gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПАМ'ЯТАЄМО! Друк
Понеділок, 22 лютого 2016, 16:10

pamyati-nebesniy-sotni-1 Цими вихідними Жидачів вшановував пам'ять Героїв Небесної Сотні. У суботу, 20 лютого, громада міста зібралася біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, де священики храмів міста відправили панахиду за загиблими Героями Революції Гідності та антитерористичної операції на Сході України. Під звуки пісні «Пливе кача по Тисині», що стала символом Небесної Сотні, до символічного пам’ятного каменя і кожного зі ста ялівців, що ростуть вздовж Алеї Героїв, учасники заходу поклали запалені лампадки.

Ті буремні часи, коли українці не боялися у мирний час на центральному Майдані країни віддавати своє життя заради національної гідності, та подвиг сучасних героїв учасники художньої програми оспівали у піснях та у віршованих рядках. Тематичну частину пам’ятного заходу підготували представники Міського Будинку культури «Папірник».

У неділю, 21 лютого, Дні пам’яті Героїв Небесної Сотні продовжилися в МБК «Папірник» сценічним вечором під назвою «Вогонь, що очистив наші душі», який організувала ГО «Народний легіон». Події сучасної історії Євромайдану та АТО відтворили школярі навчальних закладів міста – Жидачівських НВК, ЗОШ № 2 та гімназії ім. О. Партицького. Відбулася прем’єра фільму про Революцію Гідності «Зима у вогні», який став лауреатом премії «Оскар».

Своїми спогади про перебування на Євромайдані 18-20 лютого 2014 року, розстріли майданівців і захист гідності українців аж до перемоги розповіли безпосередні учасники тих непростих подій – наші земляки.

pamyati-nebesniy-sotni-2

pamyati-nebesniy-sotni-3

pamyati-nebesniy-sotni-4

pamyati-nebesniy-sotni-5

pamyati-nebesniy-sotni-6

pamyati-nebesniy-sotni-7

pamyati-nebesniy-sotni-8

pamyati-nebesniy-sotni-9

pamyati-nebesniy-sotni-10

pamyati-nebesniy-sotni-11

pamyati-nebesniy-sotni-12


pamyati-nebesniy-sotni-13

pamyati-nebesniy-sotni-14

pamyati-nebesniy-sotni-15

pamyati-nebesniy-sotni-16

pamyati-nebesniy-sotni-17

pamyati-nebesniy-sotni-18

Додати коментар: