gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

КОМУ ЗАВАЖАЛО ДЖЕРЕЛО БАЗИЇВКИ? Друк
Понеділок, 18 травня 2020, 20:56

Dzer_Baz20_1

Жидачівська міська рада спільно з комунальними підприємствами і громадськістю міста докладає чимало зусиль для того, щоб наш Жидачів був містом, у якому хочеться жити. Для цього проводиться постійний благоустрій вулиць, прибудинкових територій, громадських просторів й околиць міста. Не є винятком і ландшафтний заказник «Базиївка». Саме ця територія є унікальним як історичним, так і рекреаційним місцем, яке облюбували жидачівці. Тут створено еколого-краєзнавчу стежку, тут ростуть червонокнижні рослини, тут розміщується Ботанічний сад ЛНУ ім. І. Франка, тут облаштовано оглядовий майданчик і зони відпочинку. Саме тут було відновлено джерело, яке накрили спеціальною альтанкою, до нього було збудовано бруковані сходинки і поруч встановлено лавку.

Та, на превеликий жаль, не усім такий комфорт до вподоби. Певні невідомі особи усю бруківку з джерельної доріжки «виколупали» і викинули у джерело… Хтось також знищив ліхтар на оглядовому майданчику Базиївки, який кілька років освітлював територію ландшафтного заказника. 

Кому це все заважало? Хто таке вчинив? Для чого?

Запитань надто багато, але відповіді – жодної.

Непоодинокі випадки й зникнення квітів з міських клумб. Мабуть, ніхто з чужих не прийшов нищити елементи благоустрою міста. Чому ж не цінуємо те, що робиться заради нашого комфорту. Багато говоримо про красу закордонних населених пунктів, не помічаючи те, що хорошого робиться у нашому древньому Удечі.

То чому ж не цінуємо працю комунальних служб і міської ради, чому не любимо своє рідно місто?

Dzer_Baz20_2

Dzer_Baz20_3

Dzer_Baz20_4

Dzer_Baz20_6

Dzer_Baz20

Додати коментар: