gototopgototop
ГАНДБОЛ. "КУБОК ОСЕНІ" 2018 Друк
Середа, 10 жовтня 2018, 17:40

kubok_oseni18 

6-7 жовтня 2018 року в м. Великому Любіні відбувся гандбольний турнір «Кубок осені» серед дівчат 2005-2006 року народження. У змаганнях взали участь команди Львівщини, а саме: міст Великого Любіня, Львова, Новояворівська, Кам’янки-Бузької та Жидачева.

На спортивному майданчику команди показували хорошу гру, кожна команда боролася за перемогу і жодна з них не бажала поступатися у змаганні за призове місце. Про це свідчать і результати ігор жидачівських дівчат (Жидачів – Кам’янка-Бузька 8:8; Жидачів – Новояворівськ 14:14; Жидачів – Великий Любінь 14:17; Жидачів – Львів 9:4).

Щільність результатів команд ускладнила визначення призерів змагань, тому переможців визначали з врахуванням кращої різниці забитих та пропущених м’ячів.

За підсумками гандбольного турніру І-ше місце у команди дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) Великого Любіня, ІІ-ге – ДЮСШ Жидачева, ІІІ-тє – ДЮСШ Кам’янки-Бузької, IV-те – ДЮСШ Новояворівська, V-те – ДЮСШ Львова.

Призерів змагань нагородили грамотами та медалями.

Кращими гравцями турніру в гандбольній команді Жидачівської ДЮСШ були Вікторія Стасина, Дарія Гайовська, Юлія Гутник, Соломія Слюзар, Діана Пухаль. Тренери Андрій Давидчак та Вікторія Вітковська.  

Додати коментар: