gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА. "ЧИСТИЙ БЕРЕГ"

sotsialni-initsiativi Мешканець міста, учасник АТО Ігор Кертуцький подав у Жидачівську міську раду проект-пропозицію «Чистий берег». У проекті зокрема йдеться про покращення інфраструктури, екології та безпеки руху в місті на 2018 рік на ділянці дороги біля старого моста через р. Стрий.

Його автор стверджує, що завдяки реалізації такого проекту вдасться створити значно безпечніші умови на цьому відрізку дороги, зменшити кількість ДТП, окультурити вигляд туристично-активної частини міста, посприяти туристичній привабливості міста, зменшити засмічення берегів річки Стрий, привернути увагу громади до екологічних проектів.

Завдання проекту – встановити дорожні знаки, а також огорожу й каркасне накриття для смітників, організувати толоку для прибирання берегів, залучити активну громаду до екологічних акцій у цьому мікрорайоні. Вартість реалізації – 8084 грн.

Міський голова Володимир Левко схвально відгукнувся про проектну пропозицію і наголосив на тому, що міська рада постійно працює у цьому напрямі на згаданій території, тому будь-які громадські ініціативи й допомога - вітаються.

Додати коментар: