gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
Гордість міста – його талановиті мешканці. ХРИСТИНА ЯВОРСЬКА – ПРИКЛАД ТАЛАНТУ І ПАТРІОТИЗМУ

gordist-yavorska-1До Жидачівської міської ради на ім’я міського голови Володимира Левка надійшов подячний лист від ректора Білоцерківського національного аграрного університету Анатолія Даниленка за особливу студентку цього вузу, талановиту і патріотичну на мешканку міста – Христину Яворську.

У листі зокрема йдеться: «Колектив Білоцерківського національного аграрного університету та я особисто висловлюю подяку Вам, як очільнику ввіреного Вам міста, в якому виховані в дусі патріотизму та любові до рідної країни молоді люди такі, як Яворська Христина.

Окрім того, що Христина здібна до навчання студентка, талановита особистість, вона ще й глибоко патріотична, безстрашна та відповідальна. У складі делегації університету вона неодноразово за власним бажанням та покликом серця брала участь у заходах, що проходили у прифронтовій зоні на Сході України.

Висловлюю Вам щиру вдячність за мешканку Вашого міста та щиро бажаю Вам благополуччя, миру, спокою, удачі у Вашій нелегкій праці, міцного здоров’я та Божої благодаті!».

Христину Яворську жидачівці добре пам’ятають завдяки художнім заходам, адже колишня учениця Жидачівського навчально-виховного комплексу не раз зачаровувала своїм солов’їним голосом та милозвучними українськими піснями. Як зазначає художній керівник Міського Будинку культури «Папірник» Надія Кореновська, у цієї дівчинки талант від Бога, який вона зберігає і вміло розвиває. У культурно-мистецьких акціях Жидачева Христина бере участь ще змалку. Не забуває про рідне місто і тепер, коли є студенткою. Так недавно мешканці і гості нашого міста могли почути її чудовий виступ під час етнофестивалю «Івана Купала у древньому Удечі».

Тож дякуємо Христині Яворській, а разом з нею й усім талановитим жидачівцям, за активну і патріотичну життєву позицію, популяризацію України вцілому й рідного міста зокрема та бажаємо подальшого творчого розвитку, миру, удачі та Божої опіки.

gordist-yavorska-2

 

gordist-yavorska-3

 

gordist-yavorska-4

 

gordist-yavorska-5

 

Додати коментар: