gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЕТНОФЕСТИВАЛЮ «ІВАНА КУПАЛА У ДРЕВНЬОМУ УДЕЧІ» НЕ ЗАВАДИВ ДОЩ

etnofest-zhydachiv-1 8 липня у місті Жидачеві, на березі річки Стрий, відбувся уже традиційний для нашого міста етнофестиваль «Івана Купала у древньому Удечі». На імпрезу у різнобарвних вишиванках прийшли мешканці та гості міста різного віку. І тут кожен міг знайти для себе цікавинку: взяти участь в різних атракція та презентаціях від районної бібліотеки, музею історії і культури Жидачівської землі, волонтерських спільнот, громадської організації «Щасливі разом» й сільських громад, повчитися чогось нового на майстер-класі від народних умільців, стати учасником спортивних забав, послухати традиційну й сучасну музику, щось придбати на ярмарку, а чи просто поспілкуватися. Більше фотографій тут...

Святковий концерт розпочався з традиційної частини. Першими з великої сцени глядачів привітали вихованці та керівники гуртків Жидачівського Міського Будинку культури «Папірник» і Центру творчості для дітей та молоді, співаки, танцюристи, гумористи Жидачева і с. Млиниськ, Народний гурт «Галичани». Їх змінили гурти зі Львова, Івано-Франківська, Нового Роздолу і нашого міста.

Ближче до опівночі запалала і ватра, а дівчата пускали на воду віночки. Та гучний захід мав ще одну шляхетну мету – ініціатори фесту провели акцію збору коштів на підмогу воїнам АТО.

Свято продовжувалося ще довго, незважаючи на дощ, який то завершувався, то знову пускався. Тож, злива з грозою не стали на заваді великому етнофестивалю у древньому Удечі, основними організаторами якого були Жидачівська міська рада, ГО «Народний легіон», «Українська молодь Христові» й МБК «Папірник».

etnofest-zhydachiv-2

 

 

etnofest-zhydachiv-3

 

etnofest-zhydachiv-4

 

etnofest-zhydachiv-5

 

etnofest-zhydachiv-6

 

etnofest-zhydachiv-7

 

etnofest-zhydachiv-8

 

etnofest-zhydachiv-9

 

etnofest-zhydachiv-10

 

etnofest-zhydachiv-11

 

etnofest-zhydachiv-12

 

etnofest-zhydachiv-13


 

etnofest-zhydachiv-14

 

Додати коментар: