таких домів чимало проблем.

Учасники наради обговорили можливість курсування нової сміттєзбиральної машини вулицями приватного сектору. Тому варто мешканцям таких будинків відсортовувати сміття.

СохранитьСохранитьСохранить

Додати коментар: