gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Календар новин

 січ   лютий 2018   бер

нпвсчпс
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Julianna Willis Technology
Гордість міста – його талановиті мешканці. ХРИСТИНА ЯВОРСЬКА – ПРИКЛАД ТАЛАНТУ І ПАТРІОТИЗМУ

gordist-yavorska-1До Жидачівської міської ради на ім’я міського голови Володимира Левка надійшов подячний лист від ректора Білоцерківського національного аграрного університету Анатолія Даниленка за особливу студентку цього вузу, талановиту і патріотичну на мешканку міста – Христину Яворську.

У листі зокрема йдеться: «Колектив Білоцерківського національного аграрного університету та я особисто висловлюю подяку Вам, як очільнику ввіреного Вам міста, в якому виховані в дусі патріотизму та любові до рідної країни молоді люди такі, як Яворська Христина.

Окрім того, що Христина здібна до навчання студентка, талановита особистість, вона ще й глибоко патріотична, безстрашна та відповідальна. У складі делегації університету вона неодноразово за власним бажанням та покликом серця брала участь у заходах, що проходили у прифронтовій зоні на Сході України.

Висловлюю Вам щиру вдячність за мешканку Вашого міста та щиро бажаю Вам благополуччя, миру, спокою, удачі у Вашій нелегкій праці, міцного здоров’я та Божої благодаті!».

Христину Яворську жидачівці добре пам’ятають завдяки художнім заходам, адже колишня учениця Жидачівського навчально-виховного комплексу не раз зачаровувала своїм солов’їним голосом та милозвучними українськими піснями. Як зазначає художній керівник Міського Будинку культури «Папірник» Надія Кореновська, у цієї дівчинки талант від Бога, який вона зберігає і вміло розвиває. У культурно-мистецьких акціях Жидачева Христина бере участь ще змалку. Не забуває про рідне місто і тепер, коли є студенткою. Так недавно мешканці і гості нашого міста могли почути її чудовий виступ під час етнофестивалю «Івана Купала у древньому Удечі».

Тож дякуємо Христині Яворській, а разом з нею й усім талановитим жидачівцям, за активну і патріотичну життєву позицію, популяризацію України вцілому й рідного міста зокрема та бажаємо подальшого творчого розвитку, миру, удачі та Божої опіки.

gordist-yavorska-2

 

gordist-yavorska-3

 

gordist-yavorska-4

 

gordist-yavorska-5

 

Додати коментар: