gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Календар новин

 бер   квітень 2017   тра

нпвсчпс
   1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Julianna Willis Technology
ЕКОКОНКУРС «ЖИТТЯ БЕЗ СМІТТЯ»

zhyttya-bez-smittya-1 Ви знаєте, якої шкоди приносять довкіллю викинуті пластикові пляшки й кульки, але не знаєте що з цим сміттям зробити? Тоді варто завітати до Жидачівської ЗОШ № 2, де зараз проходить виставка робіт учнів у рамках екологічного конкурсу «Життя без сміття». У холі цього навчального закладу школярі презентують власні вироби – друге життя можливого сміття, серед яких і декоративні цікавинки, і корисні.

У модному сьогодні стилі «хенд мейд» діти створили шкатулки, світильники, декоративні квіти, фоторамки, віяло, іграшки... І усе це – з пластикового посуду, паперу, яєчних лотків, шматочків тканини, тобто, з усього, що ми викидаємо у сміттєве відро. Учні разом з педагогами доклали максимум зусиль і фантазії, і ось – зі старих білих шкарпеточок красуються дві симпатичні м’які іграшки-зайчики. Чудові фоторамки – з яєчних лотків та старих дисків. А в центрі виставки «посміхається» великий сніговик, що може стати окрасою будь-якого подвір’я у новорічні дні. Зроблений він зі скріплених між собою пластикових білих стаканів. І це ще далеко не все. Виявляється, з пластикових пляшок можна зробити звичайний віник, а зі скляних – оригінальні вази. Це вироби у номінації «Друге життя вторинної сировини».

Є ще одна номінація – «Екоторба». Школярики зі шматочків тканини зшили стильні сумочки – альтернативу звичним одноразовим кулькам. Цей корисний аксесуар може стати доповненням образу будь-якої сучасної модниці, тим паче, якщо вона ще й екологічно освічена!

Пізнавальна номінація «Екореклама» закликає до розуміння усієї відповідальності за викинуте сміття. Діти у легкій формі в плакатах та літературних творах роз’яснюють одноліткам і дорослим шкідливість пластику й інших матеріалів, що могли б перероблятися, і можливість їх реінкарнації. Як розповіла директор школи Оксана Мальцева, такі заходи спонукають дітей до екоосвіти й до розуміння важливості збереження довкілля для наступних поколінь.


zhyttya-bez-smittya-2


zhyttya-bez-smittya-3


zhyttya-bez-smittya-4


zhyttya-bez-smittya-5


zhyttya-bez-smittya-6


zhyttya-bez-smittya-7


zhyttya-bez-smittya-8


zhyttya-bez-smittya-9


zhyttya-bez-smittya-10


Додати коментар: