gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПОБУТІ Друк
Середа, 18 вересня 2019, 13:27

ppb

З метою попередження надзвичайних ситуацій та нещасних випадків необхідно застосовувати основні запобіжні заходи і дотримуватись правил пожежної безпеки при експлуатації електричних та нагрівальних приладів, що використовуються у побуті, зокрема:

  • - нагрівальні прилади можна встановлювати тільки на негорючі підставки;
  • - забороняється залишати прилади, включені без нагляду;
  • - забороняється включати в одну розетку одночасно декілька приладів;
  • - необхідно спостерігати за щільністю контактів в місцях приєднання проводів приладів до вилки, клем між собою тощо;
  • - небезпечно замінювати запобіжники, що перегоріли в телевізорах, приймачах та інших побутових приладах саморобними або плавкими запобіжниками;
  • - забороняється користуватися саморобними нагрівальними приладами.

Останнім часом почастішали випадки пожеж внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації телевізорів. Для попередження таких пожеж необхідно дотримуватись таких правил:

  • - слід вимикати телевізор, якщо дорослих немає у кімнаті;
  • - необхідно витягувати вилку шнура живлення із розетки, якщо телевізор вимкнено;
  • - у випадку виникнення несправності в роботі не допускати повторного вмикання телевізора;
  • - закривати вентиляційні прорізи на задній стінці і нижній частині корпуса телевізора. У житлових будинках, які мають пічне опалення, необхідно звернути увагу на виконання вимог пожежної безпеки під час улаштування печей та їх експлуатації. В цих будинках пожежі найчастіше виникають з причини перегріву печей та їх експлуатації. В цих будинках пожежі найчастіше виникають з причини перегріву печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для розпалювання печей горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки або зольника вуглин. Категорично забороняється залишити малолітніх дітей біля печей, що топляться без догляду дорослих.

Додати коментар: