gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ІМУНОФЕРМЕНТНИЙ АНАЛІЗ (ІФА) - У ЖИДАЧІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ Друк
Середа, 02 вересня 2020, 16:56

IFA_20

Як інформує КНП «Жидачівська центральна районна лікарня» у зв’язку зі збільшенням кількості пацієнтів, які потребують обстеження методом імуноферментного аналізу (ІФА), лікарня придбала і ввела у дію новий імуноферментний аналізатор, на якому проводиться визначення імуноглобулінів ( IgM, IgG).

Пацієнти без підвищеної температури та симптомів ГРВІ можуть здати цей аналіз у вівторок чи четвер з 8.00 до 9.00 години у маніпуляційному кабінеті на ІІ поверсі хірургічного корпусу, а гарячкуючі хворі – з 9.30 до 11.00 години у 1б кабінеті Амбулаторії загальної практики сімейної медицини (вхід з подвір’я поліклініки).

Це обстеження введено у перелік платних послуг. Вартість одного аналізу (IgM або IgG) – 230 грн. Оплату можна здійснити у терміналі, який знаходиться на І поверсі хірургічного корпусу. Аналіз буде здійснюватися при наявності чеку про оплату або його фото на мобільному телефоні. Результат аналізу можна отримати до завершення робочого дня.

 

Довідково. Імуноферментний аналіз — це вид аналізу, за допомогою якого виявляється комплекс «антиген-антитіло», який виробляється, коли організм уражений вірусом. Цей комплекс утворюється завдяки імунологічній реакції антигену з відповідним антитілом.

Метод ІФА-тестування визначає імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляється M, то це вказує про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла або інфікувалася вірусом і у неї виробилися антитіла до цього захворювання.

 

Додати коментар: