gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
КЕРІВНИКИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ПРО ОСНОВНІ РОБОТИ (15.10.2019р.) Друк
Вівторок, 15 жовтня 2019, 10:17

mkp На щотижневій нараді з керівниками міських комунальних підриємств, яку 15 жовтня 2019 року провів міський голова м. Жидачева Володимир Левко, директор МКП «Жидачівтеплокомуненерго» Ігор Возний інформував про позитивний результат гідравлічних випробувань централізованої системи теплопостачання міста. Йшлося і про те, що початок опалювального сезону відтерміновується, оскільки погода цьому сприяє.

Директор МКП «Жидачівводоканал» Василь Брухаль повідомив про роботи з заміни водопроводу на вулиці Пушкіна, про підготовчі роботи зі здачі в експлуатацію каналізаційно-насосної станції мікрорайону «За переїздом».

Богдан Ладика, начальник міського виробничого управління комунального господарства розповів про те, що працівники підприємства працюють над відновленням водопроводу у будинку на вул. Симоненка, 18, проводять часткову заміну каналізації на вул. Фабрична, 3 та підготовку до зими – ремонт вікон і дверей у комунальних домах.

Мер міста наголосив на важливості продовження проведення благоустрою міста: кронування дерев, завершення робіт на недіючому кладовищі і наведення ладу на діючому напередодні поминального дня – 1 листопада, інспектування дитячих ігрових споруд.

 

 

Додати коментар: