gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ЕТНОФЕСТИВАЛЮ «ІВАНА КУПАЛА У ДРЕВНЬОМУ УДЕЧІ» НЕ ЗАВАДИВ ДОЩ

etnofest-zhydachiv-1 8 липня у місті Жидачеві, на березі річки Стрий, відбувся уже традиційний для нашого міста етнофестиваль «Івана Купала у древньому Удечі». На імпрезу у різнобарвних вишиванках прийшли мешканці та гості міста різного віку. І тут кожен міг знайти для себе цікавинку: взяти участь в різних атракція та презентаціях від районної бібліотеки, музею історії і культури Жидачівської землі, волонтерських спільнот, громадської організації «Щасливі разом» й сільських громад, повчитися чогось нового на майстер-класі від народних умільців, стати учасником спортивних забав, послухати традиційну й сучасну музику, щось придбати на ярмарку, а чи просто поспілкуватися. Більше фотографій тут...

Святковий концерт розпочався з традиційної частини. Першими з великої сцени глядачів привітали вихованці та керівники гуртків Жидачівського Міського Будинку культури «Папірник» і Центру творчості для дітей та молоді, співаки, танцюристи, гумористи Жидачева і с. Млиниськ, Народний гурт «Галичани». Їх змінили гурти зі Львова, Івано-Франківська, Нового Роздолу і нашого міста.

Ближче до опівночі запалала і ватра, а дівчата пускали на воду віночки. Та гучний захід мав ще одну шляхетну мету – ініціатори фесту провели акцію збору коштів на підмогу воїнам АТО.

Свято продовжувалося ще довго, незважаючи на дощ, який то завершувався, то знову пускався. Тож, злива з грозою не стали на заваді великому етнофестивалю у древньому Удечі, основними організаторами якого були Жидачівська міська рада, ГО «Народний легіон», «Українська молодь Христові» й МБК «Папірник».

etnofest-zhydachiv-2

 

 

etnofest-zhydachiv-3

 

etnofest-zhydachiv-4

 

etnofest-zhydachiv-5

 

etnofest-zhydachiv-6

 

etnofest-zhydachiv-7

 

etnofest-zhydachiv-8

 

etnofest-zhydachiv-9

 

etnofest-zhydachiv-10

 

etnofest-zhydachiv-11

 

etnofest-zhydachiv-12

 

etnofest-zhydachiv-13


 

etnofest-zhydachiv-14

 

Додати коментар: