gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ГОТУЄМОСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ВЛІТКУ Друк
Понеділок, 10 серпня 2020, 17:18

mkp 10 серпня міський голова Жидачева Володимир Левко зустрівся з керівниками міських комунальних підприємств для планування важливих робіт з благоустрою міста.

Головне питання, на якому було зроблено акцент, - підготовка до опалювального сезону і теплопостачання у закладах освіти й державних установах.

МКП «Жидачівводоканал» продовжує впроваджувати заходи заради поліпшення якості води. Працівники цього підприємства і Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства вирішують питання постачання якісної води до багатоквартирних будинків на вулицях Шашкевича, 99, Мазепи, 28 та Фабрична, 3. Йшлося також про можливість ремонту дороги на вул. Грушевського від вул. Стефаника до МБК «Папірник».

Мер міста наголосив на важливості дотримання карантинних норм, оскільки збільшилася кількість хворих на коронавірус у Жидачеві. Тому варто зберігати соціальну дистанцію, у громадських місцях перебувати у масці, часто мити руки, а при перших симптомах і підвищенні температури одразу ж телефонувати до сімейного лікаря.

Додати коментар: