gototopgototop
ДОДАТКОВІ ЗАХОДИ ПО ЗАПОБІГАННЮ ПОШИРЕННЯ COVID-19 Друк
Понеділок, 23 березня 2020, 17:27

15_


 

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

Від 23.03.2020                                № 44                                   м. Жидачів

Про додаткові заходи по запобіганю

поширенню на території м. Жидачева

гострої респіраторної хвороби COVID -19,

спричиненої коронавірусом SARS – CoV-2

 

З метою забезпечення життєдіяльності громади м. Жидачева в умовах карантину:

1. Всім суб’єктам господарювання забезпечити безумовне виконання   вимог Постанови КМУ від 11.03.2020р №211 із змінами внесеними Постановою КМУ від 16.03.2020р №215 «Про запобігання   поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19 , спричиненої коронавірусом SARS – CoV-2 » та рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради «Про запобігання поширенню випадків гострої респіраторної хвороби , спричиненої коронавірусом   COVID -19 у м.Жидачеві» від 16.03.2020р. № 23а.

2. Рекомендувати суб’єктам господарювання   проводити роботу об’єктів техобслуговування автомобілів (першочергово транспортних засобів правоохоронних органів, центральної районної лікарні, міських комунальних підприємств, а також торговельної діяльності ( в тому числі господарських і будівельних матеріалів) і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

3. Жидачівському МВУКГ періодично  проводити дезінфекцію та санітарну обробку шляхом окроплення хлорвмісними деззасобами громадських територій (автобусних зупинок , дитячих та спортивних майданчиків, лавок відпочинку в скверах, територій біля торгових об’єктів, державних установ).

4. МКП «Жидачіводоканал» забезпечувати своєчасне і повне проведення профілактичних і протиепідемічних заходів зокрема:

-  дотримання правил експлуатації систем питного водопостачання та правил приймання стічних вод до міської централізованої мережі водовідведення (зокрема від центральної районної лікарні);

-  здійснення   контролю за якістю та безпечністю  питної води згідно   санітарно- протиепідемічних правил і норм.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Міський голова                                      Володимир ЛЕВКО

 

Додати коментар: