gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

«ГІДНИЙ РАНКОВОГО СОНЦЯ» Друк
Понеділок, 22 лютого 2021, 18:36

gidnyj21_6

Цієї неділі, 21 лютого, у Жидачівському Міському Будинку культури «Удеч» (МБК «Папірник») відбулася презентація документального фільму «Гідний ранкового сонця» про життєвий шлях Героя України, нашого земляка, журналіста, волонтера, добровольця, офіцера ЗСУ Тараса Матвіїва. Режисер та автор стрічки - журналіст Олена Огоновська, котра також є уродженкою Жидачева.

Переглянути стрічку прийшло чимало жидачівців та гостей нашого міста. У зв’язку з карантинними заходами зал не зміг вмістити усіх глядачів. Тому було організовано другий сеанс показу.

Фільм повністю розкриває особистість Тараса, який горів патріотизмом і творенням кращої України. Олена зібрала чимало свідчень як батьків, так і вчителів, однодумців та побратимів Тараса. Уміло вплела у розповідь інтерв’ю з Тарасом та фото з різних джерел. І що найголовніше: зуміла розповісти глядачу про світлу постать справжнього Героя нашого часу – Тараса Матвіїва.

Як стверджує сама авторка, котра ще навчається в інституті журналістики Київського Національного університету ім. Т. Шевченка, вона не змогла стояти осторонь загибелі Тараса Матвіїва, яка зачепила велику кількість людей. Тому і виникла ідея створення такого фільму, який став дипломною роботою Олени. Принагідно зазначимо, що журналістка паралельно вивчає правознавство у Київському університеті імені Бориса Грінченка, а також працює на телеканалі «IСTV», у програмі «Ранок у великому місті».

Фільм «Гідний ранкового сонця» справді зачепив серця глядачів, про що свідчило те, що весь зал аплодував авторці стоячи. На завершення показу батьки Тараса Матвіїва Тараса і Валентина подякували Олені Огоновській за пам'ять про їхнього сина, Героя України, яка вилилася у чудову документальну роботу.

gidnyj21_3

gidnyj21_5

gidnyj21_2

gidnyj21

gidnyj21_4

 

Додати коментар: