gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ФАХОВА РОЗМОВА З КОЛЕКТИВОМ «ЖИДАЧІВВОДОКАНАЛУ» Друк
П'ятниця, 25 січня 2019, 13:49

vodokanal19_1

24 січня міський голова м. Жидачева Володимир Левко зустрівся з колективом Міського комунального підприємства «Жидачівводоканал». Мета зустрічі – вирішення нагальних питань з поліпшення роботи підприємства та якості наданих послуг громаді міста. Володимир Семенович наголосив на тому, що у роботі «Жидачівводоканалу» є пріоритети, які необхідно належним чином внести у фінансовий план та реалізувати.

Серед нагальних питань до вирішення мер міста назвав зменшення втрат води, яка поступає до споживачів міста. Тобто кожен четвертий метр кубічний води пропадає, а це - 10 тис. м. куб. на місяць. Відповідно, зменшивши втрати води, вдасться знайти резерв доходу. Тож, має бути жорсткий контроль над кількістю споживання.   Частково цю проблему вдасться вирішити, встановивши водомірні вузли у багатоповерхівках.

Відбулася конструктивна розмова з фахівцями «Жидачівводоканалу», котрі розповіли про методи боротьби з крадіжками води. Так, зокрема, одне з виробництв міста, опісля ретельної перевірки і виявлення неоплачуваного споживання води, заплатило підприємству  135 тис. грн. Ведеться робота  з мешканцями міста, оглядаються лічильники і мережі, зокрема і в багатоповерхівках. Робота з виявлення крадіжок води продовжиться і цьогоріч.

Окремо йшлося про якість води. Спеціалісти пропонували своє бачення вирішення цього питання: заміна водопроводу і водозабору, заміна внутрібудинкових мереж. Це дасть можливість уникнути вторинного забруднення, яке, власне, псує воду міста.  У цьому напрямі уже ведеться активна робота, замінено 22% старих водопровідних мереж міста, прокладається водопровід за межі ПАТ «Жидачівський ЦПК», а цьогоріч передбачено заміну водопроводу від вулиці Фабричної до вулиці В. Симоненка.

Очільник міста повідомив про геологічні розвідки родовища води в смт. Журавно, де в перспективі планується проводити водозабір. Та попри це варто звернути увагу на модернізацію існуючих очисних споруд підприємства. Відповідні пропозиції мають підготувати фахівці «Жидачівводоканалу».

Йшлося і про можливості  підняття заробітної плати, залучення працівників підприємства до фахових робіт з ремонту і прокладання водопроводів чи каналізування, а також про  тарифи на водопостачання і водовідведення, які не є найвищими у Львівській області.

Володимир Левко наголосив на важливості прямого спілкування зі споживачами, що дає можливість швидко реагувати на усі звернення.

Розмова завершилася домовленістю, що керівництво підприємства врахує ці важливі пріоритети при кінцевому формуванні фінансового плану, який буде розглянуто на найближчому засіданні виконавчого комітету Жидачівської міської ради. 

 vodokanal19

vodokanal19_2

Додати коментар: