gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

«ГАРЯЧА» ПОРА ДЛЯ КОМУНАЛЬНИКІВ

z-m-r 28 березня міський голова м. Жидачева Володимир Левко провів розширену нараду з представниками міських комунальних підприємств. Мова йшла про можливе припинення опалювального сезону з 1 квітня, заміну водопроводу на вул. Мазепи та завершення каналізування на вул. Друкарська-Сагайдачного.

Окремо йшлося про завдання на найближчий період для працівників Міського виробничого управління комунального господарства. Разом з начальником Жидачівського МВУКГ Володимиром Петрінцем, його заступником Богданом Ладикою та начальниками відділів Наталею Данилів і Ольгою Йонкою було обговорено пріоритетні напрями у роботі комунальників. Тож, у планах - протягом тижня завершити облаштування прибудинкової території на вул. Фабричній (впорядкування підвалів будинків 1а, 3, планування території для зелених насаджень, відновлення входів у підїзди і дашків над ними); благоустрій озера «Промінь»; впорядкування прибережної смуги між двома мостами на р. Стрий; організація місць збору сміття на діючому кладовищі.

Велику увагу цими днями буде приділено організації толок та проведення озеленення міста. Так уже 29 березня заплановано впорядкування території центральної частини міста та біля стадіону «Авангард».

Буде проведено благоустрій біля комунальних будинків Жидачева, зроблено ямковий та гравійний ремонти доріг, відновлено пішохідні переходи та пофарбовано тротуарні бордюри й лавки. На вулиці Д.Галицького буде розпочато ремонт тротуару та проведення озеленення вулиць нашого міста.

Додати коментар: