gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
КАЗКОВІ ДЕРЕВА НА ТЕРИТОРІЇ КАЗКИ

kazkovi_der18_2

У центрі Жидачева розміщено надзвичайно затишну територію казки, яку гармонійно доповнює дитяча альтанка «Коли ще звірі говорили» та ігрові майданчики, що у сквері на вул. Т. Шевченка. А нещодавно ця територія оновилася цікавими зеленими насадженнями – плетеними вербами, зеленими декоративними кущами і чорнобривцями, які є символом Жидачева.

Оригінальні дерева місту подарував його мешканець – Олександр Щербина, котрий не перший рік долучається до озеленення нашого міста й прагне спільно з міською радою зробити його красивішим і комфортнішим для нас з вами. Крім того, пан Олександр відомий, як експерт з енергозбереження та впровадження зеленої енергетики.

kazkovi_der18

kazkovi_der18_1

Додати коментар: