gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

КЕРІВНИКИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ПЛАНУЮТЬ РОБОТУ (18.05.2020) Друк
Понеділок, 18 травня 2020, 11:01

mkp 18 травня міський голова Жидачева Володимир Левко провів нараду з керівниками міських комунальних підприємств.

Начальник МКП «Жидачівводоканал» Василь Брухаль інформував про хід поточних робіт, які заплановано виконати у часі зупинки подачі води споживачам, про підключення домогосподарств «За переїздом» до новозведеної каналізаційної мережі та про підготовку проєкту каналізаційного колектора на вул. Д. Галицького.

Директор МВУКГ Богдан Ладика розповів те, що працівники підприємства працюють щодня добросовісно на вулицях міста, продовжується ремонт прибудинкової території біля багатоквартирного будинку на вул. Сковороди, ремонт дощових дахових відводів цього дому.

Мер міста наголосив на важливості роботи з боржниками за комунальні послуги, щоденному впорядкуванні вулиць мста, наведення ладу на недіючому кладовищі Жидачева.

Йшлося і про документальну підготовку до переведення багатоповерхівок, які підключені до централізованого опалення, на поквартирне індивідуальне опалення.

 

 

Додати коментар: