gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ДОШКІЛЬНЯТ І ШКОЛЯРІВ ПРИВЧАТИМУТЬ СОРТУВАТИ СМІТТЯ

sortuv

30 серпня у Жидачівській міській раді відбулася зустріч представників мерії і МВУКГ з керівниками дошкільних установ та навчальних закладів міста. Основна тема розмови – впровадження роздільного збору сміття.

Міський голова м. Жидачева Володимир Левко наголосив на тому, що вкрай важливо, аби наше місто було чистим. Відповідно впорядковуватиметься і сміттєзвалище, не менш важливим є й перехід на роздільний збір сміття.

Заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук розповів про метод сортування відходів, які будуть розділені на дві частини: окремо буде збиратися пластик, метал, скло і папір й окремо – харчові відходи. Для цього Жидачівська міська рада закупила відповідні контейнери, які бюджетні установи отримають безкоштовно. Кошти, отримані від реалізації вторинної сировини, можуть бути направлені на благоустрій навчальних установ, прилеглих територій, чи на інші потреби.

Міська рада сподівається, що досвід навчальних і виховних закладів буде поширюватися і у домашньому побуті. Відповідно виховуватиметься культура споживання і популяризації вторинної переробки ресурсів, які отримають друге життя.

sortuv2

sortuv1

Додати коментар: