gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ІСТОРИЧНИЙ АТЛАС ЖИДАЧЕВА – ПОДАРУНОК ГРОМАДІ Друк
Неділя, 15 березня 2020, 21:37

 Atlas20_5

«Атлас українських історичних міст. Том 4: Жидачів» – унікальна книга про історію нашого міста. Це видання разом з трьома попередніми томами, які присвячені Львову, Галичу і Жовкві, увійшло у великий загальноєвропейський проєкт видання атласів історичних міст, що вже нараховує більше 500 томів, присвячених містам Європи.

Науковий редактор Атласу – наш земляк Мирон Капраль. «Атлас Жидачева» складається з двох частин: текстової та картографічної. Завдяки історичному нарису ми дізнаємося про археологію княжого Зудеча, архітектурно-містобудівельний розвиток Жидачева у XIV-XVIII століттях, про магдебурзький період розвитку нашого міста тощо. Тексти подані двома мовами – українською та англійською. Картографічна частина містить 11 оригінальних карт і 5 мап-реконструкцій.

Атлас, як і попередні, виходить під егідою Національної академії Наук України та патронатом Міжнародної комісії з історії міст.

Цей вагомий історичний проєкт автор представив депутатам Жидачівської міської ради на одному з засідань сесії. Мирон Капраль зазначив: «При підготовці атласу Жидачева до друку всіляке сприяння ми отримали від міського голови Жидачева Володимира Левка, голови Жидачівської районної ради Ігоря Коса. Це унікальне видання – подарунок громаді».

Жидачівська міська рада виділила 50 тисяч гривень для друку цього важливого історичного видання. Найближчим часом «Атлас Жидачева» зможуть отримати освітні заклади міста та бібліотеки.

Atlas20

Atlas20_3

Atlas20_2

Atlas20_1

Atlas20_4

Додати коментар: