gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ІМУНОФЕРМЕНТНИЙ АНАЛІЗ (ІФА) - У ЖИДАЧІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ Друк
Середа, 02 вересня 2020, 16:56

IFA_20

Як інформує КНП «Жидачівська центральна районна лікарня» у зв’язку зі збільшенням кількості пацієнтів, які потребують обстеження методом імуноферментного аналізу (ІФА), лікарня придбала і ввела у дію новий імуноферментний аналізатор, на якому проводиться визначення імуноглобулінів ( IgM, IgG).

Пацієнти без підвищеної температури та симптомів ГРВІ можуть здати цей аналіз у вівторок чи четвер з 8.00 до 9.00 години у маніпуляційному кабінеті на ІІ поверсі хірургічного корпусу, а гарячкуючі хворі – з 9.30 до 11.00 години у 1б кабінеті Амбулаторії загальної практики сімейної медицини (вхід з подвір’я поліклініки).

Це обстеження введено у перелік платних послуг. Вартість одного аналізу (IgM або IgG) – 230 грн. Оплату можна здійснити у терміналі, який знаходиться на І поверсі хірургічного корпусу. Аналіз буде здійснюватися при наявності чеку про оплату або його фото на мобільному телефоні. Результат аналізу можна отримати до завершення робочого дня.

 

Довідково. Імуноферментний аналіз — це вид аналізу, за допомогою якого виявляється комплекс «антиген-антитіло», який виробляється, коли організм уражений вірусом. Цей комплекс утворюється завдяки імунологічній реакції антигену з відповідним антитілом.

Метод ІФА-тестування визначає імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляється M, то це вказує про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла або інфікувалася вірусом і у неї виробилися антитіла до цього захворювання.

 

Додати коментар: